рус
укр
 

Терміни

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Ватт

— одиниця електричної потужності, визначається як енергія, що розсіюється за одну секунду на опорі в 1 Ом при пропусканні через нього струму в 1 ампер. Скорочене позначення — Вт.

Веб-камера

(також вебкамера) — цифрова відео або фотокамера, здатна в реальному часі фіксувати зображення, призначені для подальшої передачі по мережі Інтернет (у програмах типу Instant Messenger, або в будь-якому іншому відеозастосуванні). Веб-камери, що доставляють зображення через Інтернет, закачують зображення на веб-сервер-сервер або за запитом, або безперервно, або через регулярні проміжки часу. Це досягається підключенням камери до комп'ютера або завдяки можливостям самої камери. Веб-камера містить об'єктив, оптичний фільтр, ПЗЗ матрицю або КМОП матрицю, схему цифрової обробки зображення, схему компресії зображення та опціонально веб-сервер для підключення до мережі. Схемотехніка КМОП зокрема використана у веб-камерах IC-720 Web, IC-730 Web, IC-780 Web, IC-850 Web, IC-890 Web, IC-920 Web, IC-930 Web, IC-960 Web.

Вихідна потужність

— величина, що визначає здатність підсилювача потужності створювати напругу і струм, що подаються на гучномовець, вимірюється у ватах.
Вихідна потужність (RMS) (RMS, від англ. Root Mean Squared — середньоквадратичне значення) — середньоквадратичне значення потужності, обмеженої заданими нелінійними спотвореннями. Потужність заміряється синусоїдальним сигналом на частоті 1 кГц при досягненні 10% THD (THD — коефіцієнт гармонійних спотворень); обчислюється, як добуток середньоквадратичних значень напруги і струму при еквівалентній кількості теплоти, що утворюється постійним струмом. Тобто, ця потужність чисельно дорівнює квадратному кореню добутку квадратів усереднених величин напруги і струму. RMS характеризує середню потужність, на якій акустична система може працювати тривалий час. Це значення є загальноприйнятим стандартом і об'єктивно характеризує вимірювану робочу потужність.

Віртуальне просторове звучання

методи відтворення багатоканального звуку через два фронтальні канали. Наприклад, Virtual Dolby Digital дає змогу отримати такий ефект для запису Dolby Digital, а для Virtual Dolby Surround — записів в Dolby Pro Logic. Окрім цього алгоритму, найчастіше використовуються TruSurround від SRS Labs і VMAx.

Вуфер

(від англ. woofer — «репродуктор низького тону», укр. НЧ-динамік) — динамік, спеціально розроблений для відтворення низькочастотного діапазону (див. також Сабвуфер). Обов'язковий елемент акустичних систем. Асортимент вуферів ТМ SVEN можна подивитися на нашому сайті.

Вхід для зовнішнього кросовера (X-over Input, Bypass, Direct, LFE)

призначений лише для низькоамплітудного сигналу, скорегованого зовнішнім ФНЧ, або для комутації спеціального низькочастотного каналу (LFE, от англ. Low Frequency Effects).

ВЧ-вихід (RF-вихід, RF OUT)

— високочастотний вихід.

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Публікації

30.08.2021
Огляд ігрової клавіатури Sven KB-G8500 - красиво та доступно
Sven KB-G8500 - це нова ігрова клавіатура з відносно невисоким цінником. Вона сподобається тим, хто шукає гарний пристрій з яскравим дизайном, кнопками швидкого доступу і не хоче переплачувати.
01.12.2020
Так це НОВИЙ ЧЕМПІОН! Краща Колонка блютуз до 10000 рублів? !! Sven PS-750
Сьогодні ми розпакуємо саму довгоочікувану вами колонку від Sven! Це Sven Ps-750. Приємного перегляду!
27.11.2020
Огляд активних комп'ютерних колонок SVEN SPS-621. Об'єктивне тестування.
Комп'ютерна акустика міцно увійшла в наше життя, без неї не можливо відтворення звукового контенту з інтернету. Ігри, музика та фільми - всюди хочеться якісного й гучного звуку. У цій статті розглянемо бюджетну акустичну систему для комп'ютера SVEN SPS-621, формату 2.0 стерео.