рус
укр
 

Про компанію


Починаючи з моменту свого заснування в 1991 році, компанія SVEN є розробником і виробником сучасного високоякісного аудіо- та відеоустаткування (комплекти для домашнього кінотеатру, акустичні системи, телевізори, програвачі, ресівери, підсилювачі потужності, блоки живлення, сабвуфери, навушники, мікрофони тощо), а також професійного акустичного і світлового устаткування, комп'ютерних корпусів, периферії та інших комп'ютерних аксесуарів.

На території України успішно функціонують 4 представництва і головний офіс у м. Києві. Регіональні представництва розташовані в Харкові, Дніпропетровську, Одесі та Львові.

За підсумками опитування відомої міжнародної лабораторії iXBT торгова марка SVEN упродовж останніх десяти років (2001–2010 рр.) 9 разів отримувала премію «Бренд року», а одного разу була другою. Продукція SVEN неодноразово нагороджувалася дипломами на таких найпрестижніших міжнародних виставках, як Hi-Fi Show, DVD-Show, Erika, «Цифроманія» та ін.

Фахівцями компанії постійно ведуться розробки не лише найсучаснішої апаратури найвищої якості, що задовольняє запити найвимогливішого споживача, а й головне — розрахованої на масового покупця. Девіз «Іноваційність і доступність» повною мірою відображає цілі та наміри компанії.

Понад 80 сервісних центрів по всій Україні надають допомогу покупцям продукції торгової марки SVEN і приходять їм на виручку у випадку необхідності.

Строга політика якості та зважені ціни надали змогу компанії SVEN посісти провідне місце на українському та східно-європейськомі ринках побутової і комп'ютерної електроніки та інших товарів — незмінно зростаюче з року в рік число покупців товарів з маркою SVEN є яскравим тому підтвердженням.

Публікації

26.04.2018
HiTech expert - SVEN PS-470: недорога бездротова акустика з хорошим звуком і не тільки
SVEN PS-470 - це красива портативна акустична система з вбудованим МР3-плеєром і можливістю відтворення музики з USB-носія або карти microSD. Крім того, тут також вбудований FM-приймач, інформативний дисплей, хороша ергономіка управління плюс звук «гідного рівня». Принаймні, так говорить виробник. Протягом декількох тижнів я знайомився з усіма можливостями пристрою особисто, і тепер готовий поділитися своїми враженнями.
16.04.2018
TechToday - Огляд портативної акустики SVEN PS-470
SVEN PS-470 вмiє програвати музику с USB-накопичувача i карт пам'ятi, тут є FM-приймач, дротове та бездротове подключення, досить непоганий звук, але не найкраща автономнiсть.
11.01.2018
Огляд портативної акустики SVEN PS-175
Портативна акустика SVEN PS-175 може програвати музику не тільки зі смартфона / планшета за допомогою підключення через Bluetooth, але і з карт пам'яті micro USB, а також USB-flash. Може працювати в режимі FM-приймача. Має яскравий LED дисплей з декількома режимами відображення інформації. Також може виступати в якості будильника, який розбудить вас вранці під улюблену мелодію, записану на flash-накопичувач.