рус
укр
 

Про компанію


Починаючи з моменту свого заснування в 1991 році, компанія SVEN є розробником і виробником сучасного високоякісного аудіо- та відеоустаткування (комплекти для домашнього кінотеатру, акустичні системи, телевізори, програвачі, ресівери, підсилювачі потужності, блоки живлення, сабвуфери, навушники, мікрофони тощо), а також професійного акустичного і світлового устаткування, комп'ютерних корпусів, периферії та інших комп'ютерних аксесуарів.

На території України успішно функціонують 4 представництва і головний офіс у м. Києві. Регіональні представництва розташовані в Харкові, Дніпропетровську, Одесі та Львові.

За підсумками опитування відомої міжнародної лабораторії iXBT торгова марка SVEN упродовж останніх десяти років (2001–2010 рр.) 9 разів отримувала премію «Бренд року», а одного разу була другою. Продукція SVEN неодноразово нагороджувалася дипломами на таких найпрестижніших міжнародних виставках, як Hi-Fi Show, DVD-Show, Erika, «Цифроманія» та ін.

Фахівцями компанії постійно ведуться розробки не лише найсучаснішої апаратури найвищої якості, що задовольняє запити найвимогливішого споживача, а й головне — розрахованої на масового покупця. Девіз «Іноваційність і доступність» повною мірою відображає цілі та наміри компанії.

Понад 80 сервісних центрів по всій Україні надають допомогу покупцям продукції торгової марки SVEN і приходять їм на виручку у випадку необхідності.

Строга політика якості та зважені ціни надали змогу компанії SVEN посісти провідне місце на українському та східно-європейськомі ринках побутової і комп'ютерної електроніки та інших товарів — незмінно зростаюче з року в рік число покупців товарів з маркою SVEN є яскравим тому підтвердженням.

Публікації

30.08.2021
Огляд ігрової клавіатури Sven KB-G8500 - красиво та доступно
Sven KB-G8500 - це нова ігрова клавіатура з відносно невисоким цінником. Вона сподобається тим, хто шукає гарний пристрій з яскравим дизайном, кнопками швидкого доступу і не хоче переплачувати.
01.12.2020
Так це НОВИЙ ЧЕМПІОН! Краща Колонка блютуз до 10000 рублів? !! Sven PS-750
Сьогодні ми розпакуємо саму довгоочікувану вами колонку від Sven! Це Sven Ps-750. Приємного перегляду!
27.11.2020
Огляд активних комп'ютерних колонок SVEN SPS-621. Об'єктивне тестування.
Комп'ютерна акустика міцно увійшла в наше життя, без неї не можливо відтворення звукового контенту з інтернету. Ігри, музика та фільми - всюди хочеться якісного й гучного звуку. У цій статті розглянемо бюджетну акустичну систему для комп'ютера SVEN SPS-621, формату 2.0 стерео.