рус
укр
 

Терміни

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

LCD (Liquid Crystal Display)

– рідиннокристалічний дисплей (РК-панель). Рідиннокристалічний дисплей (LCD) використано в нових акустичних Hi-Fi стереосистемах LUX і GRAND TM Sven.

LED-дисплей

– Light Emitting Diode (світлодіодний) дисплей. LED-дисплей, що відображає різноманітні настройки та станції FM, використано в новій акустичній Hi-Fi стереосистемі STUDIO TM Sven.

LFE (Low Frequency Effect)

канал низькочастотних ефектів або канал сабвуфера. Призначений для передачі потужних басових сигналів на звукових доріжках відео (вибухи, удари, звуки потужних механізмів тощо).

Line Out

лінійний аналоговий стереовихід звуку; зазвичай використовується для підключення програвача, магнітофона або плейєра до зовнішнього підсилювача (домашня Hi-Fi-система, автомагнітола тощо).

LO/DX (Local/Distanced Extended)

позначення перемикача чутливості приймача. Local - знижена чутливість для прийому місцевих станцій із сильним сигналом, а DX - максимальна чутливість для прийому слабких сигналів віддалених станцій.

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Публікації

30.08.2021
Огляд ігрової клавіатури Sven KB-G8500 - красиво та доступно
Sven KB-G8500 - це нова ігрова клавіатура з відносно невисоким цінником. Вона сподобається тим, хто шукає гарний пристрій з яскравим дизайном, кнопками швидкого доступу і не хоче переплачувати.
01.12.2020
Так це НОВИЙ ЧЕМПІОН! Краща Колонка блютуз до 10000 рублів? !! Sven PS-750
Сьогодні ми розпакуємо саму довгоочікувану вами колонку від Sven! Це Sven Ps-750. Приємного перегляду!
27.11.2020
Огляд активних комп'ютерних колонок SVEN SPS-621. Об'єктивне тестування.
Комп'ютерна акустика міцно увійшла в наше життя, без неї не можливо відтворення звукового контенту з інтернету. Ігри, музика та фільми - всюди хочеться якісного й гучного звуку. У цій статті розглянемо бюджетну акустичну систему для комп'ютера SVEN SPS-621, формату 2.0 стерео.