рус
укр
 

Терміни

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

LCD (Liquid Crystal Display)

– рідиннокристалічний дисплей (РК-панель). Рідиннокристалічний дисплей (LCD) використано в нових акустичних Hi-Fi стереосистемах LUX і GRAND TM Sven.

LED-дисплей

– Light Emitting Diode (світлодіодний) дисплей. LED-дисплей, що відображає різноманітні настройки та станції FM, використано в новій акустичній Hi-Fi стереосистемі STUDIO TM Sven.

LFE (Low Frequency Effect)

канал низькочастотних ефектів або канал сабвуфера. Призначений для передачі потужних басових сигналів на звукових доріжках відео (вибухи, удари, звуки потужних механізмів тощо).

Line Out

лінійний аналоговий стереовихід звуку; зазвичай використовується для підключення програвача, магнітофона або плейєра до зовнішнього підсилювача (домашня Hi-Fi-система, автомагнітола тощо).

LO/DX (Local/Distanced Extended)

позначення перемикача чутливості приймача. Local - знижена чутливість для прийому місцевих станцій із сильним сигналом, а DX - максимальна чутливість для прийому слабких сигналів віддалених станцій.

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Публікації

23.04.2020
Огляд портативної акустики Sven PS-600: бумбокс «на максималках»
В даному огляді ми поговоримо про один з «най-най» бумбоксів Sven PS-600: найгучнішим, з найбільш містким акумулятором, можливістю підключення двох пристроїв до одного джерела і так далі.
13.04.2020
Огляд портативної акустики Sven PS-550: потужний бумбокс з динамічним підсвічуванням і караоке.
Формат бумбокса, який пережив свій розквіт в кінці 80-х років минулого століття, останнім часом знову набирає популярність — все більше виробників пропонує портативну акустику з порівняно великими габаритами, кількома динаміками й високою потужністю. Компанія Sven вирішила піти ще далі й крім досить гучного звуку доповнила свою акустику PS-550 рядом функцій — від еквалайзера до динамічної підсвітки й можливості підключення мікрофону для караоке.
03.04.2020
Портативні акустичні системи від компанії SVEN
Компанія SVEN вирішила вийти за рамки й представила на ринку різні портативні акустичні системи, одні з яких здатні наповнити музикою невелику кімнату, а інші — невеликий ліс.