рус
укр
 

Терміни

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

LCD (Liquid Crystal Display)

– рідиннокристалічний дисплей (РК-панель). Рідиннокристалічний дисплей (LCD) використано в нових акустичних Hi-Fi стереосистемах LUX і GRAND TM Sven.

LED-дисплей

– Light Emitting Diode (світлодіодний) дисплей. LED-дисплей, що відображає різноманітні настройки та станції FM, використано в новій акустичній Hi-Fi стереосистемі STUDIO TM Sven.

LFE (Low Frequency Effect)

канал низькочастотних ефектів або канал сабвуфера. Призначений для передачі потужних басових сигналів на звукових доріжках відео (вибухи, удари, звуки потужних механізмів тощо).

Line Out

лінійний аналоговий стереовихід звуку; зазвичай використовується для підключення програвача, магнітофона або плейєра до зовнішнього підсилювача (домашня Hi-Fi-система, автомагнітола тощо).

LO/DX (Local/Distanced Extended)

позначення перемикача чутливості приймача. Local - знижена чутливість для прийому місцевих станцій із сильним сигналом, а DX - максимальна чутливість для прийому слабких сигналів віддалених станцій.

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Публікації

26.04.2018
HiTech expert - SVEN PS-470: недорога бездротова акустика з хорошим звуком і не тільки
SVEN PS-470 - це красива портативна акустична система з вбудованим МР3-плеєром і можливістю відтворення музики з USB-носія або карти microSD. Крім того, тут також вбудований FM-приймач, інформативний дисплей, хороша ергономіка управління плюс звук «гідного рівня». Принаймні, так говорить виробник. Протягом декількох тижнів я знайомився з усіма можливостями пристрою особисто, і тепер готовий поділитися своїми враженнями.
16.04.2018
TechToday - Огляд портативної акустики SVEN PS-470
SVEN PS-470 вмiє програвати музику с USB-накопичувача i карт пам'ятi, тут є FM-приймач, дротове та бездротове подключення, досить непоганий звук, але не найкраща автономнiсть.
11.01.2018
Огляд портативної акустики SVEN PS-175
Портативна акустика SVEN PS-175 може програвати музику не тільки зі смартфона / планшета за допомогою підключення через Bluetooth, але і з карт пам'яті micro USB, а також USB-flash. Може працювати в режимі FM-приймача. Має яскравий LED дисплей з декількома режимами відображення інформації. Також може виступати в якості будильника, який розбудить вас вранці під улюблену мелодію, записану на flash-накопичувач.