рус
укр
 

Терміни

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

PAP (Picture-And-Picture)

«дві картинки» (поділ екрану на дві рівні частини, з подачею звукового супроводу по двох різних каналах).

PAT (Picture-And-Text)

«картинка і текст» (показ телетексту разом із зображенням, як правило, на вільних полях екрану 16:9).

Peak Search

автоматичний пошук фрагмента запису на компакт-диску з максимальним рівнем і відтворення його для установки правильного рівня запису магнітофона.

Phantom

режим роботи центрального каналу в домашньому театрі, коли центральна колонка відсутня, а її сигнал відтворюється фронтальними акустичними системами.

Phones

— гніздо для підключення головних телефонів (навушників). У міні-системах і портативній апаратурі використовується гніздо діаметром 3,5 мм (mini-jack), а в блоковій стаціонарній апаратурі - 6,3 мм (Jack, четверь дюйма).

PIP (Picture-In-Picture)

«картинка в картинці» (подача зображення з другого тюнера або відеовходу на екранну врізку).

PLL

(скор. від англ. Phase Locked Loop) — система фазового автопідстроювання частоти (ФАПС). Схемотехніка PLL гарантує відсутність перехресних перешкод при одночасному використанні декількох мікрофонів. Застосовується в безпровідних мікрофонах, наприклад, в моделях RU-180PLL і RU-180PG.

PM (p.m.)

(лат. post meridiem дослівно — «після полудня»). Позначення післяобіднього часу в електронному годиннику з 12-годинним режимом. Див. AM (a.m.) (лат. ante meridiem дослівно — «до полудня»). 12-годинний формат обчислення часу переважає в Австралії, Канаді (за винятком Квебека), Новій Зеландії, США і на Філіппінах. Спільно з 24-годинним форматом він використовується в Албанії, Бразилії, Великобританії та деяких інших англомовних країнах, в Греції, Ірландії, канадському Квебеку, Туреччині і Франції. У решті країн світу 24-годинний формат є переважаючим, проте 12-годинний формат широко використовується в неформальному спілкуванні. При цьому замість a.m. і p.m. уживаються описові конструкції, наприклад, «ранку», «дня», «вечора», «ночі», «після полудня» та інші.

PowerBass

запатентована фірмою Pioneer конструкція низькочастотної колонки, яка забезпечує краще відтворення низьких частот за рахунок збільшення діапазону поршневого переміщення конічного дифузора майже в два рази.

PS (Program Service)

код відображення відтворюваної програми в системі RDS.

PTY (Program Type)

код ідентифікації в системі RDS, а, при бажанні, також пошук радіопередач певної тематичної спрямованості (наприклад, освітні, музичні програми різних жанрів, останні новини тощо).

PV

(Pure Volt) – піктограма для позначення вмонтованого високоякісного мережевого фільтра для зниження перешкод мережі. Такий фільтр використано в нових акустичних Hi-Fi стереосистемах LUX, GRAND, STUDIO TM Sven.А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Публікації

30.08.2021
Огляд ігрової клавіатури Sven KB-G8500 - красиво та доступно
Sven KB-G8500 - це нова ігрова клавіатура з відносно невисоким цінником. Вона сподобається тим, хто шукає гарний пристрій з яскравим дизайном, кнопками швидкого доступу і не хоче переплачувати.
01.12.2020
Так це НОВИЙ ЧЕМПІОН! Краща Колонка блютуз до 10000 рублів? !! Sven PS-750
Сьогодні ми розпакуємо саму довгоочікувану вами колонку від Sven! Це Sven Ps-750. Приємного перегляду!
27.11.2020
Огляд активних комп'ютерних колонок SVEN SPS-621. Об'єктивне тестування.
Комп'ютерна акустика міцно увійшла в наше життя, без неї не можливо відтворення звукового контенту з інтернету. Ігри, музика та фільми - всюди хочеться якісного й гучного звуку. У цій статті розглянемо бюджетну акустичну систему для комп'ютера SVEN SPS-621, формату 2.0 стерео.