рус
укр
 

Терміни

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

PAP (Picture-And-Picture)

«дві картинки» (поділ екрану на дві рівні частини, з подачею звукового супроводу по двох різних каналах).

PAT (Picture-And-Text)

«картинка і текст» (показ телетексту разом із зображенням, як правило, на вільних полях екрану 16:9).

Peak Search

автоматичний пошук фрагмента запису на компакт-диску з максимальним рівнем і відтворення його для установки правильного рівня запису магнітофона.

Phantom

режим роботи центрального каналу в домашньому театрі, коли центральна колонка відсутня, а її сигнал відтворюється фронтальними акустичними системами.

Phones

— гніздо для підключення головних телефонів (навушників). У міні-системах і портативній апаратурі використовується гніздо діаметром 3,5 мм (mini-jack), а в блоковій стаціонарній апаратурі - 6,3 мм (Jack, четверь дюйма).

PIP (Picture-In-Picture)

«картинка в картинці» (подача зображення з другого тюнера або відеовходу на екранну врізку).

PLL

(скор. від англ. Phase Locked Loop) — система фазового автопідстроювання частоти (ФАПС). Схемотехніка PLL гарантує відсутність перехресних перешкод при одночасному використанні декількох мікрофонів. Застосовується в безпровідних мікрофонах, наприклад, в моделях RU-180PLL і RU-180PG.

PM (p.m.)

(лат. post meridiem дослівно — «після полудня»). Позначення післяобіднього часу в електронному годиннику з 12-годинним режимом. Див. AM (a.m.) (лат. ante meridiem дослівно — «до полудня»). 12-годинний формат обчислення часу переважає в Австралії, Канаді (за винятком Квебека), Новій Зеландії, США і на Філіппінах. Спільно з 24-годинним форматом він використовується в Албанії, Бразилії, Великобританії та деяких інших англомовних країнах, в Греції, Ірландії, канадському Квебеку, Туреччині і Франції. У решті країн світу 24-годинний формат є переважаючим, проте 12-годинний формат широко використовується в неформальному спілкуванні. При цьому замість a.m. і p.m. уживаються описові конструкції, наприклад, «ранку», «дня», «вечора», «ночі», «після полудня» та інші.

PowerBass

запатентована фірмою Pioneer конструкція низькочастотної колонки, яка забезпечує краще відтворення низьких частот за рахунок збільшення діапазону поршневого переміщення конічного дифузора майже в два рази.

PS (Program Service)

код відображення відтворюваної програми в системі RDS.

PTY (Program Type)

код ідентифікації в системі RDS, а, при бажанні, також пошук радіопередач певної тематичної спрямованості (наприклад, освітні, музичні програми різних жанрів, останні новини тощо).

PV

(Pure Volt) – піктограма для позначення вмонтованого високоякісного мережевого фільтра для зниження перешкод мережі. Такий фільтр використано в нових акустичних Hi-Fi стереосистемах LUX, GRAND, STUDIO TM Sven.А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Публікації

26.04.2018
HiTech expert - SVEN PS-470: недорога бездротова акустика з хорошим звуком і не тільки
SVEN PS-470 - це красива портативна акустична система з вбудованим МР3-плеєром і можливістю відтворення музики з USB-носія або карти microSD. Крім того, тут також вбудований FM-приймач, інформативний дисплей, хороша ергономіка управління плюс звук «гідного рівня». Принаймні, так говорить виробник. Протягом декількох тижнів я знайомився з усіма можливостями пристрою особисто, і тепер готовий поділитися своїми враженнями.
16.04.2018
TechToday - Огляд портативної акустики SVEN PS-470
SVEN PS-470 вмiє програвати музику с USB-накопичувача i карт пам'ятi, тут є FM-приймач, дротове та бездротове подключення, досить непоганий звук, але не найкраща автономнiсть.
11.01.2018
Огляд портативної акустики SVEN PS-175
Портативна акустика SVEN PS-175 може програвати музику не тільки зі смартфона / планшета за допомогою підключення через Bluetooth, але і з карт пам'яті micro USB, а також USB-flash. Може працювати в режимі FM-приймача. Має яскравий LED дисплей з декількома режимами відображення інформації. Також може виступати в якості будильника, який розбудить вас вранці під улюблену мелодію, записану на flash-накопичувач.