рус
укр
 

Терміни

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Hall

один з режимів просторового звучання з DSP-обробкою, що імітує звукове поле концертного залу.

HD DVD (High Definition Digital Visual Disc)

DVD-диск високої роздільної здатності (один з форматів DVD).

HDCD (High Definition Compatible Digital)

система кодування звуку на CD, що використовує стандартний формат CD-DA. Звуковий сигнал з вищою розрядністю і частотою дискретизації піддається цифровій обробці, в результаті якої з нього виділяється основна частина, що кодується, як завжди, методом PCM, а додаткова інформація, що уточнює дрібні деталі, кодується в молодших бітах відліків (LSB) і маскувальних спектральних областях. При програванні диска HDCD на звичайному CDP використовується тільки основна частина сигналу, а при використанні спеціального CDP з вбудованим декодером і процесором HDCD з цифрової коду витягується вся інформація про сигнал.

HDCP

(скор. від англ. High-bandwidth Digital Content Protection) — технологія захисту широкосмугового цифрового контента, призначена для запобігання незаконному (несанкціонованого) копіюванню високоякісного відеосигналу, який передається через інтерфейси DVI і HDMI. Захищений відеосигнал можна відтворити тільки на устаткуванні, що підтримує HDCP.

HDMI

(скор. від англ. High-Definition Multimedia Interface) — мультимедійний інтерфейс високої чіткості, дає можливість передавати цифрові відеодані високої роздільної здатності та багатоканальні цифрові аудіосигнали із захистом від копіювання (HDCP). Роз'єм HDMI забезпечує цифрове DVI-з'єднання декількох пристроїв за допомогою відповідних кабелів. Основна відмінність між HDMI і DVI полягає в тому, що роз'єм HDMI менший за розміром, інтерфейс оснащений технологією захисту від копіювання HDCP (High Bandwidth Digital Copy Protection), а також підтримує передачу багатоканальних цифрових аудіосигналів. Є сучасною заміною аналогових стандартів підключення, таких як SCART або RCA.

Headphone

1. навушник; 2. система поліпшення відтворення через навушники. Заснована на тих же психофізіологічних особливостях слуху, що і SRS .

Headphones PRO

піктограма для позначення вмонтованого високоякісного Hi-Fi підсилювача для навушників. Підсилювач використовується в нових акустичних Hi-Fi стереосистемах LUX, GRAND, STUDIO TM Sven.

Hold/Key Hold

блокування кнопок; діє як функція захисту системи управління програвача від реакції на випадкові команди (перебуваючи в цьому режимі, плейєр не реагує на натиснення кнопок).

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Публікації

01.12.2021
Огляд TWS навушників SVEN E-335B. Хороший звук за недорого
Знайомтесь, бездротові навушники SVEN E-335B, які отримали ергономічну форму корпусу, динаміки 14 мм та актуальну версію Bluetooth 5.0. Давайте далі розглянемо дану модель і, звичайно ж, оцінимо якість її звучання.
30.08.2021
Огляд ігрової клавіатури Sven KB-G8500 - красиво та доступно
Sven KB-G8500 - це нова ігрова клавіатура з відносно невисоким цінником. Вона сподобається тим, хто шукає гарний пристрій з яскравим дизайном, кнопками швидкого доступу і не хоче переплачувати.
01.12.2020
Так це НОВИЙ ЧЕМПІОН! Краща Колонка блютуз до 10000 рублів? !! Sven PS-750
Сьогодні ми розпакуємо саму довгоочікувану вами колонку від Sven! Це Sven Ps-750. Приємного перегляду!