рус
укр
 

Терміни

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Hall

один з режимів просторового звучання з DSP-обробкою, що імітує звукове поле концертного залу.

HD DVD (High Definition Digital Visual Disc)

DVD-диск високої роздільної здатності (один з форматів DVD).

HDCD (High Definition Compatible Digital)

система кодування звуку на CD, що використовує стандартний формат CD-DA. Звуковий сигнал з вищою розрядністю і частотою дискретизації піддається цифровій обробці, в результаті якої з нього виділяється основна частина, що кодується, як завжди, методом PCM, а додаткова інформація, що уточнює дрібні деталі, кодується в молодших бітах відліків (LSB) і маскувальних спектральних областях. При програванні диска HDCD на звичайному CDP використовується тільки основна частина сигналу, а при використанні спеціального CDP з вбудованим декодером і процесором HDCD з цифрової коду витягується вся інформація про сигнал.

HDCP

(скор. від англ. High-bandwidth Digital Content Protection) — технологія захисту широкосмугового цифрового контента, призначена для запобігання незаконному (несанкціонованого) копіюванню високоякісного відеосигналу, який передається через інтерфейси DVI і HDMI. Захищений відеосигнал можна відтворити тільки на устаткуванні, що підтримує HDCP.

HDMI

(скор. від англ. High-Definition Multimedia Interface) — мультимедійний інтерфейс високої чіткості, дає можливість передавати цифрові відеодані високої роздільної здатності та багатоканальні цифрові аудіосигнали із захистом від копіювання (HDCP). Роз'єм HDMI забезпечує цифрове DVI-з'єднання декількох пристроїв за допомогою відповідних кабелів. Основна відмінність між HDMI і DVI полягає в тому, що роз'єм HDMI менший за розміром, інтерфейс оснащений технологією захисту від копіювання HDCP (High Bandwidth Digital Copy Protection), а також підтримує передачу багатоканальних цифрових аудіосигналів. Є сучасною заміною аналогових стандартів підключення, таких як SCART або RCA.

Headphone

1. навушник; 2. система поліпшення відтворення через навушники. Заснована на тих же психофізіологічних особливостях слуху, що і SRS .

Headphones PRO

піктограма для позначення вмонтованого високоякісного Hi-Fi підсилювача для навушників. Підсилювач використовується в нових акустичних Hi-Fi стереосистемах LUX, GRAND, STUDIO TM Sven.

Hold/Key Hold

блокування кнопок; діє як функція захисту системи управління програвача від реакції на випадкові команди (перебуваючи в цьому режимі, плейєр не реагує на натиснення кнопок).

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Публікації

26.04.2018
HiTech expert - SVEN PS-470: недорога бездротова акустика з хорошим звуком і не тільки
SVEN PS-470 - це красива портативна акустична система з вбудованим МР3-плеєром і можливістю відтворення музики з USB-носія або карти microSD. Крім того, тут також вбудований FM-приймач, інформативний дисплей, хороша ергономіка управління плюс звук «гідного рівня». Принаймні, так говорить виробник. Протягом декількох тижнів я знайомився з усіма можливостями пристрою особисто, і тепер готовий поділитися своїми враженнями.
16.04.2018
TechToday - Огляд портативної акустики SVEN PS-470
SVEN PS-470 вмiє програвати музику с USB-накопичувача i карт пам'ятi, тут є FM-приймач, дротове та бездротове подключення, досить непоганий звук, але не найкраща автономнiсть.
11.01.2018
Огляд портативної акустики SVEN PS-175
Портативна акустика SVEN PS-175 може програвати музику не тільки зі смартфона / планшета за допомогою підключення через Bluetooth, але і з карт пам'яті micro USB, а також USB-flash. Може працювати в режимі FM-приймача. Має яскравий LED дисплей з декількома режимами відображення інформації. Також може виступати в якості будильника, який розбудить вас вранці під улюблену мелодію, записану на flash-накопичувач.