рус
укр
 

Терміни

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Hall

один з режимів просторового звучання з DSP-обробкою, що імітує звукове поле концертного залу.

HD DVD (High Definition Digital Visual Disc)

DVD-диск високої роздільної здатності (один з форматів DVD).

HDCD (High Definition Compatible Digital)

система кодування звуку на CD, що використовує стандартний формат CD-DA. Звуковий сигнал з вищою розрядністю і частотою дискретизації піддається цифровій обробці, в результаті якої з нього виділяється основна частина, що кодується, як завжди, методом PCM, а додаткова інформація, що уточнює дрібні деталі, кодується в молодших бітах відліків (LSB) і маскувальних спектральних областях. При програванні диска HDCD на звичайному CDP використовується тільки основна частина сигналу, а при використанні спеціального CDP з вбудованим декодером і процесором HDCD з цифрової коду витягується вся інформація про сигнал.

HDCP

(скор. від англ. High-bandwidth Digital Content Protection) — технологія захисту широкосмугового цифрового контента, призначена для запобігання незаконному (несанкціонованого) копіюванню високоякісного відеосигналу, який передається через інтерфейси DVI і HDMI. Захищений відеосигнал можна відтворити тільки на устаткуванні, що підтримує HDCP.

HDMI

(скор. від англ. High-Definition Multimedia Interface) — мультимедійний інтерфейс високої чіткості, дає можливість передавати цифрові відеодані високої роздільної здатності та багатоканальні цифрові аудіосигнали із захистом від копіювання (HDCP). Роз'єм HDMI забезпечує цифрове DVI-з'єднання декількох пристроїв за допомогою відповідних кабелів. Основна відмінність між HDMI і DVI полягає в тому, що роз'єм HDMI менший за розміром, інтерфейс оснащений технологією захисту від копіювання HDCP (High Bandwidth Digital Copy Protection), а також підтримує передачу багатоканальних цифрових аудіосигналів. Є сучасною заміною аналогових стандартів підключення, таких як SCART або RCA.

Headphone

1. навушник; 2. система поліпшення відтворення через навушники. Заснована на тих же психофізіологічних особливостях слуху, що і SRS .

Headphones PRO

піктограма для позначення вмонтованого високоякісного Hi-Fi підсилювача для навушників. Підсилювач використовується в нових акустичних Hi-Fi стереосистемах LUX, GRAND, STUDIO TM Sven.

Hold/Key Hold

блокування кнопок; діє як функція захисту системи управління програвача від реакції на випадкові команди (перебуваючи в цьому режимі, плейєр не реагує на натиснення кнопок).

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Публікації

30.08.2021
Огляд ігрової клавіатури Sven KB-G8500 - красиво та доступно
Sven KB-G8500 - це нова ігрова клавіатура з відносно невисоким цінником. Вона сподобається тим, хто шукає гарний пристрій з яскравим дизайном, кнопками швидкого доступу і не хоче переплачувати.
01.12.2020
Так це НОВИЙ ЧЕМПІОН! Краща Колонка блютуз до 10000 рублів? !! Sven PS-750
Сьогодні ми розпакуємо саму довгоочікувану вами колонку від Sven! Це Sven Ps-750. Приємного перегляду!
27.11.2020
Огляд активних комп'ютерних колонок SVEN SPS-621. Об'єктивне тестування.
Комп'ютерна акустика міцно увійшла в наше життя, без неї не можливо відтворення звукового контенту з інтернету. Ігри, музика та фільми - всюди хочеться якісного й гучного звуку. У цій статті розглянемо бюджетну акустичну систему для комп'ютера SVEN SPS-621, формату 2.0 стерео.