рус
укр
 

Терміни

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

CD-Manager

спеціальний режим програмного відтворення для CD-чейнджерів. Наприклад, відтворення перших фрагментів всіх компакт-дисків, що знаходяться в магазині, або відтворення на всіх компакт-дисках фрагментів, що мають однаковий порядковий номер.

CD-R (CD-Recordable)

технологія запису CD-даних і музики з використанням дешевих дисків з одноразовим записом. CDR-приводи і носії підтримують UDF-формат (англ. Universal Disk Format — універсальний дисковий формат).

CD-R/CD-RW Playback

позначення сумісності програвача із записуваними (перезаписуваними) компакт-дисками формату CD-Audio.

CD-ROM (Compact Disc Read Only Memory)

формат компакт-диска, що використовується для зберігання текстової, графічної та звукової (стерео-Hi-Fi) інформації. Звукові CD-програвачі не можуть відтворювати диски CD-ROM, а комп'ютерні CD-ROM-приводи можуть відтворювати й звукові диски.

CD-RW (CD ReWritable)

технологія перезаписуваних CD. CD-RW-приводи можуть також бути використані для запису дисків CD-R і можуть читати диски CD-ROM. Диски CD-RW можуть бути перезаписані більше тисячі разів і читаються на універсальних (MultiRead) CD-ROM-приводах або сумісних з CD-RW звукових CD-програвачів. CD-RW підтримують UDF-формат. Сьогодні є CD-RW з одноразовою і підвищеною швидкостями запису.

Circum-aural

позначення різновиду амбушурів (англ. Circum-aural — у дослівному перекладі «навколо вуха») в навушниках. Головний телефон, який оточує вушну раковину і розташований на наголов'ї. Контакт з головою зазвичай підтримується за допомогою пружних подушок. Головний телефон з амбушурами «навколо вуха» може торкатися вушної раковини, але сильно її не здавлювати.

CMOS

від англ. complementary-symmetry/metal-oxide semiconductor (КМОН; комплементарна логіка на транзисторах метал-оксид-напівпровідник) — технологія побудови електронних схем. Переважна більшість сучасних логічних мікросхем, зокрема процесорів, використовують технологію КМОН. Зокрема вона використана у веб-камерах компанії SVEN IC-730 Web, IC-780 Web, IC-850 Web, IC-890 Web, IC-920 Web, IC-930 Web, IC-960 Web.

CRT

(англ. Catode Ray Tube — електронно-променева трубка, ЕПТ; кінескоп) — електровакуумний прилад, що перетворює електричні сигнали в світлові.

Crystallizer

спеціальний активний темброблок для особливо точної настройки відтворюваних частот. Від англійських слів crystal – кришталево-чистий та lizer=equalizer – вирівнювач. Активний темброблок з регулюванням тембру в межах ± 12 дБ використано в нових акустичних Hi-Fi стереосистемах LUX та GRAND TM Sven.

CT (Clock Time)

код відображення точного часу в системі RDS.

CTI

(англ. Color Transition Improvement) — термін, що позначає поліпшення переходів кольору в LCD-моніторах.

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Публікації

26.04.2018
HiTech expert - SVEN PS-470: недорога бездротова акустика з хорошим звуком і не тільки
SVEN PS-470 - це красива портативна акустична система з вбудованим МР3-плеєром і можливістю відтворення музики з USB-носія або карти microSD. Крім того, тут також вбудований FM-приймач, інформативний дисплей, хороша ергономіка управління плюс звук «гідного рівня». Принаймні, так говорить виробник. Протягом декількох тижнів я знайомився з усіма можливостями пристрою особисто, і тепер готовий поділитися своїми враженнями.
16.04.2018
TechToday - Огляд портативної акустики SVEN PS-470
SVEN PS-470 вмiє програвати музику с USB-накопичувача i карт пам'ятi, тут є FM-приймач, дротове та бездротове подключення, досить непоганий звук, але не найкраща автономнiсть.
11.01.2018
Огляд портативної акустики SVEN PS-175
Портативна акустика SVEN PS-175 може програвати музику не тільки зі смартфона / планшета за допомогою підключення через Bluetooth, але і з карт пам'яті micro USB, а також USB-flash. Може працювати в режимі FM-приймача. Має яскравий LED дисплей з декількома режимами відображення інформації. Також може виступати в якості будильника, який розбудить вас вранці під улюблену мелодію, записану на flash-накопичувач.