рус
укр
 

Терміни

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

CD-Manager

спеціальний режим програмного відтворення для CD-чейнджерів. Наприклад, відтворення перших фрагментів всіх компакт-дисків, що знаходяться в магазині, або відтворення на всіх компакт-дисках фрагментів, що мають однаковий порядковий номер.

CD-R (CD-Recordable)

технологія запису CD-даних і музики з використанням дешевих дисків з одноразовим записом. CDR-приводи і носії підтримують UDF-формат (англ. Universal Disk Format — універсальний дисковий формат).

CD-R/CD-RW Playback

позначення сумісності програвача із записуваними (перезаписуваними) компакт-дисками формату CD-Audio.

CD-ROM (Compact Disc Read Only Memory)

формат компакт-диска, що використовується для зберігання текстової, графічної та звукової (стерео-Hi-Fi) інформації. Звукові CD-програвачі не можуть відтворювати диски CD-ROM, а комп'ютерні CD-ROM-приводи можуть відтворювати й звукові диски.

CD-RW (CD ReWritable)

технологія перезаписуваних CD. CD-RW-приводи можуть також бути використані для запису дисків CD-R і можуть читати диски CD-ROM. Диски CD-RW можуть бути перезаписані більше тисячі разів і читаються на універсальних (MultiRead) CD-ROM-приводах або сумісних з CD-RW звукових CD-програвачів. CD-RW підтримують UDF-формат. Сьогодні є CD-RW з одноразовою і підвищеною швидкостями запису.

Circum-aural

позначення різновиду амбушурів (англ. Circum-aural — у дослівному перекладі «навколо вуха») в навушниках. Головний телефон, який оточує вушну раковину і розташований на наголов'ї. Контакт з головою зазвичай підтримується за допомогою пружних подушок. Головний телефон з амбушурами «навколо вуха» може торкатися вушної раковини, але сильно її не здавлювати.

CMOS

від англ. complementary-symmetry/metal-oxide semiconductor (КМОН; комплементарна логіка на транзисторах метал-оксид-напівпровідник) — технологія побудови електронних схем. Переважна більшість сучасних логічних мікросхем, зокрема процесорів, використовують технологію КМОН. Зокрема вона використана у веб-камерах компанії SVEN IC-730 Web, IC-780 Web, IC-850 Web, IC-890 Web, IC-920 Web, IC-930 Web, IC-960 Web.

CRT

(англ. Catode Ray Tube — електронно-променева трубка, ЕПТ; кінескоп) — електровакуумний прилад, що перетворює електричні сигнали в світлові.

Crystallizer

спеціальний активний темброблок для особливо точної настройки відтворюваних частот. Від англійських слів crystal – кришталево-чистий та lizer=equalizer – вирівнювач. Активний темброблок з регулюванням тембру в межах ± 12 дБ використано в нових акустичних Hi-Fi стереосистемах LUX та GRAND TM Sven.

CT (Clock Time)

код відображення точного часу в системі RDS.

CTI

(англ. Color Transition Improvement) — термін, що позначає поліпшення переходів кольору в LCD-моніторах.

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Публікації

30.08.2021
Огляд ігрової клавіатури Sven KB-G8500 - красиво та доступно
Sven KB-G8500 - це нова ігрова клавіатура з відносно невисоким цінником. Вона сподобається тим, хто шукає гарний пристрій з яскравим дизайном, кнопками швидкого доступу і не хоче переплачувати.
01.12.2020
Так це НОВИЙ ЧЕМПІОН! Краща Колонка блютуз до 10000 рублів? !! Sven PS-750
Сьогодні ми розпакуємо саму довгоочікувану вами колонку від Sven! Це Sven Ps-750. Приємного перегляду!
27.11.2020
Огляд активних комп'ютерних колонок SVEN SPS-621. Об'єктивне тестування.
Комп'ютерна акустика міцно увійшла в наше життя, без неї не можливо відтворення звукового контенту з інтернету. Ігри, музика та фільми - всюди хочеться якісного й гучного звуку. У цій статті розглянемо бюджетну акустичну систему для комп'ютера SVEN SPS-621, формату 2.0 стерео.