рус
укр
 

Терміни

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Навушники

(зустрічається також термін головні телефони, з англ. Headрhones) — пристрій для персонального прослуховування мови, музики або інших звукових сигналів. У комплекті з мiкрофоном навушники можуть служити гарнітурою — засобом для ведення переговорів по телефону або іншому засобу голосового зв'язку. Крім того, навушники використовуються в звукозаписних студіях для точного контролю записуваного трека музичної композиції. Основними технічними характеристиками навушників є: частотний діапазон, чутливість, опір, максимальна потужність і рівень спотворень у процентному співвідношенні.
За способом передачі звуку навушники діляться на провідні (служать в основному для прослуховування із стаціонарних звукових систем) і безпровідні (мобільні, але прив'язані до бази (радіо) або мають обмежений радіус дії).
За типом конструкції (вигляду) їх поділяють на: вставні (повсякденна назва — «вкладиші») — вставляються у вушную раковину; внутрішньоканальні або вакуумні (повсякденна назва — «затички») — вставляються у вушний канал; накладні — накладаються на вухо; повнорозмірні — повністю охоплюють вухо. Велике різноманіття навушників ТМ SVEN дивіться на нашому сайті.

Навушники відкритого типу

Навушники, в яких тильна частина випромінювача працює на об'єм, що сполучається із зовнішнім середовищем, називаються навушниками відкритого типу. Вони являють собою головні стереотелефони, в які частково потрапляють зовнішні звуки. Відкриті навушники дають чіткішу картину, тоді як у закритих виникає невеличкий резонанс.

Навушники закритого типу

Навушники, в яких тильна частина випромінювача працює на замкнутий об'єм, називаються навушниками закритого типу. Вони відтворюють добре збалансований звук, характеризуються тим, що їх амбушури щільніше прилягають до голови і закривають все вухо цілком, надаючи максимально комфортні відчуття навіть при багатогодинній безперервній роботі. Такі навушники дозволяють зменшити до мінімуму проникнення зовнішніх шумів. Навушники закритого типу GD-6300, GD-6400, GD-9600, GD-9800 та ін. можна подивитися на нашому сайті.

Навушники-вкладиші

тип конструкції вставних навушників, амбушури яких вставляються у вушну раковину. Моделі GD-005, GD-1100, GD-1300, GD-1400, GD-1500, GD-1600, GD-1700, GD-2100, GD-2300, GD-2400, GD-2500, GD-2600, GD-2800 таких навушників дивіться на нашому сайті.

Наголов’я

пристрій фіксації навушників на голові; часто виконується у формі дуги з пружного матеріалу; може бути подвійним (друга дуга грає роль механізму настроювання на розмір). Варіантів з'єднання чашок з наголов’ям багато (від нерухомого до шарнірного); найбільш поширений — за допомогою вилки та осей.

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Публікації

26.04.2018
HiTech expert - SVEN PS-470: недорога бездротова акустика з хорошим звуком і не тільки
SVEN PS-470 - це красива портативна акустична система з вбудованим МР3-плеєром і можливістю відтворення музики з USB-носія або карти microSD. Крім того, тут також вбудований FM-приймач, інформативний дисплей, хороша ергономіка управління плюс звук «гідного рівня». Принаймні, так говорить виробник. Протягом декількох тижнів я знайомився з усіма можливостями пристрою особисто, і тепер готовий поділитися своїми враженнями.
16.04.2018
TechToday - Огляд портативної акустики SVEN PS-470
SVEN PS-470 вмiє програвати музику с USB-накопичувача i карт пам'ятi, тут є FM-приймач, дротове та бездротове подключення, досить непоганий звук, але не найкраща автономнiсть.
11.01.2018
Огляд портативної акустики SVEN PS-175
Портативна акустика SVEN PS-175 може програвати музику не тільки зі смартфона / планшета за допомогою підключення через Bluetooth, але і з карт пам'яті micro USB, а також USB-flash. Може працювати в режимі FM-приймача. Має яскравий LED дисплей з декількома режимами відображення інформації. Також може виступати в якості будильника, який розбудить вас вранці під улюблену мелодію, записану на flash-накопичувач.