рус
укр
 

Терміни

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

ICQ

— американський комерційний сервіс для спілкування через мережу Інтернет, що включає службу миттєвого обміну повідомленнями на основі протоколу OSCAR, однойменну программу-клієнт, інтернет-портал і ряд додаткових послуг.

IDE

Терміни IDE (Integrated Drive Electronics — «електроніка, вбудована в привід») і EIDE (Enhanced IDE, тобто «розширений IDE») часто вживаються замість терміну ATA. ATA (англ. Advanced Technology Attachment — «приєднання за просунутою технологією») — паралельний інтерфейс підключення накопичувачів (жорстких дисків та оптичних приводів) до комп'ютера. В даний час витісняється своїм послідовником — SATA. Різні версії ATA відомі під синонімами IDE, EIDE, UDMA, ATAPI; з появою SATA також отримав назву РATA (Parallel ATA).

IR

(infrared) — інфрачервоними (від лат. infra — нижче і англ. слова red — червоний) називають невидимі теплові промені з хвилею довшою, ніж у червоних променів (довжина хвилі близько 780 нм). ІЧ (інфрачервоні) діоди і фотодіоди повсюдно застосовуються в пультах дистанційного управління, системах автоматики, охоронних системах, безпровідних навушниках і головках CD-програвачів тощо.

IRC

(Infrared Remote Control, ПДУ) – піктограма для позначення пульта дистанційного управління. Повнофункціональний ПДУ застосовується в нових акустичних Hi-Fi стереосистемах LUX, GRAND, STUDIO та інших електронних пристроях TM Sven.А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Публікації

23.04.2020
Огляд портативної акустики Sven PS-600: бумбокс «на максималках»
В даному огляді ми поговоримо про один з «най-най» бумбоксів Sven PS-600: найгучнішим, з найбільш містким акумулятором, можливістю підключення двох пристроїв до одного джерела і так далі.
13.04.2020
Огляд портативної акустики Sven PS-550: потужний бумбокс з динамічним підсвічуванням і караоке.
Формат бумбокса, який пережив свій розквіт в кінці 80-х років минулого століття, останнім часом знову набирає популярність — все більше виробників пропонує портативну акустику з порівняно великими габаритами, кількома динаміками й високою потужністю. Компанія Sven вирішила піти ще далі й крім досить гучного звуку доповнила свою акустику PS-550 рядом функцій — від еквалайзера до динамічної підсвітки й можливості підключення мікрофону для караоке.
03.04.2020
Портативні акустичні системи від компанії SVEN
Компанія SVEN вирішила вийти за рамки й представила на ринку різні портативні акустичні системи, одні з яких здатні наповнити музикою невелику кімнату, а інші — невеликий ліс.