рус
укр
 

Терміни

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

ICQ

— американський комерційний сервіс для спілкування через мережу Інтернет, що включає службу миттєвого обміну повідомленнями на основі протоколу OSCAR, однойменну программу-клієнт, інтернет-портал і ряд додаткових послуг.

IDE

Терміни IDE (Integrated Drive Electronics — «електроніка, вбудована в привід») і EIDE (Enhanced IDE, тобто «розширений IDE») часто вживаються замість терміну ATA. ATA (англ. Advanced Technology Attachment — «приєднання за просунутою технологією») — паралельний інтерфейс підключення накопичувачів (жорстких дисків та оптичних приводів) до комп'ютера. В даний час витісняється своїм послідовником — SATA. Різні версії ATA відомі під синонімами IDE, EIDE, UDMA, ATAPI; з появою SATA також отримав назву РATA (Parallel ATA).

IR

(infrared) — інфрачервоними (від лат. infra — нижче і англ. слова red — червоний) називають невидимі теплові промені з хвилею довшою, ніж у червоних променів (довжина хвилі близько 780 нм). ІЧ (інфрачервоні) діоди і фотодіоди повсюдно застосовуються в пультах дистанційного управління, системах автоматики, охоронних системах, безпровідних навушниках і головках CD-програвачів тощо.

IRC

(Infrared Remote Control, ПДУ) – піктограма для позначення пульта дистанційного управління. Повнофункціональний ПДУ застосовується в нових акустичних Hi-Fi стереосистемах LUX, GRAND, STUDIO та інших електронних пристроях TM Sven.А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Публікації

30.08.2021
Огляд ігрової клавіатури Sven KB-G8500 - красиво та доступно
Sven KB-G8500 - це нова ігрова клавіатура з відносно невисоким цінником. Вона сподобається тим, хто шукає гарний пристрій з яскравим дизайном, кнопками швидкого доступу і не хоче переплачувати.
01.12.2020
Так це НОВИЙ ЧЕМПІОН! Краща Колонка блютуз до 10000 рублів? !! Sven PS-750
Сьогодні ми розпакуємо саму довгоочікувану вами колонку від Sven! Це Sven Ps-750. Приємного перегляду!
27.11.2020
Огляд активних комп'ютерних колонок SVEN SPS-621. Об'єктивне тестування.
Комп'ютерна акустика міцно увійшла в наше життя, без неї не можливо відтворення звукового контенту з інтернету. Ігри, музика та фільми - всюди хочеться якісного й гучного звуку. У цій статті розглянемо бюджетну акустичну систему для комп'ютера SVEN SPS-621, формату 2.0 стерео.