рус
укр
 

Терміни

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

ICQ

— американський комерційний сервіс для спілкування через мережу Інтернет, що включає службу миттєвого обміну повідомленнями на основі протоколу OSCAR, однойменну программу-клієнт, інтернет-портал і ряд додаткових послуг.

IDE

Терміни IDE (Integrated Drive Electronics — «електроніка, вбудована в привід») і EIDE (Enhanced IDE, тобто «розширений IDE») часто вживаються замість терміну ATA. ATA (англ. Advanced Technology Attachment — «приєднання за просунутою технологією») — паралельний інтерфейс підключення накопичувачів (жорстких дисків та оптичних приводів) до комп'ютера. В даний час витісняється своїм послідовником — SATA. Різні версії ATA відомі під синонімами IDE, EIDE, UDMA, ATAPI; з появою SATA також отримав назву РATA (Parallel ATA).

IR

(infrared) — інфрачервоними (від лат. infra — нижче і англ. слова red — червоний) називають невидимі теплові промені з хвилею довшою, ніж у червоних променів (довжина хвилі близько 780 нм). ІЧ (інфрачервоні) діоди і фотодіоди повсюдно застосовуються в пультах дистанційного управління, системах автоматики, охоронних системах, безпровідних навушниках і головках CD-програвачів тощо.

IRC

(Infrared Remote Control, ПДУ) – піктограма для позначення пульта дистанційного управління. Повнофункціональний ПДУ застосовується в нових акустичних Hi-Fi стереосистемах LUX, GRAND, STUDIO та інших електронних пристроях TM Sven.А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Публікації

26.04.2018
HiTech expert - SVEN PS-470: недорога бездротова акустика з хорошим звуком і не тільки
SVEN PS-470 - це красива портативна акустична система з вбудованим МР3-плеєром і можливістю відтворення музики з USB-носія або карти microSD. Крім того, тут також вбудований FM-приймач, інформативний дисплей, хороша ергономіка управління плюс звук «гідного рівня». Принаймні, так говорить виробник. Протягом декількох тижнів я знайомився з усіма можливостями пристрою особисто, і тепер готовий поділитися своїми враженнями.
16.04.2018
TechToday - Огляд портативної акустики SVEN PS-470
SVEN PS-470 вмiє програвати музику с USB-накопичувача i карт пам'ятi, тут є FM-приймач, дротове та бездротове подключення, досить непоганий звук, але не найкраща автономнiсть.
11.01.2018
Огляд портативної акустики SVEN PS-175
Портативна акустика SVEN PS-175 може програвати музику не тільки зі смартфона / планшета за допомогою підключення через Bluetooth, але і з карт пам'яті micro USB, а також USB-flash. Може працювати в режимі FM-приймача. Має яскравий LED дисплей з декількома режимами відображення інформації. Також може виступати в якості будильника, який розбудить вас вранці під улюблену мелодію, записану на flash-накопичувач.