рус
укр
 

Терміни

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

ICQ

— американський комерційний сервіс для спілкування через мережу Інтернет, що включає службу миттєвого обміну повідомленнями на основі протоколу OSCAR, однойменну программу-клієнт, інтернет-портал і ряд додаткових послуг.

IDE

Терміни IDE (Integrated Drive Electronics — «електроніка, вбудована в привід») і EIDE (Enhanced IDE, тобто «розширений IDE») часто вживаються замість терміну ATA. ATA (англ. Advanced Technology Attachment — «приєднання за просунутою технологією») — паралельний інтерфейс підключення накопичувачів (жорстких дисків та оптичних приводів) до комп'ютера. В даний час витісняється своїм послідовником — SATA. Різні версії ATA відомі під синонімами IDE, EIDE, UDMA, ATAPI; з появою SATA також отримав назву РATA (Parallel ATA).

IR

(infrared) — інфрачервоними (від лат. infra — нижче і англ. слова red — червоний) називають невидимі теплові промені з хвилею довшою, ніж у червоних променів (довжина хвилі близько 780 нм). ІЧ (інфрачервоні) діоди і фотодіоди повсюдно застосовуються в пультах дистанційного управління, системах автоматики, охоронних системах, безпровідних навушниках і головках CD-програвачів тощо.

IRC

(Infrared Remote Control, ПДУ) – піктограма для позначення пульта дистанційного управління. Повнофункціональний ПДУ застосовується в нових акустичних Hi-Fi стереосистемах LUX, GRAND, STUDIO та інших електронних пристроях TM Sven.А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Публікації

01.12.2021
Огляд TWS навушників SVEN E-335B. Хороший звук за недорого
Знайомтесь, бездротові навушники SVEN E-335B, які отримали ергономічну форму корпусу, динаміки 14 мм та актуальну версію Bluetooth 5.0. Давайте далі розглянемо дану модель і, звичайно ж, оцінимо якість її звучання.
30.08.2021
Огляд ігрової клавіатури Sven KB-G8500 - красиво та доступно
Sven KB-G8500 - це нова ігрова клавіатура з відносно невисоким цінником. Вона сподобається тим, хто шукає гарний пристрій з яскравим дизайном, кнопками швидкого доступу і не хоче переплачувати.
01.12.2020
Так це НОВИЙ ЧЕМПІОН! Краща Колонка блютуз до 10000 рублів? !! Sven PS-750
Сьогодні ми розпакуємо саму довгоочікувану вами колонку від Sven! Це Sven Ps-750. Приємного перегляду!