рус
укр
 

Терміни

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

S-Video

(англ. Separate Video) — двокомпонентний відеосигнал, в якому роздільні сигнали Y (яскравість з кадровою і рядковою синхронізацією) і С (кольоровість з синхронізацією на піднесучій частоті) передаються незалежно по двох лініях зв'язку і забезпечують кращу якість зображення. Зазвичай для підключення використовується чотирьохконтактний роз'єм mini-DIN.

S/PDIF

(англ. Sony/Philips Digital Interface) — цифровий інтерфейс для передачі цифрового потоку звуку при відтворенні CD, VCD або DVD.

SACD (Super Audio CD)

оптичний диск із записом високоякісного звуку, що забезпечує смугу до 100 кГц при динамічному діапазоні до 120 дБ; може мати гібридну конструкцію з CD-шаром, що забезпечує відтворення (з CD-якістю) дисків на звичайних CD-програвачах.<a name="SATA"></a>

SATA

(англ. Serial ATA) — послідовний інтерфейс обміну даними з накопичувачами інформації. SATA є розвитком паралельного інтерфейсу ATA (IDE), якого після появи SATA було перейменовано в PATA (Parallel ATA). Головною перевагою SATA перед PATA є використання послідовної шини замість паралельної. SATA використовує 7-контактний роз'єм замість 40-контактного роз'єму у PATA.

SCART

(фр. Syndicat des Constructeurs d'Appareils, Radiorecepteurs et Televiseurs — Объединение производителей радиоприемников и телевизоров) — універсальний 21-контактний роз'єм для простого з'єднання AV-компонентів — європейський стандарт для підключення мультимедійних пристроїв, таких як телевізор, DVD-програвач та ін. Інші назви: Peritel, євророз'єм, Euro-AV. SCART уніфікує з'єднання різних пристроїв, він об'єднує всі необхідні сигнали в одному багатополюсному штекері (див. малюнки нижче). Сьогодні кожен вироблений для Європи теле- або відеоапарат оснащено як мінімум одним SCART’ом. Через SCART можлива передача аналогових і цифрових команд. Саме через нього передається сигнал RGB.

SILIENT CINEMA

спеціальний варіант технології CINEMA DSP, що забезпечує сприйняття великомасштабного звукового звучання через звичайні двоканальні навушники (Yamaha).

Skype

— програмне забезпечення для безкоштовного шифрованого голосового зв'язку через Інтернет між комп'ютерами, а також платні послуги для зв'язку з абонентами звичайної телефонної мережі.

Sleep

режим вимикання пристрою (наприклад, музцентра або ресивера) через заданий час (зазвичай в межах не більше двох годин з точною установкою до 10 хвилин) або після закінчення відтворення з касети чи диска.

SOD

(Sven Overdrive Distortion) – піктограма для позначення вмонтованого ефект-модуля «Distortion» для електрогітар власної розробки фахівців TM Sven, який використано в трисмуговій акустичній Hi-Fi стереосистемі STUDIO.

SRS (Sound Retrieval System)

система відновлення звуку, в якій шляхом розбиття звукового сигналу на вузькі частотні області відновлюються просторові складові початкового звукового поля. В результаті двоканальне відтворення моно- і стереофонограм дає природніше звучання, максимально наближене до живого виконання.

Stand-by (STANDBY)

черговий режим або режим очікування, в якому зазвичай працюють тільки годинник, таймер і приймач ДУ.

Subwoofer

акустична система, призначена для відтворення низьких (нижче 100 Гц) частот. Відтворює також шумові (низькочастотні) ефекти в системах 2.1, 3.1, 5.1 тощо. Асортимент сабвуферів і професійних сабвуферів ТМ SVEN можна подивитися на нашому сайті. Див. ще Сабвуфер.

SVGA

(англ. Super Video Graphic Adapter) — графічний відеоадаптер з поліпшеними характеристиками (різновид відеосигналу в персональних комп'ютерах, роздільна здатність 800 х 600).

SW

позначення короткохвильового діапазону радіомовлення з частотами від 5,5 Мгц до 27 Мгц.

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Публікації

01.12.2021
Огляд TWS навушників SVEN E-335B. Хороший звук за недорого
Знайомтесь, бездротові навушники SVEN E-335B, які отримали ергономічну форму корпусу, динаміки 14 мм та актуальну версію Bluetooth 5.0. Давайте далі розглянемо дану модель і, звичайно ж, оцінимо якість її звучання.
30.08.2021
Огляд ігрової клавіатури Sven KB-G8500 - красиво та доступно
Sven KB-G8500 - це нова ігрова клавіатура з відносно невисоким цінником. Вона сподобається тим, хто шукає гарний пристрій з яскравим дизайном, кнопками швидкого доступу і не хоче переплачувати.
01.12.2020
Так це НОВИЙ ЧЕМПІОН! Краща Колонка блютуз до 10000 рублів? !! Sven PS-750
Сьогодні ми розпакуємо саму довгоочікувану вами колонку від Sven! Це Sven Ps-750. Приємного перегляду!