рус
укр
 

Гарантійні зобов'язання товарів

Нехай всіх нас береже Бог і ВСУ!

Будьте пильними та відповідальними!


Сервісні центри на території України працюють згідно з умов роботи міста, в якому вони розташовані.Ми, як Центральний сервісний центр, за таких умов не можемо впливати на їх графік роботи.

У разі виникнення гарантійного випадку, Ви також можете звертатися безпосередньо до Продавця.


Номер телефона: +380933160085 (+Viber)
Електронна пошта: AndreyI@sven.ua
Режим роботи: Пн-Пт 10:00–16:00,перерва 13:00–13:30

Вибачте за незручності і сподіваємося на розуміння.

Будьте пильними та відповідальними!
Бажаємо міцного здоров’я!
Шановний покупець!

Компанія Sven висловлює Вам щиру вдячність за вибір нашої продукції. Ми гарантуємо високу якість і надійну роботу своєї продукції за умови дотримання технічних вимог, описаних в Інструкції з експлуатації.

Цим гарантійним талоном компанія Sven підтверджує відсутність у виробі яких-небудь дефектів і бере на себе зобов’язання із забезпечення безкоштовного ремонту і заміни елементів, що вийшли з ладу, впродовж всього терміну гарантії. Компанія Sven залишає за собою право відмовитися від безкоштовного гарантійного ремонту у разі недотримання користувачем зазначених нижче умов гарантії. Всі умови гарантії діють у рамках чинного законодавства, що забезпечує захист прав споживачів.

Переконливо просимо Вас уважно вивчити Інструкцію користувача, перевірити комплектність і правильність заповнення гарантійного і відривних талонів. Зверніть увагу на наявність серійного номера виробу, дати продажу, терміну гарантії, підпису продавця і чітких печаток фірми-продавця і фірми-виробника на гарантійному і відривних талонах. Будь ласка, зберігайте гарантійний талон протягом всього терміну експлуатації виробу.

Якщо у Вас виникнуть які-небудь проблеми, рекомендуємо Вам звертатися лише до уповноважених виробником продукції Sven сервісних центрів, адреси і телефони яких вказано на сайті www.sven.ua.

Умови гарантії

Компанія Sven гарантує відсутність заводських дефектів і надійну роботу виробу протягом гарантійного терміну, встановленого виробником, — від 6 до 12 місяців з дня покупки — при дотриманні правил експлуатації виробу, за винятком випадків, окремо обумовлених виробником.

 1. Гарантія дійсна лише за наявності правильно заповненого гарантійного талона, де чітко вказано: модель, серійний номер виробу, дата продажу, гарантійний термін, є підпис покупця і печатки магазина і фірми-виробника.


 2. Гарантійний ремонт здійснюється тільки протягом гарантійного терміну, вказаного в цьому гарантійному талоні.
 3. Серійний номер і модель виробу повинні відповідати вказаним у гарантійному талоні.
 4. Виріб знімається з гарантії у таких випадках:
  а) порушення правил, викладених в Інструкції користувача.
  б) за наявності слідів стороннього втручання або очевидної спроби ремонту виробу в неуповноваженому сервісному центрі;
  в) якщо виявлено несанкціоновані зміни конструкції або схеми виробу (за винятком випадків, обумовлених в Інструкції користувача);
  г) якщо виріб, призначений для особистих (побутових, сімейних) потреб, використовувався в цілях отримання прибутку, для виробничих потреб, а також в інших цілях, що не відповідають його прямому призначенню.
 5. Гарантія не поширюється на такі несправності:
  a) механічні пошкодження, в тому числі при транспортуванні;
  б) пошкодження, викликані потраплянням у середину виробу сторонніх предметів, рідин, комах тощо;
  в) пошкодження, викликані стихійним лихом (пожежею та іншими побутовими факторами), впливом зовнішніх обставин, випадковими зовнішніми факторами (короткострокова зміна напруги вище допустимих норм в електричній мережі, гроза та ін.), неправильним підключенням, а також нещасними випадками;
  г) пошкодження, викликані невідповідністю параметрів живлення, телекомунікаційних і кабельних мереж Державним стандартам та іншими зовнішніми факторами;
  д) якщо виріб експлуатувався без захисного заземлення;
  е) пошкодження, викликані застосуванням нестандартних витратних матеріалів і запчастин.
 6. Гарантія не поширюється на витратні матеріали.
 7. Компанія Sven знімає із себе відповідальність за можливу заподіяну шкоду, пряму чи не пряму, нанесену продукцією Sven людям, свійським тваринам, майну:
  у випадках, якщо це сталося в результаті недотримання правил та умов експлуатації виробу або при його встановленні;
  в результаті навмисних чи необережних дій споживача або третіх осіб.

Публікації

01.12.2021
Огляд TWS навушників SVEN E-335B. Хороший звук за недорого
Знайомтесь, бездротові навушники SVEN E-335B, які отримали ергономічну форму корпусу, динаміки 14 мм та актуальну версію Bluetooth 5.0. Давайте далі розглянемо дану модель і, звичайно ж, оцінимо якість її звучання.
30.08.2021
Огляд ігрової клавіатури Sven KB-G8500 - красиво та доступно
Sven KB-G8500 - це нова ігрова клавіатура з відносно невисоким цінником. Вона сподобається тим, хто шукає гарний пристрій з яскравим дизайном, кнопками швидкого доступу і не хоче переплачувати.
01.12.2020
Так це НОВИЙ ЧЕМПІОН! Краща Колонка блютуз до 10000 рублів? !! Sven PS-750
Сьогодні ми розпакуємо саму довгоочікувану вами колонку від Sven! Це Sven Ps-750. Приємного перегляду!