рус
укр
 

Гарантійні зобов'язання товарів

Шановний Покупець!

У зв’язку з ситуацією, що склалася у світі, та зокрема в Україні, сервісна служба, виконуючи розпорядження державних органів, закрита на КАРАНТИН з 18 березня до 24 квітня 2020 року!

Сервісні центри на території України працюють згідно з карантинних умов роботи міста, в якому вони розташовані.Ми, як Центральний сервісний центр, за таких умов не можемо впливати на їх графік роботи.

У разі виникнення гарантійного випадку, Ви також можете звертатися безпосередньо до Продавця.

В свою чергу, нами, прийнято рішення що, у разі неможливості своєчасного сервісного обслуговування, термін гарантії подовжується на строк дії карантину.

Номера телефонів: +380933160085 (Viber), +380933160074
Електронна пошта: AndreyI@sven.ua, Svetlanas@sven.ua

Вибачте за незручності і сподіваємося на розуміння.

Будьте пильними та відповідальними!
Бажаємо міцного здоров’я!
Шановний покупець!

Компанія Sven висловлює Вам щиру вдячність за вибір нашої продукції. Ми гарантуємо високу якість і надійну роботу своєї продукції за умови дотримання технічних вимог, описаних в Інструкції з експлуатації.

Цим гарантійним талоном компанія Sven підтверджує відсутність у виробі яких-небудь дефектів і бере на себе зобов’язання із забезпечення безкоштовного ремонту і заміни елементів, що вийшли з ладу, впродовж всього терміну гарантії. Компанія Sven залишає за собою право відмовитися від безкоштовного гарантійного ремонту у разі недотримання користувачем зазначених нижче умов гарантії. Всі умови гарантії діють у рамках чинного законодавства, що забезпечує захист прав споживачів.

Переконливо просимо Вас уважно вивчити Інструкцію користувача, перевірити комплектність і правильність заповнення гарантійного і відривних талонів. Зверніть увагу на наявність серійного номера виробу, дати продажу, терміну гарантії, підпису продавця і чітких печаток фірми-продавця і фірми-виробника на гарантійному і відривних талонах. Будь ласка, зберігайте гарантійний талон протягом всього терміну експлуатації виробу.

Якщо у Вас виникнуть які-небудь проблеми, рекомендуємо Вам звертатися лише до уповноважених виробником продукції Sven сервісних центрів, адреси і телефони яких вказано на сайті www.sven.ua.

Умови гарантії

Компанія Sven гарантує відсутність заводських дефектів і надійну роботу виробу протягом гарантійного терміну, встановленого виробником, — від 6 до 12 місяців з дня покупки — при дотриманні правил експлуатації виробу, за винятком випадків, окремо обумовлених виробником.

 1. Гарантія дійсна лише за наявності правильно заповненого гарантійного талона, де чітко вказано: модель, серійний номер виробу, дата продажу, гарантійний термін, є підпис покупця і печатки магазина і фірми-виробника.


 2. Гарантійний ремонт здійснюється тільки протягом гарантійного терміну, вказаного в цьому гарантійному талоні.
 3. Серійний номер і модель виробу повинні відповідати вказаним у гарантійному талоні.
 4. Виріб знімається з гарантії у таких випадках:
  а) порушення правил, викладених в Інструкції користувача.
  б) за наявності слідів стороннього втручання або очевидної спроби ремонту виробу в неуповноваженому сервісному центрі;
  в) якщо виявлено несанкціоновані зміни конструкції або схеми виробу (за винятком випадків, обумовлених в Інструкції користувача);
  г) якщо виріб, призначений для особистих (побутових, сімейних) потреб, використовувався в цілях отримання прибутку, для виробничих потреб, а також в інших цілях, що не відповідають його прямому призначенню.
 5. Гарантія не поширюється на такі несправності:
  a) механічні пошкодження, в тому числі при транспортуванні;
  б) пошкодження, викликані потраплянням у середину виробу сторонніх предметів, рідин, комах тощо;
  в) пошкодження, викликані стихійним лихом (пожежею та іншими побутовими факторами), впливом зовнішніх обставин, випадковими зовнішніми факторами (короткострокова зміна напруги вище допустимих норм в електричній мережі, гроза та ін.), неправильним підключенням, а також нещасними випадками;
  г) пошкодження, викликані невідповідністю параметрів живлення, телекомунікаційних і кабельних мереж Державним стандартам та іншими зовнішніми факторами;
  д) якщо виріб експлуатувався без захисного заземлення;
  е) пошкодження, викликані застосуванням нестандартних витратних матеріалів і запчастин.
 6. Гарантія не поширюється на витратні матеріали.
 7. Компанія Sven знімає із себе відповідальність за можливу заподіяну шкоду, пряму чи не пряму, нанесену продукцією Sven людям, свійським тваринам, майну:
  у випадках, якщо це сталося в результаті недотримання правил та умов експлуатації виробу або при його встановленні;
  в результаті навмисних чи необережних дій споживача або третіх осіб.

Публікації

26.04.2018
HiTech expert - SVEN PS-470: недорога бездротова акустика з хорошим звуком і не тільки
SVEN PS-470 - це красива портативна акустична система з вбудованим МР3-плеєром і можливістю відтворення музики з USB-носія або карти microSD. Крім того, тут також вбудований FM-приймач, інформативний дисплей, хороша ергономіка управління плюс звук «гідного рівня». Принаймні, так говорить виробник. Протягом декількох тижнів я знайомився з усіма можливостями пристрою особисто, і тепер готовий поділитися своїми враженнями.
16.04.2018
TechToday - Огляд портативної акустики SVEN PS-470
SVEN PS-470 вмiє програвати музику с USB-накопичувача i карт пам'ятi, тут є FM-приймач, дротове та бездротове подключення, досить непоганий звук, але не найкраща автономнiсть.
11.01.2018
Огляд портативної акустики SVEN PS-175
Портативна акустика SVEN PS-175 може програвати музику не тільки зі смартфона / планшета за допомогою підключення через Bluetooth, але і з карт пам'яті micro USB, а також USB-flash. Може працювати в режимі FM-приймача. Має яскравий LED дисплей з декількома режимами відображення інформації. Також може виступати в якості будильника, який розбудить вас вранці під улюблену мелодію, записану на flash-накопичувач.