рус
укр
 

Терміни

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

A2DP

(англ. Advanced Audio Distribution Profile) — профіль Bluetooth, який розроблено для передачі двоканального стерео аудіопотоку, наприклад музики, до безпровідної гарнітури або будь-якого іншого пристрою. Профіль повністю підтримує низькокомпресований кодек Sub Band Codec (SBC) та опціонально підтримує MPEG-1,2 аудіо, MPEG-2,4 ААС і ATRAC, здатний підтримувати кодеки, визначені виробником. Використовується в акустичній системі Sven NF-11BT.

Advanced Surround

загальна назва, об'єднуюча стандартні режими декодування багатоканальних фонограм (Dolby Digital, DTS та інші) з додатковою DSP-обробкою. Деякі виробники використовують також термін Expanded.

AIFF (Audio Interchange File Format)

формат файлів для зберігання цифрових звукових даних, який широко використовується платформою Apple. Підтримує широкий діапазон дозволів, частот вибірки і числа каналів.

AM

1. Амплітудна модуляція; використовується при радіопередачі в діапазонах ДВ, СВ і КВ. Також загальне позначення всіх або частини цих діапазонів у тюнері. 2. Позначення в електронному годиннику з 12-годинним режимом часу до полудня [див. AM (a.m.)].

AM (a.m.)

(лат. ante meridiem дослівно — «до полудня»). Позначення дообіднього часу в електронному годиннику з 12-годинним режимом. Див. РM (р.m.) (лат. post meridiem дослівно — «після полудня»). 12-годинний формат обчислення часу переважає в Австралії, Канаді (за винятком Квебека), Новій Зеландії, США і на Філіппінах. Спільно з 24-годинним форматом він використовується в Албанії, Бразилії, Великобританії та деяких інших англомовних країнах, в Греції, Ірландії, канадському Квебеку, Туреччині і Франції. У решті країн світу 24-годинний формат є переважаючим, проте 12-годинний формат широко використовується в неформальному спілкуванні. При цьому замість a.m. і p.m. уживаються описові конструкції, наприклад, «ранку», «дня», «вечора», «ночі», «після полудня» та інші.

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Публікації

30.08.2021
Огляд ігрової клавіатури Sven KB-G8500 - красиво та доступно
Sven KB-G8500 - це нова ігрова клавіатура з відносно невисоким цінником. Вона сподобається тим, хто шукає гарний пристрій з яскравим дизайном, кнопками швидкого доступу і не хоче переплачувати.
01.12.2020
Так це НОВИЙ ЧЕМПІОН! Краща Колонка блютуз до 10000 рублів? !! Sven PS-750
Сьогодні ми розпакуємо саму довгоочікувану вами колонку від Sven! Це Sven Ps-750. Приємного перегляду!
27.11.2020
Огляд активних комп'ютерних колонок SVEN SPS-621. Об'єктивне тестування.
Комп'ютерна акустика міцно увійшла в наше життя, без неї не можливо відтворення звукового контенту з інтернету. Ігри, музика та фільми - всюди хочеться якісного й гучного звуку. У цій статті розглянемо бюджетну акустичну систему для комп'ютера SVEN SPS-621, формату 2.0 стерео.