рус
укр
 

Терміни

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

A2DP

(англ. Advanced Audio Distribution Profile) — профіль Bluetooth, який розроблено для передачі двоканального стерео аудіопотоку, наприклад музики, до безпровідної гарнітури або будь-якого іншого пристрою. Профіль повністю підтримує низькокомпресований кодек Sub Band Codec (SBC) та опціонально підтримує MPEG-1,2 аудіо, MPEG-2,4 ААС і ATRAC, здатний підтримувати кодеки, визначені виробником. Використовується в акустичній системі Sven NF-11BT.

Advanced Surround

загальна назва, об'єднуюча стандартні режими декодування багатоканальних фонограм (Dolby Digital, DTS та інші) з додатковою DSP-обробкою. Деякі виробники використовують також термін Expanded.

AIFF (Audio Interchange File Format)

формат файлів для зберігання цифрових звукових даних, який широко використовується платформою Apple. Підтримує широкий діапазон дозволів, частот вибірки і числа каналів.

AM

1. Амплітудна модуляція; використовується при радіопередачі в діапазонах ДВ, СВ і КВ. Також загальне позначення всіх або частини цих діапазонів у тюнері. 2. Позначення в електронному годиннику з 12-годинним режимом часу до полудня [див. AM (a.m.)].

AM (a.m.)

(лат. ante meridiem дослівно — «до полудня»). Позначення дообіднього часу в електронному годиннику з 12-годинним режимом. Див. РM (р.m.) (лат. post meridiem дослівно — «після полудня»). 12-годинний формат обчислення часу переважає в Австралії, Канаді (за винятком Квебека), Новій Зеландії, США і на Філіппінах. Спільно з 24-годинним форматом він використовується в Албанії, Бразилії, Великобританії та деяких інших англомовних країнах, в Греції, Ірландії, канадському Квебеку, Туреччині і Франції. У решті країн світу 24-годинний формат є переважаючим, проте 12-годинний формат широко використовується в неформальному спілкуванні. При цьому замість a.m. і p.m. уживаються описові конструкції, наприклад, «ранку», «дня», «вечора», «ночі», «після полудня» та інші.

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Публікації

26.04.2018
HiTech expert - SVEN PS-470: недорога бездротова акустика з хорошим звуком і не тільки
SVEN PS-470 - це красива портативна акустична система з вбудованим МР3-плеєром і можливістю відтворення музики з USB-носія або карти microSD. Крім того, тут також вбудований FM-приймач, інформативний дисплей, хороша ергономіка управління плюс звук «гідного рівня». Принаймні, так говорить виробник. Протягом декількох тижнів я знайомився з усіма можливостями пристрою особисто, і тепер готовий поділитися своїми враженнями.
16.04.2018
TechToday - Огляд портативної акустики SVEN PS-470
SVEN PS-470 вмiє програвати музику с USB-накопичувача i карт пам'ятi, тут є FM-приймач, дротове та бездротове подключення, досить непоганий звук, але не найкраща автономнiсть.
11.01.2018
Огляд портативної акустики SVEN PS-175
Портативна акустика SVEN PS-175 може програвати музику не тільки зі смартфона / планшета за допомогою підключення через Bluetooth, але і з карт пам'яті micro USB, а також USB-flash. Може працювати в режимі FM-приймача. Має яскравий LED дисплей з декількома режимами відображення інформації. Також може виступати в якості будильника, який розбудить вас вранці під улюблену мелодію, записану на flash-накопичувач.