рус
укр
 

Терміни

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Балансування звуку

У основі хорошого звуковідтворення лежить збалансованість різних джерел звуку. Простіше кажучи, у разі застосування одного джерела звуку суть хорошого звуковідтворення полягає в тому, щоб збалансувати прямий звук, що надходить до мікрофону, з впливом навколишньої акустики і забезпечити правильний баланс між прозорістю звучання і його повнотою, що допускає потрібний ступінь підкреслення в тих місцях, де це потрібно.

Біполяри

колонки, оснащені як мінімум двома ВЧ- і/або двома НЧ/СЧ-головками, розміщеними, як правило, на бічних панелях (що нерідко сходяться у напрямі лицьової стінки під деяким кутом — трапеція в горизонтальному перетині). При синфазній роботі динаміків такий випромінювач називають біполярним (звукове поле рівномірно розподіляється в просторі); якщо правий і лівий динаміки працюють в протифазі, то ми маємо справу з діполем (характеристика спрямованості мінімальна на осі лицьової панелі). У обох випадках велика частина звукової енергії потрапляє до слухача, зазнавши багатократних віддзеркалень.

Будильник (Wake-up Clock або Wake-up Timer)

Вмонтований годинник з будильником дає змогу запрограмувати час вмикання телевізора, міні-системи або іншого пристрою, щоб розбудити улюбленою теле-, радіопередачею або відтворенням музики.

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Публікації

26.04.2018
HiTech expert - SVEN PS-470: недорога бездротова акустика з хорошим звуком і не тільки
SVEN PS-470 - це красива портативна акустична система з вбудованим МР3-плеєром і можливістю відтворення музики з USB-носія або карти microSD. Крім того, тут також вбудований FM-приймач, інформативний дисплей, хороша ергономіка управління плюс звук «гідного рівня». Принаймні, так говорить виробник. Протягом декількох тижнів я знайомився з усіма можливостями пристрою особисто, і тепер готовий поділитися своїми враженнями.
16.04.2018
TechToday - Огляд портативної акустики SVEN PS-470
SVEN PS-470 вмiє програвати музику с USB-накопичувача i карт пам'ятi, тут є FM-приймач, дротове та бездротове подключення, досить непоганий звук, але не найкраща автономнiсть.
11.01.2018
Огляд портативної акустики SVEN PS-175
Портативна акустика SVEN PS-175 може програвати музику не тільки зі смартфона / планшета за допомогою підключення через Bluetooth, але і з карт пам'яті micro USB, а також USB-flash. Може працювати в режимі FM-приймача. Має яскравий LED дисплей з декількома режимами відображення інформації. Також може виступати в якості будильника, який розбудить вас вранці під улюблену мелодію, записану на flash-накопичувач.