рус
укр
 

Терміни

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Балансування звуку

У основі хорошого звуковідтворення лежить збалансованість різних джерел звуку. Простіше кажучи, у разі застосування одного джерела звуку суть хорошого звуковідтворення полягає в тому, щоб збалансувати прямий звук, що надходить до мікрофону, з впливом навколишньої акустики і забезпечити правильний баланс між прозорістю звучання і його повнотою, що допускає потрібний ступінь підкреслення в тих місцях, де це потрібно.

Біполяри

колонки, оснащені як мінімум двома ВЧ- і/або двома НЧ/СЧ-головками, розміщеними, як правило, на бічних панелях (що нерідко сходяться у напрямі лицьової стінки під деяким кутом — трапеція в горизонтальному перетині). При синфазній роботі динаміків такий випромінювач називають біполярним (звукове поле рівномірно розподіляється в просторі); якщо правий і лівий динаміки працюють в протифазі, то ми маємо справу з діполем (характеристика спрямованості мінімальна на осі лицьової панелі). У обох випадках велика частина звукової енергії потрапляє до слухача, зазнавши багатократних віддзеркалень.

Будильник (Wake-up Clock або Wake-up Timer)

Вмонтований годинник з будильником дає змогу запрограмувати час вмикання телевізора, міні-системи або іншого пристрою, щоб розбудити улюбленою теле-, радіопередачею або відтворенням музики.

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Публікації

30.08.2021
Огляд ігрової клавіатури Sven KB-G8500 - красиво та доступно
Sven KB-G8500 - це нова ігрова клавіатура з відносно невисоким цінником. Вона сподобається тим, хто шукає гарний пристрій з яскравим дизайном, кнопками швидкого доступу і не хоче переплачувати.
01.12.2020
Так це НОВИЙ ЧЕМПІОН! Краща Колонка блютуз до 10000 рублів? !! Sven PS-750
Сьогодні ми розпакуємо саму довгоочікувану вами колонку від Sven! Це Sven Ps-750. Приємного перегляду!
27.11.2020
Огляд активних комп'ютерних колонок SVEN SPS-621. Об'єктивне тестування.
Комп'ютерна акустика міцно увійшла в наше життя, без неї не можливо відтворення звукового контенту з інтернету. Ігри, музика та фільми - всюди хочеться якісного й гучного звуку. У цій статті розглянемо бюджетну акустичну систему для комп'ютера SVEN SPS-621, формату 2.0 стерео.