рус
укр
 

Терміни

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

VA (Vertical Alignment)

один з видів РК-структури (нематик) з вертикальною орієнтацією молекул.

VGA (Video Graphic Adapter)

графічний відеоадаптер (тип відеокарти в персональних комп'ютерах).

VHF

(англ. Very High Frequency) — позначення ультракоротких хвиль (УКХ, метрові хвилі). VHF — діапазон радіохвиль з частотою від 30 Мгц (довжина хвилі 10 м) до 300 Мгц (довжина хвилі 1 м). УКХ-діапазон використовується для стереофонічного радіомовлення з частотною модуляцією (FM) і телебачення, радіолокації, зв'язку з космічними об'єктами (оскільки вони проходять крізь іоносферу Землі), а також для любительського радіозв'язку.

Virtual CINEMA DSP

система віртуального просторового відтворення багатоканальних джерел за допомогою трьох або двох фронтальних акустичних систем (Yamaha).

Virtual Enhanced Surround

режим віртуального просторового відтворення багатоканального джерела за допомогою лише фронтальних акустичних систем (Sony).

Volume

регулювання гучності; вживається також на позначення регулятора гучності.

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Публікації

23.04.2020
Огляд портативної акустики Sven PS-600: бумбокс «на максималках»
В даному огляді ми поговоримо про один з «най-най» бумбоксів Sven PS-600: найгучнішим, з найбільш містким акумулятором, можливістю підключення двох пристроїв до одного джерела і так далі.
13.04.2020
Огляд портативної акустики Sven PS-550: потужний бумбокс з динамічним підсвічуванням і караоке.
Формат бумбокса, який пережив свій розквіт в кінці 80-х років минулого століття, останнім часом знову набирає популярність — все більше виробників пропонує портативну акустику з порівняно великими габаритами, кількома динаміками й високою потужністю. Компанія Sven вирішила піти ще далі й крім досить гучного звуку доповнила свою акустику PS-550 рядом функцій — від еквалайзера до динамічної підсвітки й можливості підключення мікрофону для караоке.
03.04.2020
Портативні акустичні системи від компанії SVEN
Компанія SVEN вирішила вийти за рамки й представила на ринку різні портативні акустичні системи, одні з яких здатні наповнити музикою невелику кімнату, а інші — невеликий ліс.