рус
укр
 

Терміни

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

VA (Vertical Alignment)

один з видів РК-структури (нематик) з вертикальною орієнтацією молекул.

VGA (Video Graphic Adapter)

графічний відеоадаптер (тип відеокарти в персональних комп'ютерах).

VHF

(англ. Very High Frequency) — позначення ультракоротких хвиль (УКХ, метрові хвилі). VHF — діапазон радіохвиль з частотою від 30 Мгц (довжина хвилі 10 м) до 300 Мгц (довжина хвилі 1 м). УКХ-діапазон використовується для стереофонічного радіомовлення з частотною модуляцією (FM) і телебачення, радіолокації, зв'язку з космічними об'єктами (оскільки вони проходять крізь іоносферу Землі), а також для любительського радіозв'язку.

Virtual CINEMA DSP

система віртуального просторового відтворення багатоканальних джерел за допомогою трьох або двох фронтальних акустичних систем (Yamaha).

Virtual Enhanced Surround

режим віртуального просторового відтворення багатоканального джерела за допомогою лише фронтальних акустичних систем (Sony).

Volume

регулювання гучності; вживається також на позначення регулятора гучності.

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Публікації

26.04.2018
HiTech expert - SVEN PS-470: недорога бездротова акустика з хорошим звуком і не тільки
SVEN PS-470 - це красива портативна акустична система з вбудованим МР3-плеєром і можливістю відтворення музики з USB-носія або карти microSD. Крім того, тут також вбудований FM-приймач, інформативний дисплей, хороша ергономіка управління плюс звук «гідного рівня». Принаймні, так говорить виробник. Протягом декількох тижнів я знайомився з усіма можливостями пристрою особисто, і тепер готовий поділитися своїми враженнями.
16.04.2018
TechToday - Огляд портативної акустики SVEN PS-470
SVEN PS-470 вмiє програвати музику с USB-накопичувача i карт пам'ятi, тут є FM-приймач, дротове та бездротове подключення, досить непоганий звук, але не найкраща автономнiсть.
11.01.2018
Огляд портативної акустики SVEN PS-175
Портативна акустика SVEN PS-175 може програвати музику не тільки зі смартфона / планшета за допомогою підключення через Bluetooth, але і з карт пам'яті micro USB, а також USB-flash. Може працювати в режимі FM-приймача. Має яскравий LED дисплей з декількома режимами відображення інформації. Також може виступати в якості будильника, який розбудить вас вранці під улюблену мелодію, записану на flash-накопичувач.