рус
укр
 

Терміни

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Jack

(6,3 мм роз'єм) — інтерфейсний роз'єм типу «тато» для підключення аудіопристроїв (навушників, мікрофонів, зовнішніх колонок і т. п.). Широко поширений у різноманітних побутових пристроях. Власне, Jack - в перекладі з англійського означає «гніздо». Точніше було б називати цей роз'єм Mini-plug. Але помилка вже міцно увійшла до вживання, і штекер почав називатися гніздом. (Див. також Mini-jack.)

JPEG

(вимовляється «джейпег», англ. Joint Photographic Experts Group — об'єднана група експертів з фотографії) — є найбільш використовуваним методом стиснення фотозображень. Формат файлу, який містить стислі дані, як правило, також називають ім'ям JPEG; найбільш поширені розширення для таких файлів .jpeg, .jfif, .jpg, .JPG, або .JPE. Проте з них .jpg — найпопулярніше розширення на всіх платформах.

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Публікації

30.08.2021
Огляд ігрової клавіатури Sven KB-G8500 - красиво та доступно
Sven KB-G8500 - це нова ігрова клавіатура з відносно невисоким цінником. Вона сподобається тим, хто шукає гарний пристрій з яскравим дизайном, кнопками швидкого доступу і не хоче переплачувати.
01.12.2020
Так це НОВИЙ ЧЕМПІОН! Краща Колонка блютуз до 10000 рублів? !! Sven PS-750
Сьогодні ми розпакуємо саму довгоочікувану вами колонку від Sven! Це Sven Ps-750. Приємного перегляду!
27.11.2020
Огляд активних комп'ютерних колонок SVEN SPS-621. Об'єктивне тестування.
Комп'ютерна акустика міцно увійшла в наше життя, без неї не можливо відтворення звукового контенту з інтернету. Ігри, музика та фільми - всюди хочеться якісного й гучного звуку. У цій статті розглянемо бюджетну акустичну систему для комп'ютера SVEN SPS-621, формату 2.0 стерео.