рус
укр
 

Терміни

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Jack

(6,3 мм роз'єм) — інтерфейсний роз'єм типу «тато» для підключення аудіопристроїв (навушників, мікрофонів, зовнішніх колонок і т. п.). Широко поширений у різноманітних побутових пристроях. Власне, Jack - в перекладі з англійського означає «гніздо». Точніше було б називати цей роз'єм Mini-plug. Але помилка вже міцно увійшла до вживання, і штекер почав називатися гніздом. (Див. також Mini-jack.)

JPEG

(вимовляється «джейпег», англ. Joint Photographic Experts Group — об'єднана група експертів з фотографії) — є найбільш використовуваним методом стиснення фотозображень. Формат файлу, який містить стислі дані, як правило, також називають ім'ям JPEG; найбільш поширені розширення для таких файлів .jpeg, .jfif, .jpg, .JPG, або .JPE. Проте з них .jpg — найпопулярніше розширення на всіх платформах.

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Публікації

26.04.2018
HiTech expert - SVEN PS-470: недорога бездротова акустика з хорошим звуком і не тільки
SVEN PS-470 - це красива портативна акустична система з вбудованим МР3-плеєром і можливістю відтворення музики з USB-носія або карти microSD. Крім того, тут також вбудований FM-приймач, інформативний дисплей, хороша ергономіка управління плюс звук «гідного рівня». Принаймні, так говорить виробник. Протягом декількох тижнів я знайомився з усіма можливостями пристрою особисто, і тепер готовий поділитися своїми враженнями.
16.04.2018
TechToday - Огляд портативної акустики SVEN PS-470
SVEN PS-470 вмiє програвати музику с USB-накопичувача i карт пам'ятi, тут є FM-приймач, дротове та бездротове подключення, досить непоганий звук, але не найкраща автономнiсть.
11.01.2018
Огляд портативної акустики SVEN PS-175
Портативна акустика SVEN PS-175 може програвати музику не тільки зі смартфона / планшета за допомогою підключення через Bluetooth, але і з карт пам'яті micro USB, а також USB-flash. Може працювати в режимі FM-приймача. Має яскравий LED дисплей з декількома режимами відображення інформації. Також може виступати в якості будильника, який розбудить вас вранці під улюблену мелодію, записану на flash-накопичувач.