рус
укр
 

Огляд TWS навушників SVEN E-335B. Хороший звук за недорого

SVEN E-335B 01.12.2021

Огляд TWS навушників SVEN E-335B. Хороший звук за недорого

besprovodnye-naushniki-sven-e-335b besprovodnye-naushniki-sven-e-335bРинок повністю бездротових (TWS) навушників нині перенасичений і визначитися з вибором дуже непросто. І якщо в середньому або топ сегменті важко «промахнутися», то в бюджетному можна легко нарватися, м'яко кажучи, на низьку якість як самого пристрою, так і його звучання. І сьогодні ми спробуємо з'ясувати, чи можна все-таки отримати щось пристойне в невисокому ціновому сегменті. Знайомтесь - бездротові навушники SVEN E-335B, які отримали ергономічну форму корпусу, 14 мм динаміки та актуальну версію Bluetooth 5.0. Давайте детально розглянемо цю модель і, звичайно ж, оцінимо якість її звучання.


besprovodnye-naushniki-sven-e-335b


Короткі характеристики


тип: бездротові навушники;

конструкція: вкладиші;

акустичне оформлення: закрите;

випромінювачі: динамічні, діаметр – 14 мм;

діапазон відтворюваних частот: 20 Гц – 20 кГц;

чутливість: 102 ± 3 дБ;

опір: 32 Ом;

версія Bluetooth: 5.0 (профілі HSP, HFP, A2DP, AVRCP);

управління: сенсорне;

місткість акумулятора: у навушниках – 2х30 мАч, у кейсі – 300 мАч;

час автономної роботи: до 3 годин від одного заряду, до 12 годин при використанні кейсу.


Комплект поставки


Постачаються бездротові навушники SVEN E-335B у невеликій картонній коробці, яку оформлено у фірмовому для цієї компанії стилі. На упаковці покупець знайде зображення навушників, зарядного кейсу, а також перерахування основних особливостей моделі та інформацію про виробника.


besprovodnye-naushniki-sven-e-335b besprovodnye-naushniki-sven-e-335b

Під кришкою на спіненому ложементі розташувалися самі навушники та кейс, рівнем нижче можна знайти зарядний кабель та посібник користувача.


besprovodnye-naushniki-sven-e-335b

-НАВЕРХ-


Зовнішній вигляд


Модель SVEN E-335B виконано в класичному для даного класу пристроїв форм-факторі. Кожен із навушників є динаміком, оточеним звуководом на так званій «ніжці».


besprovodnye-naushniki-sven-e-335b

За конструкцією звуководу навушники відносяться до вкладишів, тобто хорошої звукоізоляції з ними не отримати, що одразу варто враховувати перед покупкою.

Зверніть увагу на досить велику верхню частину навушників, це обумовлено 14 мм динамічними випромінювачами, розташованими тут. Як вони звучать, ми обов'язково оцінимо пізніше.


besprovodnye-naushniki-sven-e-335b

Зазначу, що при виготовленні корпусів самих навушників виробник використовував пластик із глянсовим покриттям, який при інтенсивній експлуатації досить швидко покривається слідами від пальців, а також дрібними подряпинами. Але з іншого боку, матове або софт-тач покриття виглядало б тут не так ефектно.


besprovodnye-naushniki-sven-e-335b

Набір функціональних елементів у кожного навушника стандартний. Так, на нижній частині "ніжки" розташовані контакти для зарядки вбудованого акумулятора, трохи вище - світлодіодний індикатор, над яким, у свою чергу, є сенсорна область, що дозволяє керувати як відтворенням музики, так і дзвінками.

Безпосередньо з навушниками ми закінчили, давайте далі розглянемо зарядний кейс, також виготовлений із пластику, але цього разу з матовим покриттям, яке набагато стійкіше до появи забруднень та подряпин.

besprovodnye-naushniki-sven-e-335b besprovodnye-naushniki-sven-e-335b

Зверніть увагу, що на передній стороні кейсу є чотири світлодіодні індикатори, кожен з яких відповідає приблизно 25% заряду вбудованого акумулятора. До речі, місткість останнього дорівнює 300 мАг, що дуже непогано.

Кришка кейса відкидається на 90°, після чого ми отримуємо доступ до навушників. Зазначу, що й самі навушники всередині кейсу та його кришка надійно фіксуються магнітами.

besprovodnye-naushniki-sven-e-335b besprovodnye-naushniki-sven-e-335b

Приємно зазначити, що зарядка вбудованого в кейс акумулятора здійснюється через сучасний роз'єм Type-C.


besprovodnye-naushniki-sven-e-335b

Із зовнішнім виглядом ми розібралися, давайте далі оцінимо звучання SVEN E-335B.

-НАВЕРХ-


Використання, якість звуку


Перед першим використанням будь-яких бездротових навушників, і SVEN E-335Bне виняток, необхідно з'єднатися з джерелом звуку. У ролі останнього може виступати й звичайний стільниковий телефон, смартфон або планшет, а також ноутбук. При цьому, на жаль, підтримується лише базовий набір кодеків. Виконаємо підключення на прикладі смартфона, який працює під операційною системою Android 10.


besprovodnye-naushniki-sven-e-335b besprovodnye-naushniki-sven-e-335b

besprovodnye-naushniki-sven-e-335b besprovodnye-naushniki-sven-e-335b

Зверніть увагу, що рівень заряду вбудованого в навушники акумулятора можна побачити не тільки зайшовши в налаштування та вибравши відповідний пристрій, але також у верхній шторці під позначкою Bluetooth, що дуже зручно.


besprovodnye-naushniki-sven-e-335b

А ось з підключенням до комп'ютера або ноутбука доведеться повозиться довше, проте це разовий захід і надалі навушники після вилучення їх з кейсу конектиться до джерела звуку автоматично.


besprovodnye-naushniki-sven-e-335b

besprovodnye-naushniki-sven-e-335b besprovodnye-naushniki-sven-e-335b

Щодо посадки навушників, то варто сказати, що вона дуже приємна, природно нічого й ніде не тисне, але при цьому навушники чітко відчуваються. Виявляється, раніше я недооцінював такі моделі.


besprovodnye-naushniki-sven-e-335b

Так, у SVEN E-335B посадка не така щільна як у випадку з вакуумними моделями, зате дані навушники можна довго використовувати й від них не болітиме вушний канал. Плюс з даною моделлю ви не отримаєте шумоізоляції, яка зовсім не потрібна, наприклад, при катанні на велосипеді або самокаті.


Далі про якість звучання навушників SVEN E-335B, за яке відповідають динамічні випромінювачі діаметром 14 мм, що відтворюють стандартний для даного класу пристроїв діапазон частот від 20 Гц до 20 кГц, при цьому їхня чутливість дорівнює 102 дБ, а опір становить 32 Ом. І знаєте що? Ці динаміки здатні здивувати, враховуючи, звичайно, цінову групу даних навушників. Для своєї вартості звучать E-335B дуже непогано.


besprovodnye-naushniki-sven-e-335b

Після використання навушників SVEN E-335B протягом кількох днів, можу сказати, що вони чудово справляються з усіма музичними жанрами, при цьому хіти таких гуртів як Scooter, Kiss, Green Day навіть на максимальній гучності звучать просто відмінно, немає явного завалу за низькими або високими частотами, звук завжди чистий і добре збалансований. Зазначу також, що при прослуховуванні музики або будь-якого іншого контенту чітко простежується поділ на канали, а також різні ефекти та голос виконавця, таким чином дана модель цілком підійде на роль універсального пристрою як для музики, так і для фільмів або ігор на смартфоні.


Стосовно запасу гучності, то він у даної моделі просто шикарний. Вже на 50% гучності навушники здатні заглушити телевізор, що працює в сусідній кімнаті й тим більше дітей, що там грають.


До речі, працюють навушники як у парі, так і окремо, при цьому користуватися окремо можна як правим, так і лівим. При необхідності другий навушник після вилучення з кейсу конектиться до основного протягом декількох секунд. Крім цього, до плюсів віднесу наявність сучасного модуля Bluetooth версії 5.0, завдяки чому затримка звуку складає якісь частки секунди й при перегляді фільмів це зовсім не приносить дискомфорту.


Ну і на завершення кілька слів варто сказати про автономність SVEN E-335B, з якою у навушників також повний порядок. На середній гучності вони чесно відіграють три години, що для даного класу пристроїв, в принципі, непоганий показник. А з використанням зарядного кейсу час автономної роботи можна продовжити аж до 12 годин, хоча у кожного користувача цей показник змінюватиметься залежно від умов експлуатації навушників.


-НАВЕРХ-


Висновок


besprovodnye-naushniki-sven-e-335b

Навушники SVEN E-335B – відмінний представник класу повністю бездротових (TWS) навушників, який може запропонувати користувачеві гарну посадку у вусі, досить якісний для подібних пристроїв звук та тривалий час автономної роботи, що є не останнім критерієм при виборі. Крім цього, модель комплектується відносно компактним кейсом, який легко поміщається не тільки в кишені кофти або куртки, але також джинсів. Як таких мінусів у SVEN E-335B, враховуючи, звичайно, їх вартість, я не виявив, що дозволяє сміливо рекомендувати їх до покупки, якщо ви в пошуках бюджетного рішення на кожен день.


На закінчення пропонуємо переглянути наше відео розпакування SVEN E-335B:


-НАВЕРХ-...
  всі