рус
укр
 

Терміни

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Mini-jack

(3,5 мм роз'єм) — інтерфейсний роз'єм типу «тато» для підключення аудіопристроїв (наушників, мікрофонів, зовнішніх колонок і т. п.). Широко поширений у різноманітних побутових пристроях. Маленькі габарити (діаметр роз'єму 3.5 мм) дозволяють використовувати даний інтерфейс навіть з мобільними пристроями. Якщо йти з кінця Mini-jack роз'єму, то спочатку йде лівий канал, потім правий і GND. (Див. також Jack.)

MP3 (MPEG-1 Layer 3)

найпопулярніша технологія кодування (стиснення) звуку, підтримується більшістю фірм-виробників; існують варіанти MP3-кодеків (наприклад, MP3-Pro фірми Thomson).

MPEG-4 (Motion Picture Expert Group 4)

«Група кіноекспертів» (організація, розробляюча формати стиснення відеоінформації, MPEG-4 — один з форматів).

MSN (Microsoft Network)

— крупний інтернет-провайдер і веб-сервер-портал, а також третя по популярності в світі пошукова система, створені компанією Microsoft. Назва «MSN» потім була поширена на сервіс електронної пошти Hotmail, клієнт служби миттєвих повідомлень MSN Messenger, а також на ряд веб-вузлів, підтримуваних Microsoft.

Multiplexing

(укр. мультиплексування) — ущільнення (аналогове чи цифрове) передачі по кількох логічних каналах даних, використовуючи один фізичний канал, шляхом об'єднання декількох вхідних сигналів в один вихідний.

Music Band

піктограма позначає конструктивні можливості акустичної системи для підключення електрогітар та інших музичних електроінструментів і створення міні-оркестру для репетицій і виступів. Використано в новій акустичній Hi-Fi стереосистемі STUDIO TM Sven.А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Публікації

23.04.2020
Огляд портативної акустики Sven PS-600: бумбокс «на максималках»
В даному огляді ми поговоримо про один з «най-най» бумбоксів Sven PS-600: найгучнішим, з найбільш містким акумулятором, можливістю підключення двох пристроїв до одного джерела і так далі.
13.04.2020
Огляд портативної акустики Sven PS-550: потужний бумбокс з динамічним підсвічуванням і караоке.
Формат бумбокса, який пережив свій розквіт в кінці 80-х років минулого століття, останнім часом знову набирає популярність — все більше виробників пропонує портативну акустику з порівняно великими габаритами, кількома динаміками й високою потужністю. Компанія Sven вирішила піти ще далі й крім досить гучного звуку доповнила свою акустику PS-550 рядом функцій — від еквалайзера до динамічної підсвітки й можливості підключення мікрофону для караоке.
03.04.2020
Портативні акустичні системи від компанії SVEN
Компанія SVEN вирішила вийти за рамки й представила на ринку різні портативні акустичні системи, одні з яких здатні наповнити музикою невелику кімнату, а інші — невеликий ліс.