рус
укр
 

Терміни

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Mini-jack

(3,5 мм роз'єм) — інтерфейсний роз'єм типу «тато» для підключення аудіопристроїв (наушників, мікрофонів, зовнішніх колонок і т. п.). Широко поширений у різноманітних побутових пристроях. Маленькі габарити (діаметр роз'єму 3.5 мм) дозволяють використовувати даний інтерфейс навіть з мобільними пристроями. Якщо йти з кінця Mini-jack роз'єму, то спочатку йде лівий канал, потім правий і GND. (Див. також Jack.)

MP3 (MPEG-1 Layer 3)

найпопулярніша технологія кодування (стиснення) звуку, підтримується більшістю фірм-виробників; існують варіанти MP3-кодеків (наприклад, MP3-Pro фірми Thomson).

MPEG-4 (Motion Picture Expert Group 4)

«Група кіноекспертів» (організація, розробляюча формати стиснення відеоінформації, MPEG-4 — один з форматів).

MSN (Microsoft Network)

— крупний інтернет-провайдер і веб-сервер-портал, а також третя по популярності в світі пошукова система, створені компанією Microsoft. Назва «MSN» потім була поширена на сервіс електронної пошти Hotmail, клієнт служби миттєвих повідомлень MSN Messenger, а також на ряд веб-вузлів, підтримуваних Microsoft.

Multiplexing

(укр. мультиплексування) — ущільнення (аналогове чи цифрове) передачі по кількох логічних каналах даних, використовуючи один фізичний канал, шляхом об'єднання декількох вхідних сигналів в один вихідний.

Music Band

піктограма позначає конструктивні можливості акустичної системи для підключення електрогітар та інших музичних електроінструментів і створення міні-оркестру для репетицій і виступів. Використано в новій акустичній Hi-Fi стереосистемі STUDIO TM Sven.А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Публікації

26.04.2018
HiTech expert - SVEN PS-470: недорога бездротова акустика з хорошим звуком і не тільки
SVEN PS-470 - це красива портативна акустична система з вбудованим МР3-плеєром і можливістю відтворення музики з USB-носія або карти microSD. Крім того, тут також вбудований FM-приймач, інформативний дисплей, хороша ергономіка управління плюс звук «гідного рівня». Принаймні, так говорить виробник. Протягом декількох тижнів я знайомився з усіма можливостями пристрою особисто, і тепер готовий поділитися своїми враженнями.
16.04.2018
TechToday - Огляд портативної акустики SVEN PS-470
SVEN PS-470 вмiє програвати музику с USB-накопичувача i карт пам'ятi, тут є FM-приймач, дротове та бездротове подключення, досить непоганий звук, але не найкраща автономнiсть.
11.01.2018
Огляд портативної акустики SVEN PS-175
Портативна акустика SVEN PS-175 може програвати музику не тільки зі смартфона / планшета за допомогою підключення через Bluetooth, але і з карт пам'яті micro USB, а також USB-flash. Може працювати в режимі FM-приймача. Має яскравий LED дисплей з декількома режимами відображення інформації. Також може виступати в якості будильника, який розбудить вас вранці під улюблену мелодію, записану на flash-накопичувач.