рус
укр
 

Терміни

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Mini-jack

(3,5 мм роз'єм) — інтерфейсний роз'єм типу «тато» для підключення аудіопристроїв (наушників, мікрофонів, зовнішніх колонок і т. п.). Широко поширений у різноманітних побутових пристроях. Маленькі габарити (діаметр роз'єму 3.5 мм) дозволяють використовувати даний інтерфейс навіть з мобільними пристроями. Якщо йти з кінця Mini-jack роз'єму, то спочатку йде лівий канал, потім правий і GND. (Див. також Jack.)

MP3 (MPEG-1 Layer 3)

найпопулярніша технологія кодування (стиснення) звуку, підтримується більшістю фірм-виробників; існують варіанти MP3-кодеків (наприклад, MP3-Pro фірми Thomson).

MPEG-4 (Motion Picture Expert Group 4)

«Група кіноекспертів» (організація, розробляюча формати стиснення відеоінформації, MPEG-4 — один з форматів).

MSN (Microsoft Network)

— крупний інтернет-провайдер і веб-сервер-портал, а також третя по популярності в світі пошукова система, створені компанією Microsoft. Назва «MSN» потім була поширена на сервіс електронної пошти Hotmail, клієнт служби миттєвих повідомлень MSN Messenger, а також на ряд веб-вузлів, підтримуваних Microsoft.

Multiplexing

(укр. мультиплексування) — ущільнення (аналогове чи цифрове) передачі по кількох логічних каналах даних, використовуючи один фізичний канал, шляхом об'єднання декількох вхідних сигналів в один вихідний.

Music Band

піктограма позначає конструктивні можливості акустичної системи для підключення електрогітар та інших музичних електроінструментів і створення міні-оркестру для репетицій і виступів. Використано в новій акустичній Hi-Fi стереосистемі STUDIO TM Sven.А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Публікації

30.08.2021
Огляд ігрової клавіатури Sven KB-G8500 - красиво та доступно
Sven KB-G8500 - це нова ігрова клавіатура з відносно невисоким цінником. Вона сподобається тим, хто шукає гарний пристрій з яскравим дизайном, кнопками швидкого доступу і не хоче переплачувати.
01.12.2020
Так це НОВИЙ ЧЕМПІОН! Краща Колонка блютуз до 10000 рублів? !! Sven PS-750
Сьогодні ми розпакуємо саму довгоочікувану вами колонку від Sven! Це Sven Ps-750. Приємного перегляду!
27.11.2020
Огляд активних комп'ютерних колонок SVEN SPS-621. Об'єктивне тестування.
Комп'ютерна акустика міцно увійшла в наше життя, без неї не можливо відтворення звукового контенту з інтернету. Ігри, музика та фільми - всюди хочеться якісного й гучного звуку. У цій статті розглянемо бюджетну акустичну систему для комп'ютера SVEN SPS-621, формату 2.0 стерео.