рус
укр
 

Компанія SMT

Компанія SMT про ТМ SVEN

Ми розпочали працювати з компанією SVEN у 2007 році. Основний напрямок — опт, хоча ТМ SVEN представлена також і в нашому роздрібному магазині. В кінці 2007 року Сервісний Центр SMT отримав авторизацію SVEN, і ми почали плідно співробітничати і на цьому фронті.

З-поміж позитивних моментів хочу відзначити цінову політику компанії. Це одна з небагатьох (якщо чесно, то інші мені невідомі) компаній, які дають заробляти на своєму товарі як в опті, так і в роздрібі. Якщо в інших торгових марках жорсткі цінові умови лише декларуються, то у ТМ SVEN це працює на практиці, причому постійно контролюється. Всі спроби обвалу ціни приречені на провал. Це одна з причин, чому ми розширили асортимент пропонованої компанією SVEN продукції до 90% всіх лінійок, починаючи від мишок і клавіатур і закінчуючи стабілізаторами, корпусами і системами охолодження.

Теперь трохи про «сумне». Авторизацію на ремонт продукцію торгової марки SVEN Сервісний Центр SMT отримав. Та от невдача — товар не ламається... Точніше брак, звичайно, є, але ремонт по інших суміжних марках (їх дві, хто знає, той зрозуміє) приносить значно більше грошей. Тому авторизація сервісного центру по ТМ SVEN — це швидше «іміджевий» хід, ніж прибуткова справа. А з іншого боку — до такого відсотка браку прагне багато хто, та досягають його далеко не всі.

Завдяки ТМ SVEN нам вдається утримувати багато оптових клієнтів, оскільки повна лінійка продукції є не у всіх, і цим ми можемо вдало вирізнитися на тлі конкурентів.

Якщо говорити про плани на майбутнє, то на сьогодні це рівносильно ворожінню на кавовій гущі, проте все ж я впевнений, що ТМ SVEN і надалі залишатиметься одним з наших пріоритетів при формуванні асортименту пропонованої населенню продукції.

Самій компанії хотілося б побажати побільше ідей по просуванню марки, а ми, в свою чергу, підтримаємо всі взаємовигідні ініціативи і за допомогою крупної дилерської мережі SMT утілимо в життя найзухваліші плани.

SVEN і SMT. Разом ми — СИЛА!

Із вдячністю за хорошу ТМ і з вірою в краще майбутнє

Тарасов Олександр Сергійович,
директор
...
  всі  

Публікації

26.04.2018
HiTech expert - SVEN PS-470: недорога бездротова акустика з хорошим звуком і не тільки
SVEN PS-470 - це красива портативна акустична система з вбудованим МР3-плеєром і можливістю відтворення музики з USB-носія або карти microSD. Крім того, тут також вбудований FM-приймач, інформативний дисплей, хороша ергономіка управління плюс звук «гідного рівня». Принаймні, так говорить виробник. Протягом декількох тижнів я знайомився з усіма можливостями пристрою особисто, і тепер готовий поділитися своїми враженнями.
16.04.2018
TechToday - Огляд портативної акустики SVEN PS-470
SVEN PS-470 вмiє програвати музику с USB-накопичувача i карт пам'ятi, тут є FM-приймач, дротове та бездротове подключення, досить непоганий звук, але не найкраща автономнiсть.
11.01.2018
Огляд портативної акустики SVEN PS-175
Портативна акустика SVEN PS-175 може програвати музику не тільки зі смартфона / планшета за допомогою підключення через Bluetooth, але і з карт пам'яті micro USB, а також USB-flash. Може працювати в режимі FM-приймача. Має яскравий LED дисплей з декількома режимами відображення інформації. Також може виступати в якості будильника, який розбудить вас вранці під улюблену мелодію, записану на flash-накопичувач.