рус
укр
 

«Стек-Комп'ютер» про ТМ Sven

ТзОВ «Стек - Комп'ютер»

«З продукцією ТМ Sven Стек-Комп'ютер знайомий вже багато років. Ще на початку своєї діяльності наша фірма відкрила для себе одного з кращих виробників аудіо-відео обладнання. Спробувавши якість продукції та дізнавшись про її ціну, наші позитивні погляди підтвердились схвальними відгуками наших клієнтів. І справді, досить важко знайти ту золоту середину, де ціна залишається привабливою, а якість продукції тримає високу планку. Але у випадку зі Sven-ом можна ствердно сказати - так, їм це вдалось. Поєднуючи це з кваліфікованим персоналом, який завжди йшов нам назустріч і оперативно допомагав вирішити всі робочі моменти, Sven став для нас важливим партнером з яким працювати не тільки вигідно, а й приємно!»

Андрій Проць,
відділ маркетингу
...
  всі  

Публікації

26.04.2018
HiTech expert - SVEN PS-470: недорога бездротова акустика з хорошим звуком і не тільки
SVEN PS-470 - це красива портативна акустична система з вбудованим МР3-плеєром і можливістю відтворення музики з USB-носія або карти microSD. Крім того, тут також вбудований FM-приймач, інформативний дисплей, хороша ергономіка управління плюс звук «гідного рівня». Принаймні, так говорить виробник. Протягом декількох тижнів я знайомився з усіма можливостями пристрою особисто, і тепер готовий поділитися своїми враженнями.
16.04.2018
TechToday - Огляд портативної акустики SVEN PS-470
SVEN PS-470 вмiє програвати музику с USB-накопичувача i карт пам'ятi, тут є FM-приймач, дротове та бездротове подключення, досить непоганий звук, але не найкраща автономнiсть.
11.01.2018
Огляд портативної акустики SVEN PS-175
Портативна акустика SVEN PS-175 може програвати музику не тільки зі смартфона / планшета за допомогою підключення через Bluetooth, але і з карт пам'яті micro USB, а також USB-flash. Може працювати в режимі FM-приймача. Має яскравий LED дисплей з декількома режимами відображення інформації. Також може виступати в якості будильника, який розбудить вас вранці під улюблену мелодію, записану на flash-накопичувач.