рус
укр
 

«Стек-Комп'ютер» про ТМ Sven

ТзОВ «Стек - Комп'ютер»

«З продукцією ТМ Sven Стек-Комп'ютер знайомий вже багато років. Ще на початку своєї діяльності наша фірма відкрила для себе одного з кращих виробників аудіо-відео обладнання. Спробувавши якість продукції та дізнавшись про її ціну, наші позитивні погляди підтвердились схвальними відгуками наших клієнтів. І справді, досить важко знайти ту золоту середину, де ціна залишається привабливою, а якість продукції тримає високу планку. Але у випадку зі Sven-ом можна ствердно сказати - так, їм це вдалось. Поєднуючи це з кваліфікованим персоналом, який завжди йшов нам назустріч і оперативно допомагав вирішити всі робочі моменти, Sven став для нас важливим партнером з яким працювати не тільки вигідно, а й приємно!»

Андрій Проць,
відділ маркетингу
...
  всі  

Публікації

01.12.2021
Огляд TWS навушників SVEN E-335B. Хороший звук за недорого
Знайомтесь, бездротові навушники SVEN E-335B, які отримали ергономічну форму корпусу, динаміки 14 мм та актуальну версію Bluetooth 5.0. Давайте далі розглянемо дану модель і, звичайно ж, оцінимо якість її звучання.
30.08.2021
Огляд ігрової клавіатури Sven KB-G8500 - красиво та доступно
Sven KB-G8500 - це нова ігрова клавіатура з відносно невисоким цінником. Вона сподобається тим, хто шукає гарний пристрій з яскравим дизайном, кнопками швидкого доступу і не хоче переплачувати.
01.12.2020
Так це НОВИЙ ЧЕМПІОН! Краща Колонка блютуз до 10000 рублів? !! Sven PS-750
Сьогодні ми розпакуємо саму довгоочікувану вами колонку від Sven! Це Sven Ps-750. Приємного перегляду!