рус
укр
 

«Стек-Комп'ютер» про ТМ Sven

ТзОВ «Стек - Комп'ютер»

«З продукцією ТМ Sven Стек-Комп'ютер знайомий вже багато років. Ще на початку своєї діяльності наша фірма відкрила для себе одного з кращих виробників аудіо-відео обладнання. Спробувавши якість продукції та дізнавшись про її ціну, наші позитивні погляди підтвердились схвальними відгуками наших клієнтів. І справді, досить важко знайти ту золоту середину, де ціна залишається привабливою, а якість продукції тримає високу планку. Але у випадку зі Sven-ом можна ствердно сказати - так, їм це вдалось. Поєднуючи це з кваліфікованим персоналом, який завжди йшов нам назустріч і оперативно допомагав вирішити всі робочі моменти, Sven став для нас важливим партнером з яким працювати не тільки вигідно, а й приємно!»

Андрій Проць,
відділ маркетингу
...
  всі  

Публікації

01.12.2020
Так це НОВИЙ ЧЕМПІОН! Краща Колонка блютуз до 10000 рублів? !! Sven PS-750
Сьогодні ми розпакуємо саму довгоочікувану вами колонку від Sven! Це Sven Ps-750. Приємного перегляду!
27.11.2020
Огляд активних комп'ютерних колонок SVEN SPS-621. Об'єктивне тестування.
Комп'ютерна акустика міцно увійшла в наше життя, без неї не можливо відтворення звукового контенту з інтернету. Ігри, музика та фільми - всюди хочеться якісного й гучного звуку. У цій статті розглянемо бюджетну акустичну систему для комп'ютера SVEN SPS-621, формату 2.0 стерео.
23.04.2020
Огляд портативної акустики Sven PS-600: бумбокс «на максималках»
В даному огляді ми поговоримо про один з «най-най» бумбоксів Sven PS-600: найгучнішим, з найбільш містким акумулятором, можливістю підключення двох пристроїв до одного джерела і так далі.