рус
укр
 

Компанія ІНТЕХ

Компанія ІНТЕХ про ТМ SVEN

Лого «Інтех» ЛТД

З ТМ SVEN співробітничаємо більше двох років.

Компанія SVEN стабільно забезпечує відмінний рівень сервісного обслуговування, своєчасну доставку товарів і доступні ціни, тому співпраця з компанією SVEN вигідна і зручна. Відмітною рисою ТМ SVEN порівняно з конкуруючими фірмами є широкий асортимент продукції і її доступність.

Завдяки хорошим цінам на продукцію SVEN, нам вдалося збільшити зростання продажів і завоювати нових клієнтів.

На всі питання, що виникають, співробітники SVEN гарантовано надають кваліфіковані відповіді та рекомендації, тому нам з ними комфортно, отже, і надалі ми готові не лише продовжувати, а й розвивати нашу співпрацю!

Юдакова Олександра Валеріївна,
менеджер з продажу
...
  всі  

Публікації

26.04.2018
HiTech expert - SVEN PS-470: недорога бездротова акустика з хорошим звуком і не тільки
SVEN PS-470 - це красива портативна акустична система з вбудованим МР3-плеєром і можливістю відтворення музики з USB-носія або карти microSD. Крім того, тут також вбудований FM-приймач, інформативний дисплей, хороша ергономіка управління плюс звук «гідного рівня». Принаймні, так говорить виробник. Протягом декількох тижнів я знайомився з усіма можливостями пристрою особисто, і тепер готовий поділитися своїми враженнями.
16.04.2018
TechToday - Огляд портативної акустики SVEN PS-470
SVEN PS-470 вмiє програвати музику с USB-накопичувача i карт пам'ятi, тут є FM-приймач, дротове та бездротове подключення, досить непоганий звук, але не найкраща автономнiсть.
11.01.2018
Огляд портативної акустики SVEN PS-175
Портативна акустика SVEN PS-175 може програвати музику не тільки зі смартфона / планшета за допомогою підключення через Bluetooth, але і з карт пам'яті micro USB, а також USB-flash. Може працювати в режимі FM-приймача. Має яскравий LED дисплей з декількома режимами відображення інформації. Також може виступати в якості будильника, який розбудить вас вранці під улюблену мелодію, записану на flash-накопичувач.