рус
укр
 

ТОВ «Крок-ТТЦ» про ТМ SVEN

ТОВ «Крок-ТТЦ», м. Київ

Ми здійснюємо сервісне обслуговування продукції торгової марки SVEN близько чотирьох років.

За період співпраці Ваша компанія зарекомендувала себе як надійний партнер, з яким комфортно і приємно працювати. Завдяки Вашій подтримці з будь-яких питань, що виникають у нас в процесі сервісного обслуговування і оперативної поставки запасних частин, нам вдається виконувати ремонтні роботи вчасно, уникаючи конфліктних ситуацій зі споживачами Вашої продукції.

Висловлюємо Вам подяку за співпрацю і сподіваємось на подальше успішне її продовження.

07.07.2009

Анастасія Колосок,
бренд-менеджер
...
  всі  

Публікації

26.04.2018
HiTech expert - SVEN PS-470: недорога бездротова акустика з хорошим звуком і не тільки
SVEN PS-470 - це красива портативна акустична система з вбудованим МР3-плеєром і можливістю відтворення музики з USB-носія або карти microSD. Крім того, тут також вбудований FM-приймач, інформативний дисплей, хороша ергономіка управління плюс звук «гідного рівня». Принаймні, так говорить виробник. Протягом декількох тижнів я знайомився з усіма можливостями пристрою особисто, і тепер готовий поділитися своїми враженнями.
16.04.2018
TechToday - Огляд портативної акустики SVEN PS-470
SVEN PS-470 вмiє програвати музику с USB-накопичувача i карт пам'ятi, тут є FM-приймач, дротове та бездротове подключення, досить непоганий звук, але не найкраща автономнiсть.
11.01.2018
Огляд портативної акустики SVEN PS-175
Портативна акустика SVEN PS-175 може програвати музику не тільки зі смартфона / планшета за допомогою підключення через Bluetooth, але і з карт пам'яті micro USB, а також USB-flash. Може працювати в режимі FM-приймача. Має яскравий LED дисплей з декількома режимами відображення інформації. Також може виступати в якості будильника, який розбудить вас вранці під улюблену мелодію, записану на flash-накопичувач.