рус
укр
 

ТОВ «Крок-ТТЦ» про ТМ SVEN

ТОВ «Крок-ТТЦ», м. Київ

Ми здійснюємо сервісне обслуговування продукції торгової марки SVEN близько чотирьох років.

За період співпраці Ваша компанія зарекомендувала себе як надійний партнер, з яким комфортно і приємно працювати. Завдяки Вашій подтримці з будь-яких питань, що виникають у нас в процесі сервісного обслуговування і оперативної поставки запасних частин, нам вдається виконувати ремонтні роботи вчасно, уникаючи конфліктних ситуацій зі споживачами Вашої продукції.

Висловлюємо Вам подяку за співпрацю і сподіваємось на подальше успішне її продовження.

07.07.2009

Анастасія Колосок,
бренд-менеджер
...
  всі  

Публікації

23.04.2020
Огляд портативної акустики Sven PS-600: бумбокс «на максималках»
В даному огляді ми поговоримо про один з «най-най» бумбоксів Sven PS-600: найгучнішим, з найбільш містким акумулятором, можливістю підключення двох пристроїв до одного джерела і так далі.
13.04.2020
Огляд портативної акустики Sven PS-550: потужний бумбокс з динамічним підсвічуванням і караоке.
Формат бумбокса, який пережив свій розквіт в кінці 80-х років минулого століття, останнім часом знову набирає популярність — все більше виробників пропонує портативну акустику з порівняно великими габаритами, кількома динаміками й високою потужністю. Компанія Sven вирішила піти ще далі й крім досить гучного звуку доповнила свою акустику PS-550 рядом функцій — від еквалайзера до динамічної підсвітки й можливості підключення мікрофону для караоке.
03.04.2020
Портативні акустичні системи від компанії SVEN
Компанія SVEN вирішила вийти за рамки й представила на ринку різні портативні акустичні системи, одні з яких здатні наповнити музикою невелику кімнату, а інші — невеликий ліс.