рус
укр
 

ТОВ «ТС-Техносервіс»

ТОВ «ТС-Техносервіс», м. Запоріжжя

Ми почали працювати з компанією SVEN понад 4 роки тому назад.

Хотілося б відзначити правильно поставлені документальну і технічну базу сервісного обслуговування Центрального Сервісного Центру, завжди за першою вимогою надається вся технічна документація на будь-яку продукцію, при виникненні питань завжди можна проконсультуватися з інженерами ЦСЦ, при виникненні технічно складних ситуацій завжди досягається вирішення проблем з позитивним результатом. Таке спілкування та робота приносять свої позитивні плоди.

Модельний ряд торгової марки SVEN постійно оновлюється, використовуються передові технічні рішення. Безумовно, працюючи з новими виробами, ми також збагачуємо свій досвід і знання.

Процес постачання запасних частин завжди на високому рівні. Центральний Сервісний Центр чітко і вчасно здійснює відвантаження ЗІПа.

Хочу висловити особливу подяку Старовойтовій Світлані і Шиманському Денису, а також всім інженерам сервісної групи!

Ми сподіваємося на подальшу співпрацю з компанією ТОВ «Свен-Центр» і бажаємо їй стабільності, упевненого розвитку і добробуту.

Так тримати!!!

www.tc.zp.ua

Сергій Григоров,
провідний інженер
...
  всі  

Публікації

01.12.2021
Огляд TWS навушників SVEN E-335B. Хороший звук за недорого
Знайомтесь, бездротові навушники SVEN E-335B, які отримали ергономічну форму корпусу, динаміки 14 мм та актуальну версію Bluetooth 5.0. Давайте далі розглянемо дану модель і, звичайно ж, оцінимо якість її звучання.
30.08.2021
Огляд ігрової клавіатури Sven KB-G8500 - красиво та доступно
Sven KB-G8500 - це нова ігрова клавіатура з відносно невисоким цінником. Вона сподобається тим, хто шукає гарний пристрій з яскравим дизайном, кнопками швидкого доступу і не хоче переплачувати.
01.12.2020
Так це НОВИЙ ЧЕМПІОН! Краща Колонка блютуз до 10000 рублів? !! Sven PS-750
Сьогодні ми розпакуємо саму довгоочікувану вами колонку від Sven! Це Sven Ps-750. Приємного перегляду!