рус
укр
 

ТОВ «ТС-Техносервіс»

ТОВ «ТС-Техносервіс», м. Запоріжжя

Ми почали працювати з компанією SVEN понад 4 роки тому назад.

Хотілося б відзначити правильно поставлені документальну і технічну базу сервісного обслуговування Центрального Сервісного Центру, завжди за першою вимогою надається вся технічна документація на будь-яку продукцію, при виникненні питань завжди можна проконсультуватися з інженерами ЦСЦ, при виникненні технічно складних ситуацій завжди досягається вирішення проблем з позитивним результатом. Таке спілкування та робота приносять свої позитивні плоди.

Модельний ряд торгової марки SVEN постійно оновлюється, використовуються передові технічні рішення. Безумовно, працюючи з новими виробами, ми також збагачуємо свій досвід і знання.

Процес постачання запасних частин завжди на високому рівні. Центральний Сервісний Центр чітко і вчасно здійснює відвантаження ЗІПа.

Хочу висловити особливу подяку Старовойтовій Світлані і Шиманському Денису, а також всім інженерам сервісної групи!

Ми сподіваємося на подальшу співпрацю з компанією ТОВ «Свен-Центр» і бажаємо їй стабільності, упевненого розвитку і добробуту.

Так тримати!!!

www.tc.zp.ua

Сергій Григоров,
провідний інженер
...
  всі  

Публікації

26.04.2018
HiTech expert - SVEN PS-470: недорога бездротова акустика з хорошим звуком і не тільки
SVEN PS-470 - це красива портативна акустична система з вбудованим МР3-плеєром і можливістю відтворення музики з USB-носія або карти microSD. Крім того, тут також вбудований FM-приймач, інформативний дисплей, хороша ергономіка управління плюс звук «гідного рівня». Принаймні, так говорить виробник. Протягом декількох тижнів я знайомився з усіма можливостями пристрою особисто, і тепер готовий поділитися своїми враженнями.
16.04.2018
TechToday - Огляд портативної акустики SVEN PS-470
SVEN PS-470 вмiє програвати музику с USB-накопичувача i карт пам'ятi, тут є FM-приймач, дротове та бездротове подключення, досить непоганий звук, але не найкраща автономнiсть.
11.01.2018
Огляд портативної акустики SVEN PS-175
Портативна акустика SVEN PS-175 може програвати музику не тільки зі смартфона / планшета за допомогою підключення через Bluetooth, але і з карт пам'яті micro USB, а також USB-flash. Може працювати в режимі FM-приймача. Має яскравий LED дисплей з декількома режимами відображення інформації. Також може виступати в якості будильника, який розбудить вас вранці під улюблену мелодію, записану на flash-накопичувач.