рус
укр
 

ТОВ «ТС-Техносервіс»

ТОВ «ТС-Техносервіс», м. Запоріжжя

Ми почали працювати з компанією SVEN понад 4 роки тому назад.

Хотілося б відзначити правильно поставлені документальну і технічну базу сервісного обслуговування Центрального Сервісного Центру, завжди за першою вимогою надається вся технічна документація на будь-яку продукцію, при виникненні питань завжди можна проконсультуватися з інженерами ЦСЦ, при виникненні технічно складних ситуацій завжди досягається вирішення проблем з позитивним результатом. Таке спілкування та робота приносять свої позитивні плоди.

Модельний ряд торгової марки SVEN постійно оновлюється, використовуються передові технічні рішення. Безумовно, працюючи з новими виробами, ми також збагачуємо свій досвід і знання.

Процес постачання запасних частин завжди на високому рівні. Центральний Сервісний Центр чітко і вчасно здійснює відвантаження ЗІПа.

Хочу висловити особливу подяку Старовойтовій Світлані і Шиманському Денису, а також всім інженерам сервісної групи!

Ми сподіваємося на подальшу співпрацю з компанією ТОВ «Свен-Центр» і бажаємо їй стабільності, упевненого розвитку і добробуту.

Так тримати!!!

www.tc.zp.ua

Сергій Григоров,
провідний інженер
...
  всі  

Публікації

01.12.2020
Так це НОВИЙ ЧЕМПІОН! Краща Колонка блютуз до 10000 рублів? !! Sven PS-750
Сьогодні ми розпакуємо саму довгоочікувану вами колонку від Sven! Це Sven Ps-750. Приємного перегляду!
27.11.2020
Огляд активних комп'ютерних колонок SVEN SPS-621. Об'єктивне тестування.
Комп'ютерна акустика міцно увійшла в наше життя, без неї не можливо відтворення звукового контенту з інтернету. Ігри, музика та фільми - всюди хочеться якісного й гучного звуку. У цій статті розглянемо бюджетну акустичну систему для комп'ютера SVEN SPS-621, формату 2.0 стерео.
23.04.2020
Огляд портативної акустики Sven PS-600: бумбокс «на максималках»
В даному огляді ми поговоримо про один з «най-най» бумбоксів Sven PS-600: найгучнішим, з найбільш містким акумулятором, можливістю підключення двох пристроїв до одного джерела і так далі.