рус
укр
 

Івко Тарас про ТМ SVEN

ПП «Івко», м. Червоноармійськ

«З компанією Sven я співробітничаю упродовж 4 років. На початку нашої співпраці найбільшою популярністю у покупців користувалися мультимедійні комп'ютерні набори Sven 2.0 і 2.1, потім головне місце в обсягах продаж зайняла техніка Hi-Fi класу (підлогові комплекти: сабвуфери, колонки). Мої клієнти позитивно відгукуються також про ресивери компанії Sven, оскільки при ціні на 20–30% нижче, ніж у конкурентів, вони нічим не поступаються, наприклад, "молодшим" моделям ресиверів Pioneer. Зараз компанія Sven активно розширює лінійку світлового устаткування, а також продуктів Pro – професійної серії акустичних систем для кафе, клубів, ресторанів. Гадаю, що новинки матимуть успіх у споживачів, оскільки співвідношення ціна-якість у техніки Sven завжди перебуває на гідному рівні. Важливим моментом у виборі продукції цієї компанії є розвинена мережа авторизованих сервісних центрів по всій Україні. Коли для мене постає питання вибору товару, який буде на полицях магазинів, існують такі критерії відбору: в першу чергу – якість, в другу – наявність сервісу, і тільки потім обговорюється ціна. При виборі на користь продукції Sven ні у продавця, ні у покупця не виникає проблем із сервісним обслуговуванням».
Тарас Івко,
приватний підприємець
...
  всі  

Публікації

01.12.2020
Так це НОВИЙ ЧЕМПІОН! Краща Колонка блютуз до 10000 рублів? !! Sven PS-750
Сьогодні ми розпакуємо саму довгоочікувану вами колонку від Sven! Це Sven Ps-750. Приємного перегляду!
27.11.2020
Огляд активних комп'ютерних колонок SVEN SPS-621. Об'єктивне тестування.
Комп'ютерна акустика міцно увійшла в наше життя, без неї не можливо відтворення звукового контенту з інтернету. Ігри, музика та фільми - всюди хочеться якісного й гучного звуку. У цій статті розглянемо бюджетну акустичну систему для комп'ютера SVEN SPS-621, формату 2.0 стерео.
23.04.2020
Огляд портативної акустики Sven PS-600: бумбокс «на максималках»
В даному огляді ми поговоримо про один з «най-най» бумбоксів Sven PS-600: найгучнішим, з найбільш містким акумулятором, можливістю підключення двох пристроїв до одного джерела і так далі.