рус
укр
 

Огляди та публікації

20.04.2016

Компактна Bluetooth-гарнітура SVEN SEB-B270MV

Компанія SVEN продовжує тішити недорогими та якісними продуктами. Сьогодні ми розглянемо мініатюрні безпровідні навушники SEB-B270MV. За досить хороших технічних характеристик і сучасних можливостей вони коштують лише $20. По суті, перед нами чи не найбюджетніша на ринку гарнітура з Bluetooth, тому дуже цікаво подивитися, чого слід від неї чекати.

Комплект постачання

Комплект постачання SVEN SEB-B270MV нічим не відрізняється від комплектації набагато дорожчих продуктів. Усередині знаходимо не лише гарнітуру з кабелем для заряджання, а й опційні змінні накладки різних розмірів, а також кліпсу для кабелю. Виробник додає три пари м'яких гумових вставок, причому одна пара середніх розмірів має спеціальну дворівневу конструкцію для комфортнішого положення в каналі вуха, тому підібрати розмір не складе труднощів.

Конструкція

З точки зору конструкції навушники мають дуже пристойний вигляд. Випромінювачі поміщені у невеличкі корпуси з пластика чорного і червоного кольорів. Вони досить компактні й легкі, тому ніяких труднощів під час носіння не виникає. У вухах тримаються добре. Зимова шапка, наприклад, не стане перешкодою для комфортного використання пристрою.

Між собою чашки сполучено кабелем. Комусь він може видатися занадто довгим, проте усі необхідні нюанси із цього приводу дотримані. По-перше, є спеціальна пластикова шайба, яка надівається одразу на обидва проводи для регулювання довжини. По-друге, у комплекті постачання є кліпса для фіксації кабелю на одязі.

Кліпса у більшості випадків не буде зайвою, оскільки пульт управління у цій моделі зроблено досить об'ємним. Найімовірніше через те, що усередині встановлено акумулятор.

Кнопки на пульті дуже зручні – рельєфні і великі. Ними добре оперувати «наосліп».

Можливості

Гарнітура працює за допомогою Bluetooth 4.1 на відстані до 10 метрів і може забезпечувати 5-годинне відтворення музики з високою гучністю. Серед інших схожих продуктів відмітною особливістю цієї гарнітури є можливість одночасної роботи з двома пристроями. Приміром, ви дивитеся фільм на планшеті, а на телефон надійшов дзвінок. Bluetooth-приймач одразу ж перемкнеться на телефон, ви поговорите, а через кілька секунд після того, як виклик завершиться, сигнал з планшета повернеться назад.

Звучання

Щодо звуку, то SVEN SEB-B270MV демонструє добрий середньостатистичний результат. Акцент в основному зроблено на верхню середину, тому звучання виходить трохи забарвленим, що додає йому жвавості. Гучність відмінна. На максимумі вона навіть починає давити на вуха, тому використовувати навушники на повну котушку варто тільки в умовах великої гамірливості. Наприклад, у метро.

Висновок

Підбиваючи підсумок усього вищесказаного, відзначимо, що свої гроші SVEN SEB-B270MV однозначно відпрацьовує. Це найдоступніший продукт на ринку, який водночас порадував у процесі використання. Безпровідна конструкція робить цей пристрій особливо зручним під час занять спортом, їзді на велосипеді та інших активних рухах.

Джерело: www.techlabs.by.

Автор: TECHLABS Team

Фотографії зроблено в студії TECHLABS, фотограф Кирило Кручинін


...
  всі