рус
укр
 

Огляди та публікації

18.04.2016

Якість за доступною ціною: огляд безпровідної гарнітури SVEN AP-B450MV

Лінійку безпровідних гарнітур SVEN доповнено бюджетною новинкою AP-B450MV. Гаджет демонструє сучасний оригінальний дизайн, зручну легку конструкцію і можливість під'єднання до джерела звуку як через Bluetooth, так і за допомогою кабелю. У цьому огляді детально розглянемо функціонал представленого пристрою.

Упакування та комплектація

Гарнітуру упаковано в коробку з прозорого пластика. У картонному футлярі ми знаходимо комплект постачання, що включає детальну призначену для користувача інструкцію, гарантійний талон, кабель для заряджання Micro-USB і 3-контактний кабель для під'єднання гаджета до джерела сигналу. Не розкриваючи коробку, користувач може ознайомитися з основними особливостями і технічними параметрами гарнітури, перерахованими на картонній вставці і представленими декількома мовами.

Екстер'єр і конструкція

Як матеріал для корпусу гарнітури використано міцний пластик – глянсовий із зовнішнього боку наголов’я і матовий – з внутрішньою. Цікавим дизайнерським рішенням стала комбінація чорного і білого кольорів. У середині наголов’я передбачено м'яку гумову вставку, що служить для фіксації гарнітури. Завдяки невеликій вазі (180 г) пристрій можна носити годинами і водночас не відчувати дискомфорту.

До конструкції AP-B450MV претензій не виникло: усі компоненти мають якісний і надійний вигляд. Наголов’я регулюється за розмірами голови, тому користувач може вибрати найзручнішу для себе посадку. Хід утримувачів чашок на шарнірах регулювальниит лінійками складає 3 см.

М'які амбушури з покриттям з еластичного матеріалу софт-тач щільно прилягають до вушних раковин і забезпечують гарну звукоізоляцію – можна слухати музику і виходити на зв'язок у громадському транспорті або на жвавій вулиці – зовнішній шум не стане на заваді. Чаші навушників компактно складаються для безпечного транспортування.

Внутрішні деталі (акумулятор і проводку) виготовлено максимально акуратно. Елементи управління, у тому числі кнопка вмикання та універсальний джойстик, а також інтерфейсні роз'єми розташовано на лівій чашці.

Управління та можливості

Кнопкою вмикання зручно користуватися, натискаючи на неї великим пальцем лівої руки. По сусідству з нею розташовано двокольоровий світлодіод, що світиться під час вмикання гаджета. Після звукового сповіщення можна активувати режим підключення вибраного пристрою за допомогою Bluetooth. Під час активації сполучення світлодіод поперемінно блимає червоним і синім кольорами. Щоб під'єднати гарнітуру до джерела звуку в безпровідному режимі, слід на кілька секунд затиснути кнопку живлення. До речі, ця ж кнопка служить для прийому і завершення вхідного виклику (одноразові натиснення).

Джойстик використовується для запуску і зупинки відтворення, а також для налаштування гучності. Управління гарнітурою зручно й зрозуміло, до нього не доведеться довго звикати. Під час під'єднання аудіокабелю SVEN AP-B450MV переходить у режим звичайних навушників. Вмонтований модуль Bluetooth 4.0 з підтримкою профілів HSP/HFP і A2DP надає змогу виходити на зв'язок і слухати музику на значній відстані від підключеного пристрою: розмовляючи телефоном, можна вільно переміщатися квартирою –співрозмовник буде виразно вас чути.

Заряду акумулятора ємністю 250 мА • год. вистачає на 10 годин безперервної роботи гарнітури.

Звукопередача

Для своєї цінової категорії SVEN AP-B450MV відмінно справляється з відтворенням звуку на будь-яких частотах. Найсоковитіше і найреалістичніше звучить «середина». Мікрофон встановлено таким чином, що навіть у вітряну погоду співрозмовники чують один одного без перешкод і спотворень.

Висновок

SVEN AP-B450MV порадувала зручною легкою конструкцією, зрозумілим управлінням та оригінальним дизайном. Гарнітура відтворює насичений, об'ємний звук – можна слухати улюблені композиції з гідною якістю. Амбушури забезпечують хорошу звукоізоляцію, а мікрофон, завдяки особливому розташуванню, блокує зовнішній шум під час виходу на зв'язок.

Джерело: www.droidnews.ru.

Автор: Євлампій Уточкін


...
  всі