рус
укр
 

Огляди та публікації

22.10.2013

SVEN Comfort 3400 Wireless – компактний безпровідний набір для будь-яких потреб

Чи багато треба для того, щоб зробити своє робоче місце трішки комфортнішим? Улюблена чашка, зручний стілець, декілька простих вправ для розминки і 20 доларів на придбання безпровідного набору SVEN Comfort 3400 Wireless, що складається з миші і клавіатури.

 

Чому саме цей комплект? По-перше, він доступний практично кожному і водночас не змушує економити на якості. По-друге, в цей набір входить повнорозмірна клавіатура, оснащена мультимедійними кнопками та ергономічний компактний маніпулятор. Крім того, обидва пристрої підключаються до комп'ютера за допомогою крихітного приймача, що дає змогу розвантажити робоче місце від проводів і звільнити вічно зайняті USB-порти.

 

Пристрої виготовлено з практичного чорного пластика в єдиному стилі з переважанням плавних ліній, що надає їм можливість однаково вдало вписуватися як в домашній, так і в офісний інтер'єр.

 

Незважаючи на наявність усіх повноцінних блоків, клавіатура вдалася досить компактною і легкою. Окрім звичайних клавіш, цифрової групи і кнопок навігації, в ній є окремо винесений мультимедійний блок, що складається з восьми елементів. Цей блок забезпечує швидкий доступ до пошти, браузера, управління медіаплеєром, причому усі функції працюють без драйверів.

 

Для більшої зручності на днищі клавіатури передбачено дві доладні ніжки, що дають можливість змінити кут її нахилу. А світлодіодний індикатор сигналізує про необхідність заміни батарейок. До речі, батарейки передбачено у комплекті постачання як для клавіатури, так і для миші і, за заявою розробника, можуть забезпечити до 6 місяців автономної роботи. Приймач, у свою чергу захований прямо в «черевці» самого гризуна.

 

Маніпулятор також має плавні контури і симетричну форму, його стиль немов відповідає стилю клавіатури. Заточена така миша під праву руку, а її розміри менші за середні, що зближує її з ноутбучними зразками. В цілому, такий пристрій підійде як для маленької долоньки, так і для середньої руки.

 

Однією з особливостей цього пристрою є перемикач чутливості, що дає змогу змінювати цей параметр буквально «на льоту» в межах 800, 1200 і 1600 dpi. Розташовано цей елемент прямо під скролером, так що дотягнутися до нього пальцем не становить жодних труднощів. На лівій боковині миші є також кнопки «вперед» і «назад», що надають можливість з комфортом переміщатися між сторінками. Відзначимо, що подібні «бонуси» зазвичай зустрічається в дорожчих моделях.

 

Підключення комплекту до комп'ютера здійснюється дуже просто, досить помістити приймач в USB-порт, і можна розпочинати роботу. Безпровідний зв'язок на частоті 2.4 ГГц упевнено тримається в радіусі 10 метрів, так що сигнал ловиться в будь-якій точці приміщення.

 

Загалом, за відносно невеличку ціну розробник пропонує дуже якісний і функціональний безпровідний комплект, виготовлений у симпатичному універсальному дизайні і забезпечує високу ступінь комфорту в роботі. Набір SVEN Comfort 3400 Wireless підійде як звичайному офісному трудязі, так і тим людям, яким відповідно до професії доводиться працювати з великими обсягами тексту. Отже, слово «Comfort» у назві комплекту говорить саме за себе.

Джерело: www.techlabs.by.

Автор: TECHLABS Team

Фотографії зроблено в студії TECHLABS, фотограф Кирило Кручинін


...
  всі