рус
укр
 

Огляди та публікації

07.06.2012

Огляд геймпада SVEN Scout

Ми неодноразово розповідали вам про такий вид ігрових маніпуляторів як геймпад, але так вже виходило, що до наших рук потрапляли досить дорогі моделі. А сьогодні навпаки ми познайомимося з геймпадом для початкуючих гравців – SVEN Scout.

Ця бюджетна модель може запропонувати користувачеві D-Pad, 12 клавіш, режим Turbo для ведення безперервної стрільби або інших дій. І усе це за суму приблизно $10. Погодьтеся, що за одну купюру з портретом Олександра Гамільтона сьогодні придбати тямущий ігровий маніпулятор складно, більше того – це практично не реально. Проте такі пропозиції є і про одну з них ми розпочинаємо свою розповідь.

Упаковка пристрою гранично проста: це запаяний пластиковий блістер, всередину якого як фон вкладено картонний біло-синій вкладиш.

Окрім безпосередньо геймпада в блістері виявилися керівництво користувача та гарантійний талон.

Корпус SVEN Scout має традиційну форму з двома рукоятками. Його повністю зроблено з чорного пластика. Всі елементи управління виконано в сірому кольорі. Ліворуч розташовано восьмипозиційний джойстик, а навпроти нього блок з чотирьох кнопок, розташованих ромбом. Між ними ще дві кнопки, пронумеровані дев'яткою і десяткою, – вони забезпечують швидкий доступ до тієї чи іншої опції під час гри. Нижче бачимо кнопки Turbo і Clear. Вмикання режиму Turbo призводить до того, що натиснення і утримання кнопки, що виконує ту або іншу дію призводить до багатократного повторення цієї дії. Кнопка Clear вимикає режим Turbo.

Індикатор живлення геймпада розташовано між кнопками 9 і 10, а вище нанесено логотип SVEN.

На задньому торці геймпада розташовано ще чотири кнопки, що в процесі гри натискаються вказівними пальцями. Нижні з них більші, а верхні – менші.

Ззаду ж до геймпада приєднано USB-кабель, за допомогою якого пристрій підключається до комп'ютера.

Натискаються ж клавіші досить пружно. Клацання при натисненнях чути добре.

Підключення SVEN Scout нічим не відрізняється від підключення переважної більшості маніпуляторів і ввідних пристроїв. Кабель під’єднується до USB-порту комп’ютера, операційна система визначає геймпад, драйвери не потрібні, налаштування здійснюються в грі і після цього маніпулятор готовий до роботи. Зрозуміло, в іграх необхідно додатково «поворожити» з налаштуваннями управління, призначивши або перепризначивши клавіші на власний розсуд, щоб кожна з них виконувала саме потрібні вам дії: перегляд карти, включення фар, зміна зброї тощо.

У роботі геймпад проявляє себе добре. Кількість кнопок достатня, щоб не вдаватися до використання клавіатури або миші.

Режим Turbo працює як заявлено, проте слід звернути увагу, що далеко не в кожній грі він буде потрібний.

Підводимо підсумки. SVEN Scout – це простій геймпад початкового рівня. Матеріали корпусу як на дотик, так і візуально здаються не дорогими, але з якістю зборки проблем немає.

SVEN Scout підійде тим гравцям, які, в основному, грають по вихідних і купляти для декількох ігор дорогий геймпад їм просто ні до чого. Початківці-геймери – відповідно ще одна аудиторія. Такий маніпулятор можна придбати їм як подарунок.

Джерело: білоруський хардварний портал techlabs.by.

Автор: Андрій Ахрем

Фотографії зроблено в студії TECHLABS, фотограф Марина Косько


...
  всі