рус
укр
 

Огляди та публікації

08.12.2016

Стереодвійка з підтримкою Bluetooth: огляд акустики SVEN SPS-615

SVEN SPS-615 – це двосмугова акустика, що за своїми звуковими характеристиками і функціоналом може порівнятися з повноцінним музичним центром. Підключення до джерел звуку доступно як в провідному, так і в безпровідному режимах. Стереодвійка під'єднується до персональних комп'ютерів, ноутбуків, телевізорів і DVD/CD/MP3-плеєрів, а також сполучається з мобільними пристроями за допомогою Bluetooth. Але і це ще не все: в акустиці передбачено вмонтований аудіопрогравач, що відтворює звук з USB-флешок і карток пам'яті. У детальному огляді розглянемо систему в деталях і з'ясуємо, чи відповідають вказані виробником параметри реальності.

Дизайн і конструкція

Конструкцію SVEN SPS-615 можна вважати класичною: корпуси шестигранних колонок виготовлено з дерева – улюбленого матеріалу меломанів. Круглі гучномовці розташовано один над одним за типом матрьошки. Дизайн вийшов строгим і лаконічним, і водночас сучасним і модним, про що свідчать обробка лицьових панелей з глянсового чорного пластика і срібляста окантовка динаміків. Приємно здивувало те, що в бюджетній моделі виробник застосував повноцінну двосмугову схему. В результаті акустика 2.0 може похвалитися широким частотним діапазоном, що недоступний односмуговим системам.

Як і більшість акустик SVEN, стереодвійка SPS-615 постачається з дистанційним пультом ДУ, за допомогою якого зручно настроювати параметри відтворення. Основні налаштування можна виконувати за допомогою кнопок, розташованих на передній панелі активної колонки поруч з динаміками. Завдяки комбінації цифрового та аналогового управління призначені для користувача налаштування зберігаються навіть при вимиканні живлення.

Усередині системи встановлено не імпульсний блок живлення, а типовий трансформатор, що сприяє меншій кількості наведень і є надійнішим рішенням. Підсилювач базується на мікросхемах класу TDA2030. Невеличкі динаміки можуть похвалитися гарним запасом потужності.

Тестування

Отримані нами в ході тестування результати практично повністю співпадають із заявленими в переліку специфікацій значеннями. Нижня межа частотного діапазону перебуває на рівні 60-70 Гц – відмінний показник для невеличких динаміків. Поріг верхніх частот встановився на 30 кГц. На верхньому відрізку високих частот і середини спостерігається значна нерівномірність на рівні ±3 дБ, яка робить звук дзвінким і живим. Вокал та інструментальні партії виходять чистими, яскравими і детальними.

До регуляторів тембру претензій не виникло – вони забезпечують підйом і завал потрібних ділянок, за рахунок чого можна легко налаштувати акустику на музику певного жанру. Значно розширює частотний діапазон і компактний фазоінвертор, налаштований на 90 Гц. Звучання колонок нам сподобалося: «верхівку» низькочастотного діапазону чути в повному обсязі, підведений над цільовою лінією високочастотний діапазон робить звучання дзвінким і живим. До гучності ми причепитися не змогли: навіть на максимумі спотворень ми не помітили. При підключенні акустики до мобільних пристроїв в безпровідному режимі звук не погіршується.

У підсумку

Результатами тестування ми залишилися задоволені: акустика відтворює чистий, глибокий звук з насиченим басом, який можна відрегулювати на свій смак. Якість звуку в сполученні із смартфоном і планшетом у безпровідному режимі залишилася як і раніше високою: жодних перешкод і спотворень ми не почули. І, звичайно, не можна не відзначити дизайн, в якому гармонійно скомбіновано елементи класики і модерну.

Джерело: www.droidnews.ru.

Автор: Євлампій Уточкін


...
  всі  
test site