рус
укр
 

Огляди та публікації

06.12.2016

Вишукане «комбо»: огляд комплекту SVEN Standard 300 Combo

Сучасне робоче місце стає усе лаконічнішим: зникають кіпи паперів, підставки з множиною канцтоварів, громіздка електроніка. На зміну застарілим діловим атрибутам приходить компактна техніка, оснащена аналогічною периферією. «Ніщо не повинно відволікати від справи, ніщо не повинно займати зайве місце», – зовнішнім виглядом говорить нам провідний комплект SVEN Standard 300 Combo з миші і клавіатури, про який сьогодні піде мова.

Клавіатура

Standard 300 Combo розміщується в коробці знайомого синього кольору з детальними характеристиками вмісту.

Поверхню легкої і вишуканої клавіатури виготовлено з шорсткого пластика. Глянсова вставка під клавішами курсора і така ж окантовка по периметру підкреслюють суворість дизайну. Відбитків від рук клавіатура не збирає – це плюс.

Кнопки гладкі, проте олеофобні властивості також мають – за час тижневого тестування слідів роботи на них практично не залишилося. Тут слід згадати про вологостійку конструкцію, що не дасть пролитій каві «поховати» девайс.

Стандартна розкладка на 104 клавіші припаде до смаку усім любителям роботи з текстом. Класичні рішення представлено великою Г-подібною кнопкою «Enter», довгими «Shift» та «Backspace», наявністю кнопки контекстного меню. «Win» справа замінено на модифікатор «Fn» – він розширює функціональність моделі.

За допомогою клавіш F-блоку забезпечується швидкий доступ до браузеру і пошти, управління звуком і плеєром, виклик калькулятора – це важливо для тих, хто працює з бухгалтерією, таблицями. У правій частині розташовано повноцінний цифровий блок, над ним – три стандартні світлодіод-індикатори натиснень клавіш CapsLock, ScrollLock і Num Lock.

Мембранні клавіші з тактильним зворотним зв'язком будуть звичні любителям подібних клавіатур. Відсутність клацання і тихий хід поєднуються в них з пружністю натиснення – на звикання може потрібно день чи два. За відчуттями клавіші можна порівняти з механічними перемикачами Cherry MX Black, проте момент спрацьовування досягається в самому кінці натиснення.

Набір великих об'ємів тексту не викликає утруднень і втоми рук, а тактильна віддача ніби застерігає від випадкових натиснень. Латиниця, основні та допоміжні позначення нанесено на поверхню клавіш білим кольором, кирилиця – червоним.

Нижню поверхню клавіатури обладнано ніжками для зміни кута нахилу і гумовими накладками, що перешкоджають ковзанню поверхнею. По усій панелі розкидано наскрізні отвори для відведення рідини. Виготовлення якісне – усі деталі підігнано без нарікань. USB-кабель розташовано над цифровим блоком справа – так він не заважає використанню девайса, розташованого, наприклад, впритул до підставки монітора.

Миша

Маніпулятор вийшов навіть більш «класичним», ніж клавіатура – в ньому просто немає нічого зайвого. Невеличкі розміри, симетрична форма і строгий дизайн підкреслюють суто ділове призначення пристрою, що підійде як правшам, так і лівшам. Ергономіка припаде до смаку користувачам з невеликою долонею, інакше можна використовувати пальцевий хват.

Матова поверхня «спинки» і кнопок, що перекликається з клавіатурою, не дає можливості для слідів од рук на ній. Проте глянсові панелі з боків і навколо коліщатка доведеться періодично протирати.

Додаткових кнопок тут немає, а основні мають чіткий клік і добре відчутну тактильну віддачу – це робить роботу з ними дуже приємною. Хід коліщатка м'який, але фіксований – скролити сторінку «одним наскоком» вийде, тільки виставивши відповідний параметр у налаштуваннях Windows.

Полімерні накладки на нижній поверхні мишки забезпечують легке ковзання практично на будь-якій поверхні. Оптичний сенсор з роздільною здатністю 1200 dpi точно позиціонує курсор у потрібному місці робочого столу ОС. UBS-кабель у місці стику має захист від вигину, а корпус загалом відчувається цілісним і надійним.

Висновок

«Комбо» пронизано простотою і лаконічністю у поєднанні з надійністю. Зрозуміло це і при вийманні комплекту з коробки, і при під’єднанні пристроїв до комп’ютера і під час роботи з ними. Жодних драйверів встановлювати не доведеться, знадобляться лише два вільні порти USB і хвилина очікування визначення пристроїв системою. За невеличкої ціни (близько 9 у.о.) комплект гідно має вигляд на робочому столі, і водночас займає мінімум робочого простору, що, власне, і замислювалося виробником.

Источник: techlabs.by.

Автор: TECHLABS Team

Фотографії зроблено в студії TECHLABS, фотограф Кирило Кручинін


...
  всі