рус
укр
 

Огляди та публікації

27.01.2017

Музичний супутник: огляд портативної акустики PS-70BL

Сучасні смартфони і планшети нерідко обладнано непоганими динаміками. Проте в більшості випадків їхньої потужності і частотного діапазону недостатньо для того, щоб забезпечити прийнятне звучання під час прогулянки, відпочинку на природі чи в подорожі. Саме для таких ситуацій компанія SVEN пропонує портативну стереосистему PS-70BL.

Комплект постачання

Прозора упаковка надає можливість роздивитися девайс з усіх боків.

У коробці-підставці знаходяться інструкції користувача, кабель для підключення до джерела звуку (4-контактний mini-jack), кабель живлення (USB-microUSB). Знімний акумулятор BL-5C ємністю 800 мA • год. – дуже грамотне втілення для портативного вирішення: такі батареї продаються в багатьох магазинах, що торгують електронікою, і, у разі розряджання основної, АКБ легко можна буде замінити на іншу, повністю заряджену. Словом, виробник потурбувався про максимальну зручність використання гаджета.

Зовнішній вигляд

Акустична система компактна. Цілісний корпус виготовлено з міцного пластика з поверхнею софт-тач, він стійкий до забруднення і не норовить вислизнути з рук. У оформленні фронтальної панелі використано металеву сітку, що надійно захищає динаміки від зовнішньої дії.

Елементи управління розташовано на верхній панелі пристрою. Кнопки запуску/паузи плеєра і відповіді на дзвінок працюють лише у режимі Bluetooth. Регулятор управління гучністю багатофункціональний: в режимі Bluetooth він також перемикає треки. Клавіші видають чіткий клік під час натиснення і не бовтаються в корпусі.

В маленьких отворах вище розташовані:
     • індикатор роботи/заряджання;
     • мікрофон;
     • індикатор режимів роботи.

Вимикач, роз'єми підключення до джерел живлення і звуку винесено на задню панель. На нижній панелі розташувалися чотири гумові ніжки, що надійно утримують девайс на будь-якій поверхні, і відсік для акумулятора.

Нерозбірна конструкція і досить товстий пластик забезпечують відсутність скрипів і деренчання при використанні, що, у свою чергу, позитивно позначається на звучанні. Акустика з легкістю поміщається в сумку або рюкзак, навіть в кишеню куртки. SVEN PS-70BL добре вписується і в інтер'єр робочого простору, а на столі практично не займає місця – це дає змогу використовувати її в будь-яких умовах.

Враження від використання

Підключення й управління акустикою гранично просте та інтуїтивно зрозуміле. Звичайно, для розкриття усієї функціональності слід заглянути в керівництво користувача, але тим, хто вже знайомий з такою технікою, цього робити не доведеться.

Сполучення з мобільним пристроєм чи ноутбуком здійснюється в декілька натиснень і супроводжується звуковим повідомленням. Примітно, що перші ж звуки, що виходять з динаміків, підтверджують заявлені виробником якість і гучність звучання. Динаміки смартфонів і ноутбуків залишаються далеко позаду, PS-70BL звучить десь на рівні акустики РК-телевізора. З урахуванням габаритів пристрою, ми почули бас, добре пропрацьовані СЧ і ВЧ-діапазони – йя акустика відтворила електронну та інструментальну музику прозоро і деталізовано. Причому, в будь-якому режимі підключення.

При вхідному дзвінку відтворення музики припиняється, система дає поспілкуватися із співрозмовником по гучному зв'язку. До якості передачі голосу претензій у нас не виникло. Після натиснення на кнопку завершення розмови відтворення музики поновлюється.

Автономність складає 7-8 годин програвання музики залежно від способу підключення гаджетів.

Висновок

SVEN PS-70BL заслуговує на високу оцінку. За «смачну» ціну (приблизно $20) ця портативна акустична система радує якісним і гучним звуком, простотою підключення та управління, міцною конструкцією і відмінним дизайном.

Джерело: www.news.21.by.

Автор: TECHLABS Team

Фотографії зроблено в студії TECHLABS, фотограф Кирило Кручинін


...
  всі