рус
укр
 

Акції

01.06.2009

Акція «НЕ Pionerське ЛІТО»

Компанія SVEN в період з 1 червня по 31 серпня 2009 року проводить акцію

«НЕ Pionerське ЛІТО»

на таких умовах:

Кожний, хто придбає звукопідсилювальний комплект у складі:

  • активний мікшерний пульт MA–0602D – 1 шт., рекомендована роздрібна ціна 420$;
  • акустичні системи 9153 – 2 шт., рекомендована роздрібна ціна 430$ (за 2 шт.);
  • мікрофони провідні DD–915 – 2 шт., рекомендована роздрібна ціна 40$ (за 2 шт.),

    отримає в подарунок CD-програвач CDJ–200, ціна якого 241.24 $.

    Акційний комплект можно придбати в дилерській мережі компанії SVEN або безпосередньо в офісі компанії за адресою: Україна, 04073, м. Київ, пров. Куренівський, 17.

    Якщо у вас виникнуть запитання, пов’язані з акцією, звертайтеся за тел. +38 (044) 492-18-64, +38 (044) 492-18-68 у відділ продажів або пишіть менеджерам відділу продажів за електронними адресами, вказаними на сайті www.sven.ua.


    Мікшерний пульт MA-0602D


    Мікрофони DD-915


    Акустичні системи 9153


    CD-програвач CDJ-200

     

    Пам'ятка піонера

    Символи і ритуали. У Всесоюзній піонерській організації імені В. І. Леніна діяло єдине Положення про символи, атрибути та ритуали. Символи дитячої комуністичної організації — піонерський прапор, прапор загону, піонерський галстук і значок, сурма, барабан.

    Ритуали — піонерський стрій, салют, почесті державному прапору СРСР, Державному прапору союзної республіки, піонерському — прапору дружини, прапору загону. Особливе місце серед ритуалів займають почесна варта, покладання гірлянди Слави, присвоєння загону імені героя, присвоєння звання «Почесний піонер».

    Прапор загону — символ честі та згуртованості піонерів, знак їх приналежності до конкретного піонерського колективу. З прапором загону піонери виходять на збори, лінійки, паради, свята, походи, екскурсії, трудові справи. На марші прапороносець йде безпосередньо за вожатим і головою ради загону, попереду сурмача і барабанщика. На недільнику, туристському привалі прапор встановлюється або закріплюється на видному місці.

    Прапороносець повинен уміти виконувати такі команди: «Шикуйсь!», «Струнко!», «Вільно!», «Кроком марш!». Місце зберігання прапора — в піонерській кімнаті поруч з прапором дружини. Тут також, як правило, зберігаються сурми і барабани.

    Сурма скликає піонерів. Її сигнали супроводжують ритуали. Сурмач загону — відповідальне піонерське доручення. Сурмач повинен уміти виконувати стройові прийоми із сурмою і подавати сигнали: «Слухайте всі», «Збір», «На прапор», «Похідний марш», «На лінійку», «Тривога» та деякі інші. На піонерській лінійці місце сурмача — на правому фланзі шеренги поруч з барабанщиком, в колоні загону — за прапором.

    Призначення барабана — супроводжувати стрій під час походів, демонстрацій, парадів. Барабанщик загону (його, як і сурмача, обирає збір або рада загону) повинен уміти виконувати стройові прийоми, виконувати «Марш», «Дріб».

    Вітання піонерів — салют. Піонер віддає салют, перебуваючи в строю і поза строєм: при виконання «Інтернаціоналу», Гімну Радянського Союзу і гімнів союзних республік, при відповіді на піонерський девіз, за командою «Рівняння на прапор!», біля Мавзолею, у пам'ятників В. І. Леніну і пам'ятників і обелісків полеглим героям. А також при здаванні рапорту, при зміні караулу біля прапора, при оголошенні подяки перед строєм, нагородженні, при отриманні Червоного прапора, прапора загону або піонерських атрибутів, вітаючи військовий і піонерський строї.

    На параді, лінійці, проходячи мимо трибун, піонери виконують команду «Струнко!» з рівнянням направо або наліво. Під час вітання керівників піонерської організації, почесних піонерів салют віддають тільки старший вожатий, голова ради дружини, загонові вожаті, голови рад загонів, асистенти біля прапора, які ведуть колону.

    Піонерський прапор — червоне полотнище, на якому зображено піонерський значок і девіз «До боротьби за справу Комуністичної партії Радянського Союзу будь напоготові!». До головного прапора Всесоюзної піонерської організації було пришпилено два Ордени Леніна.

    Червоний прапор — пам'ять вікової боротьби російського народу за своє вільне майбутнє. З червоним прапором вийшов Дмитро Донський битися на Куликовому полі, з червоним прапором піднімалося народне ополчення, червоного кольору – Прапор Перемоги. Червоний прапор – це і нагадування про пролиту кров самих піонерів. Червоний прапор – це прапор кольору палаючого вогнища, кольори життєствердження і краси. Прапори були навіть у піонерських загонів (на побутовому рівні це шкільний клас) — червоні з піонерським значком, номером загону і почесним ім'ям загону.

    Піонерська сурма і барабан. Ці назви з'явилися майже одночасно зі словом «піонер». Історія цих музичних інструментів так само значна, як і історія людства. Але це щось більше, ніж просто музичні інструменти. Звуки сурми і барабана – це заклик до піонерів, до їх єднання, до їх діяльності, спрямованої на захист Батьківщини, служінню добру, до пошуку і утвердження справедливості.

    Значок піонерів був описаний в Положенні про дитячі комуністичні групи імені Спартака (стара назва піонерів) від 28 серпня 1923 року: на червоному прапорі, що розвивається, зображено серп і молот, палаюче вогнище, девіз «Будь готовий!».

    Піонерський значок. 14 грудня 1925 року з'явився другий варіант значка (на ньому додано мавзолей Леніна). У 1927 році на значку з'явилося зображення Леніна. У 1934 році значок знову змінено — девіз змінився на «Завжди готовий!». У вересні 1942 року значок прийняв форму п'ятикутної зірки, в центрі вогнище і девіз «Завжди готовий!». У 1944 році замість вогнища в центрі зірки з'явилися серп і молот, а над зіркою почали зображатися три язики полум'я. У 1962 році було ухвалено останній зразок значка: в центрі п'ятикутної зірки — профіль Леніна, під ним девіз «Завжди готовий!», над зіркою — три язики полум'я. Існували загонові значки піонерії — червоні із зображенням піонерського значка.

    Піонерська галстук — символ приналежності до піонерської організації, частинка прапора піонерської організації. Три кінці галстука символізували непорушний зв'язок трьох поколінь: комуністів, комсомольців і піонерів. Галстук зав'язувався спеціальним вузлом. Носили його в урочисті, святкові, пам'ятні дні. Голова дружини мав червоний галстук з жовтою облямівкою.

    Затискач для галстука. У довоєнні роки одним з атрибутів піонерської форми був спеціальний затискач, яким скріплялися кінці піонерського галстука. Атрибут цей був не обов'язковий.

    Цікава символіка затискача. П'ять полін вогнища означають п'ять континентів. Три язички полум'я — Комінтерн (3-й Інтернаціонал).

    Зникнення в післявоєнні роки затискачів з ужитку має декілька причин. В першу чергу це розпуск самого Комінтерну, в полум'ї якого згорають поліна-континенти (відповідно, символіка втрачала сенс). Посприяв цьому і масовий психоз, що охопив широкі піонерські маси в кінці тридцятих. Комусь раптом здалося, що в полум'ї вогнища при уважному розгляді можна виявити все — від нацистської свастики до профілю Троцького.

    Піонерська клятва

    «Я, І. П., вступаючи в ряди Всесоюзної Піонерської організації, перед лицем своїх товаришів урочисто присягаюся: гаряче любити свою Батьківщину; жити, вчитися і боротися як заповідав великий Ленін, як учить Комуністична партія; завжди виконувати закони піонерів Радянського Союзу.»

    «Будь готовий!»

    «Завжди готовий!»

    Закони піонерів Радянського Союзу:

  • Піонер відданий Батьківщині, партії, комунізму.
  • Піонер готується стати комсомольцем.
  • Піонер рівняється на героїв боротьби і праці.
  • Піонер шанує пам'ять загиблих борців і готується стати захисником Вітчизни.
  • Піонер — кращий у навчанні, праці та спорті.
  • Піонер — чесний і вірний товариш, що завжди сміливо стоїть за правду.
  • Піонер — товариш і вожатий жовтенят.
  • Піонер — друг піонерам і дітям трудящих усіх країн.


  • ...
      всі  

    Публікації

    01.12.2021
    Огляд TWS навушників SVEN E-335B. Хороший звук за недорого
    Знайомтесь, бездротові навушники SVEN E-335B, які отримали ергономічну форму корпусу, динаміки 14 мм та актуальну версію Bluetooth 5.0. Давайте далі розглянемо дану модель і, звичайно ж, оцінимо якість її звучання.
    30.08.2021
    Огляд ігрової клавіатури Sven KB-G8500 - красиво та доступно
    Sven KB-G8500 - це нова ігрова клавіатура з відносно невисоким цінником. Вона сподобається тим, хто шукає гарний пристрій з яскравим дизайном, кнопками швидкого доступу і не хоче переплачувати.
    01.12.2020
    Так це НОВИЙ ЧЕМПІОН! Краща Колонка блютуз до 10000 рублів? !! Sven PS-750
    Сьогодні ми розпакуємо саму довгоочікувану вами колонку від Sven! Це Sven Ps-750. Приємного перегляду!
    test site