рус
укр
 

Акції

01.10.2008

«Вигравай призи* від ТМ SVEN»

Журнал «PC World» спільно з ТМ SVEN проводить Акцію «Вигравай призи від ТМ SVEN!». Конкурс на краще знання техніки ТМ SVEN проводиться в 3 тури. У конкурсі може взяти участь кожен бажаючий, хто проживає на просторах України. Все, що від вас потрібно – це трохи знань про продукцію ТМ Sven і про саму компанію.

Умови АКЦІЇ:

1 ТУР конкурсу

ПРИЗ МІСЯЦЯБезпровідний комплект Sven 3535 Comfort Wireless Combo

2 ТУР конкурсу

ПРИЗ МІСЯЦЯСтабілізатор напруги мережі Sven AVR-500

3 ТУР конкурсу

ПРИЗ МІСЯЦЯМультимедійна акустична система Sven CF-25

ФІНАЛ

1 ПризКомплект акустичної системи Sven HP-742F з підсилювачем Sven HR-260


Sven HR-260 + HP-742F

2 ПризКомплект для складання сучасного ПК корпус Sven ATX-9007B + блок живлення Sven SV-600W


Sven ATX-9007B + SV-600W

3 ПризКомплект акустичної системи Sven B5-10 + BT-111


Sven B5-10 + BT-111

ЗАПИТАННЯ ДЛЯ 1 ТУРУ Конкурсу

Для участі в конкурсі досить вибрати правильні на ваш погляд варіанти відповідей і заповнити невелику форму з особистими даними, за якими з вами зв'яжуться у разі перемоги. Анкету з відповідями відіслати на електронну адресу: promo@sven.ua або поштову адресу компанії «Свен Центр»: 04073, Київ, пер. Куренівський, 17.

ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ ДЛЯ 1 ТУРУ Конкурсу

Примітка. З публікацією відповідей на запитання 1 туру конкурсу повідомляємо, що прийом анкет учасників 1 туру припинено. Запитання 2 туру буде опубліковано на нашому сайті 1 листопада.

ЗАПИТАННЯ ДЛЯ 2 ТУРУ Конкурсу

Нагадуємо, що для участі в конкурсі досить вибрати правильні на ваш погляд варіанти відповідей і заповнити невелику форму з особистими даними, за якими з вами зв'яжуться у разі перемоги. Анкету з відповідями відіслати на електронну адресу: promo@sven.ua або поштову адресу компанії «Свен Центр»: 04073, Київ, пер. Куренівський, 17.

ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ ДЛЯ 2 ТУРУ Конкурсу

Примітка. З публікацією відповідей на запитання 2 туру конкурсу повідомляємо, що прийом анкет учасників 2 туру припинено.

ЗАПИТАННЯ ДЛЯ 3 ТУРУ Конкурсу

Нагадуємо, що для участі в конкурсі досить вибрати правильні на ваш погляд варіанти відповідей і заповнити невелику форму з особистими даними, за якмих з вами зв'яжуться у разі перемоги. Анкету з відповідями відправити на електронну адресу: promo@sven.ua або поштову адресу компанії «Свен Центр»: 04073, Київ, пер. Куренівський, 17.

ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ ДЛЯ 3 ТУРУ Конкурсу

Примечание. З публікацією відповідей на запитання 3 туру конкурсу повідомляємо, що прийом анкет учасників 3 туру припинено.


* Під призом мається на увазі придбання техніки всього за 1 грн.

...
  всі  

Публікації

26.04.2018
HiTech expert - SVEN PS-470: недорога бездротова акустика з хорошим звуком і не тільки
SVEN PS-470 - це красива портативна акустична система з вбудованим МР3-плеєром і можливістю відтворення музики з USB-носія або карти microSD. Крім того, тут також вбудований FM-приймач, інформативний дисплей, хороша ергономіка управління плюс звук «гідного рівня». Принаймні, так говорить виробник. Протягом декількох тижнів я знайомився з усіма можливостями пристрою особисто, і тепер готовий поділитися своїми враженнями.
16.04.2018
TechToday - Огляд портативної акустики SVEN PS-470
SVEN PS-470 вмiє програвати музику с USB-накопичувача i карт пам'ятi, тут є FM-приймач, дротове та бездротове подключення, досить непоганий звук, але не найкраща автономнiсть.
11.01.2018
Огляд портативної акустики SVEN PS-175
Портативна акустика SVEN PS-175 може програвати музику не тільки зі смартфона / планшета за допомогою підключення через Bluetooth, але і з карт пам'яті micro USB, а також USB-flash. Може працювати в режимі FM-приймача. Має яскравий LED дисплей з декількома режимами відображення інформації. Також може виступати в якості будильника, який розбудить вас вранці під улюблену мелодію, записану на flash-накопичувач.