рус
укр
 

Огляди та публікації

28.11.2016

Пружний бас і вражаючий комфорт за доступною ціною: огляд SVEN AP-G888MV

Компанія SVEN, на наш погляд, звернула пильну увагу на ігрову периферію. Не можна сказати, що раніше вона не приділяла уваги ігровим продуктам, проте останнім часом потік новинок, орієнтованих на геймерів, істотно зріс. До того ж помітно, з якою педантичністю SVEN підходить до подібних рішень. Ні, самі пристрої як і раніше належать до середнього рівня і не зазіхають на преміум-сегмент, проте якість виготовлення та основні моменти, критичні для геймерів, вони пропрацювали на «відмінно».

Нещодавно протестована нами ігрова клавіатура Challenge 9300 залишила після себе лише позитивні емоції і до того ж викликала бурхливе обговорення на каналі в Youtube. А зараз розглянемо новинку іншого роду – навушники AP-G888MV. Чи зможуть вони виступити так само гідно, як це зробила Challenge 9300?

Беремо в руки AP-G888MV і відзначаємо, як креативно розробники підійшли до оформлення коробки. Згідно з описом, гарнітура додає 50 пунктів до витривалості, 100 до захисту, 10 до реакції і 15 до командного духу. Зрозуміло, усе це «віртуальне прокачування» є усього лиш частиною опису можливостей гарнітури, та за таку винахідливість маркетологи SVEN заслужили на свої +100 пунктів – у карму.

Дверцята коробки не відкриваються, розгледіти гарнітуру, поки не купиш, не вийде. Та не біда, на лицьовий бік нанесено зображення практично у натуральну величину. Втім, якраз час приступити до розпаковування.

Комплект постачання

У коробці окрім самої гарнітури і закріпленого на кабелі пульта управління є інструкція і кабель-перехідник з 3,5 мм на два mini-jack – для навушників і мікрофона. Така схема підключення дає можливість використовувати гарнітуру і з мобільними пристроями (саму по собі, за рахунок чотирьохпінового роз'єму mini-jack), і з комп'ютерами і ноутбуками, що припускають роздільне підключення навушників і мікрофона, – вже за допомогою перехідника.

Дизайн і конструкція

У більшості навушників і гарнітур SVEN застосовуються монолітні наголов’я, які непомітно переходять в утримувачі чашок. Порівняно з усіма подібними рішеннями AP-G888MV має дуже незвичний вигляд, оскільки чашки в ній стикуються з наголов’ям за допомогою дротяних утримувачів – прямо як у навушниках Marshall!

Безперечно, це виглядає ефектно і практична частина ніскільки не страждає. Навіть навпаки, дротяні утримувачі надають змогу дуже точно налаштувати положення кожної чашки відносно наголов’я: адже регулювання здійснюється безступінчато і дуже туго. Можна не турбуватися, що положення випадково зіб'ється чи конструкція з часом розхитається і чашки просто сповзатимуть вниз по утримувачах.

А ще забарвлення утримувачів в агресивний червоний колір надає зовнішньому вигляду навушників нотку брутальності. Для геймерських навушників – це те що треба!

Чашки великі й глибокі, тому температурний комфорт усередині них можна назвати оптимальним. Амбушури м'які, оброблені шкірзамінником. Дротяне кріплення легко згинається вліво-управо, це замінює регулювання по горизонталі.

Чашки виготовлено з пластика soft-look – на вигляд він начебто м'який, та насправді жорсткий. Аналогічний матеріал, але трохи іншої фактури використовується в оформленні верхньої частини дужки наголов’я. А зсередини воно оброблено червоним шкірзамінником і набито спіненим матеріалом – тому контакт з верхівкою виходить м'яким.

Обов'язковий для ігрової гарнітури мікрофон розміщено на штанзі і прикріплено до лівої чаші. Він незнімний, але поворотний. Причому кут обертання реально великий – 270 градусів. Мікрофон обертається вільно, проте із зусиллям, тому і підлаштування дуже точне, і фіксація відмінна.

Акустичний кабель виходить також з лівої чаші. Його поміщено в щільне тканинне обплетення – перегинів можна не боятися. Довжина невелика – 110 см, проте для підключення до плеєра чи смартфона, які в кишені, цього вистачає, а в разі підключення до ПК згадуємо про перехідник, що збільшує довжину кабелю ще на 105 см.

На шнурі розміщено пульт управління гучністю. Сам по собі такий контролер – штука дуже корисна. Окрім регулювання гучності, він надає змогу вмикати і вимикати мікрофон.

Загалом, SVEN AP-G888MV сприймається як цілісний продукт. Про ігрову спрямованість пристрою свідчить не лише яскравий опис на коробці, а й розфарбовування – чорно-червоне. Якість виготовлення відмінна, особливо якщо згадати, що перед нами бюджетна гарнітура. Корпус не видає жодного натяку на скрип, усі деталі максимально щільно підігнано одна до одної, проміжки рівні. На міцність конструкції вказує і той факт, що наголов’я з кожного боку з'єднується із затискачем дужки чотирма болтами, і ще по два болти ліворуч і справа фіксують зовнішню і внутрішню частини наголов’я.

Звучання

Звучить гарнітура, слід сказати, дуже добре. Звичайно, усе залежить від того, наскільки ви хочете отримати: а) точну звукову картину, б) чіткий бас. Якщо ви аудіофіл, то AP-G888MV – не ваш варіант. Звук здасться переобтяженим басами, а верхньому діапазону і середині захочеться надати більше фарб.

А якщо ви любите баси? Тоді гарнітура просто для вас! Драйвери відтворюють дуже соковитий пружний бас, тому в динамічних іграх типу Overwatch ви наново відкриєте для себе і аудіоефекти, і аудіотреки. Те ж саме можна сказати і про слешери, RPG, шутери (переважно), танки. Словом, в іграх з акцентом на дії AP-G888MV дуже добре розкривається.

Відповідно, SVEN AP-G888MV чудово підходить для прослуховування металу, електронної музики і дабстепу, проте не для класики чи попси. А ось з фільмами і серіалами гарнітура справляється відмінно.

Слід зауважити, що на максимальній гучності драйвери поводяться дуже стабільно, нічого не деренчить і не «захаращує» звук.

Висновок

AP-G888MV є відмінним прикладом масової універсально-ігрової гарнітури. У плюсах – міцна і надійна конструкція, приємний зовнішній вигляд, комфортна посадка на голові і зручність носіння, і звичайно ж – багато басів. Окремо відзначимо універсальність: AP-G888MV працює як з ПК, ноутбуками та смартфонами, так і з ігровими консолями PS4 і Xbox One.

Загалом, гарнітура виявилася такою ж вдалою, як і згадана у вступі ігрова клавіатура Challenge 9300. І це є ще одним доказом наших слів про те, що SVEN вирішила посилити свої позиції в сегменті ігрової периферії. Для пересічних геймерів це означає тільки те, що при незмінно низьких цінах якісних і цікавих продуктів на прилавках стає дедалі більше.

Джерело: techlabs.kz.

Автор: TECHLABS Team

Фотографії зроблено в студії TECHLABS, фотограф Кирило Кручинін


...
  всі