рус
укр
 

Огляди та публікації

05.12.2016

Огляд флагманської гарнітури SVEN AP-B480MV

Безпровідні стереогарнітури впевнено увійшли до вжитку сучасного користувача, адже використовувати їх з мобільними гаджетами зручніше, ніж провідні аналоги. З часом виробники стали нарощувати функціональність, а сучасні моделі й зовсім перетворилися на незалежні центри роботи із звуком. Щоб досягти таких можливостей, досить складно зберегти міцність і легкість, і водночас уникнути втрат у габаритам і ціні. Компанія SVEN спробувала довести зворотне, випустивши модель AP-B480MV.

Упаковка і комплектація

Прозорий кейс як дві краплини води схожий на упаковки попередніх моделей (AP-B450MV, AP-B470MV). Незмінним залишився і комплект постачання – 3-контактний mini-jack (3,5 мм), кабель USB до micro USB, інструкції.

Зовнішній вигляд, конструкція

Крізь упаковку добре видно дизайн моделі. Попри усю функціональність, AP-B480MV має компактніший вигляд порівняно з попередницями. Свою роль тут грає забарвлення – чорний глянсовий пластик наголов’я і чашок розбавлено вставками під сріблястий метал. Сліди від пальців на поверхні корпусу з’являються швидко, але так само легко видаляються. Через тиждень просто перестаєш звертати на це увагу.

Конструкція, як і раніше, складається. У складеному стані гаджет поміщається навіть у дамську сумочку. До речі, гарнітура підходить чоловікам і жінкам, стиль у неї діловий, майже строгий.

На відміну від молодшої моделі лінійки, визначити матеріал обробки подушечки наголов’я виявилося важко. За відчуттями він близький до шкіри, але ми назвали б це прогумованою екошкірою. В усякому разі, має обробка надійний вигляд, на голові гарнітура фіксується комфортно і волосся не тягне.

Обробка амбушурів виявилася шкіряною, вони приємно охоплюють вуха і не викликають дискомфорту під час тривалого носіння. Відзначимо, що протягом декількох годин використання вуха не пітніють. Зручно використовувати гарнітуру з окулярами – їхні дужки не давлять на вуха і вилиці.

Чашки з наголов'ям з'єднано шарніром. Усі роз'єми та елементи управління винесено на лівий бік.

Функціональність та управління

AP-B480MV спроектовано для управління однією рукою, причому майже усі кнопки – багатофункціональні. Звикання займе деякий час, виробник розмістив на них тактильні символи для зручності визначення функціональності наосліп. На торці наголов’я розміщено жорсткий слайдер управління живленням, роз'єм micro USB і слот для картки micro SD.

Функціональність у гаджет закладена значна: за допомогою основних кнопок можна відповідати на дзвінки, управляти гучністю і програвачем на сполученому пристрої. Вони ж управляють вмонтованими плеєром і радіоприймачем. Щоправда, перемикатися між режимами роботи доведеться вручну. Тонкощі управління та інші нюанси описано в керівництві користувача.

Перше вмикання одразу активує режим сполучення. Процедура стандартна, вимагає декількох натиснень, а головне – гарнітура сумісна з пристроями, що підтримують Bluetooth 2.1. Усі операції і режими підтверджуються миганням і зміною кольору вмонтованого світлодіода і голосовими сповіщеннями англійською мовою.

Цікава особливість – підтримка карток пам'яті формату micro SD. Вставивши в гарнітуру правильно відформатований носій (FAT32, до 16 ГБ, не вище Class 10), ми отримуємо незалежний від зовнішніх пристроїв плеєр з власним еквалайзером!

На випадок розряджання акумулятора передбачено пряме підключення до джерела звуку через mini-jack. У цьому режимі усі функції, окрім відтворення звуку, вимикаються.

Звучання

Гарнітура співставна з попередніми моделями як в частотному діапазоні, так і в звучанні. Акцент на середніх частотах дещо звужує спектри ВЧ і НЧ, внаслідок чого складна інструментальна музика не розкривається повністю.

Водночас це позитивно позначається на телефонних перемовинах – голос співрозмовника чітко розрізняється навіть на фоні зовнішніх шумів. Добре уловлює мікрофон і голос власника.

Дальність дії та автономність

У заявленому радіусі сигнали між гарнітурою і зв'язаним пристроєм передаються без перешкод. Реальний час роботи в змішаному режимі (відтворення з карти пам'яті, сполучення із смартфоном, прослуховування радіо) складає близько 8 годин.

Висновки

SVEN AP-B480MV увінчала 400-у лінійку, зберігши вартість молодшої моделі та увібравши в себе функціональність куди дорожчих пристроїв. За допомогою цієї гарнітури можна відповідати на дзвінки, управляти програвачем зв'язаних пристроїв (смартфонів, ноутбуків та інших гаджетів з підтримкою сумісних профілів), слухати радіо і музику з картки пам'яті. Водночас модель має строгий і лаконічний дизайн, малу вагу, при носінні вона не має громіздкий вигляд.

Джерело: techlabs.kz.

Автор: TECHLABS Team

Фотографії зроблено в студії TECHLABS, фотограф Кирило Кручинін


...
  всі