рус
укр
 

Огляди та публікації

24.11.2016

Акустична система: огляд SVEN MS-307

У сегменті недорогої акустики завжди була висока конкуренція. Покупець йде в магазин і хоче купити хороший звук за невеличку ціну. Він ще не готовий платити понад 250 $ за якісне звучання, проте й писк вмонтованих динаміків йому до певної міри набрид.

Сьогодні ми розглянемо недорогу, якісну і функціональну систему добре відомої марки SVEN – MS-307.

Акустична система 2.1 поставляється в картонній коробці, оформленій з характерною для компанії SVEN стилістикою. Усередині ви знайдете дві колонки, сабвуфер, необхідні для підключення кабелі, інструкцію трьома мовами (російською, українською та англійською) і батарейки.

Велику частину коробки займає сабвуфер. Кабелі в комплекті йдуть лише для підключення до комп'ютера або ноутбука. Якщо ви захочете підключити мультимедіа систему до телевізора, то доведеться сходити в магазин.

Як і до чого можна під’єднати акустичну систему:

Дизайн насправді гарний. Немає химерності типу Dialog, усе стримано й стильно. У центрі великий регулятор гучності, трохи нижче 4 кнопки: «Режим», «Трек Уперед», «Грати-Пауза», «Трек Назад». Усі ці кнопки однакових розмірів, тому наосліп досить складно визначити, на якій зараз перебуває палець. Загалом, у плані дизайну фінська марка SVEN завжди уміла знайти баланс: строго і дорого.

Корпус моделі виготовлено з дерева – саме цьому матеріалові віддають перевазі прихильники якісного звуку.

В основі колонок є прогумовані підставки, що піднімають їх на декілька міліметрів над поверхнею столу.

Позаду регулятор «Bass» надає змогу налаштувати рівень НЧ.

Звук

Про звук тут можна говорити довго. Акустика відіграє кожну копійчину.

Сумарної потужності в 40 Вт достатньо, щоб наповнити музикою одну велику кімнату. Навіть на максимальній гучності ви не почуєте «захлинання» і «свисту». Низькі частоти відтворюються добре – в цьому системі допомагає якісний сабвуфер. Високі більше розкриваються в електронній музиці та іграх.

Так, це не рівень Hi-Fi, проте ми купуємо усього лише систему початкового рівня. Для домашнього використання і проведення невеликої вечірки – дуже гідний вибір.

Функціональність

Bluetooth-під’єднання тестувалося нами як з досить древнього смартфону Samsung Galaxy S Advance, так і з відносно свіжих Galaxy S5 і планшета Samsung. У обох випадках жодних проблем не виникло – сумісність на вищому рівні. Під час стримінгу музики через Bluetooth якість звуку не страждає. Вам буде складно визначити, грає зараз mp3 з USB-flash чи mp3 із смартфона через Bluetooth. Взагалі, Bluetooth виявився на рідкість зручною річчю – можна перемикати треки, перебуваючи досить далеко від акустики. Щоб заграв улюблений альбом, не треба вмикати комп'ютер, досить дістати смартфон з кишені.

Пульт ДУ простий і функціональний, радіус дії в межах кімнати. Є функція «Mute» і швидке перемикання на певний номер трека. Чого не вистачає – «Repeat» и «Shuffle», але за таку ціну цих функцій ми й не очікували.

USB-flash система читає досить швидко, розуміє тільки файлову систему FAT. На екрані показується номер трека. Теги mp3 не читає. Підключати зовнішні вінчестери виробник не рекомендує. SD картки читаються без проблем. Крім того, ніхто не забороняє вам вставити туди Micro SD-картку з перехідником SD – вона також чудово працює.

Сам LED-екран світиться червоним і добре виглядає як вдень, так і ввечері.

Є навіть еквалайзер – працює з пульта ДУ, але ми його не чіпали – все й так звучало на гідному рівні.

FM-радіо завдяки додатковій антені ловиться швидко, є можливість точного налаштування прямо з пульта ДУ.

З конкурентів цієї системи можна виділити хіба що Microlab. Але щоб з таким набором функцій (Bluetooth, FM, SD), гарним звуком, привабливим дизайном і ціною до 60 $ – інших таких немає.

Висновки

Якщо вмонтованим радіо/USB зараз мало кого здивуєш, то наявність Bluetooth все ще є рідкістю для мультимедійної акустики. Комплект вийшов автономним і незалежним від ПК, а управління − зручне і наочне.

Гарна система за свої гроші, у сегменті за 50 $ – навряд чи ви знайдете у неї конкурентів. Підійде як перша мультимедіа система для початкуючих меломанів та аматорів пограти/подивитися фільм за комп'ютером.

Джерело: www.kv.by.


...
  всі