рус
укр
 

Огляди та публікації

23.11.2016

Бюджетно і гарно. Тестування 2.0-акустики SPS-721

Знайти гарну акустику 2.0 за нормальною ціною – завдання не просте. То звук не дотягує, то з функціоналом біда, то із зовнішнім виглядом щось незрозуміле. Сьогодні ми розповімо про модель, в якій позбавилися майже від усіх недоліків і водночас зберегли приємну вартість, – мова піде про SVEN SPS-721.

Постачання і підключення

Поставляється вона у невеличкій коробці, усередині якої ми знайшли кабель RCA – 3,5-мм джек, двометровий акустичний кабель, пульт ДУ, гарантійний талон і керівництво користувача. Самі колонки симпатичні. Корпус зроблено з чорного МДФ, лицьову панель прикрито глянсовим пластиком, а збоку розташувалися усі роз'єми: слот для SD-карток, USB і 3,5-мм джек для навушників.

Зібрати і підключити SVEN SPS-721 просто. Потрібно лише поставити колонки на стіл, прокинути між ними акустичний кабель і під'єднати їх до джерела. Звук можна відправити як через кабель, так і через Bluetooth, а ще можна записати музику на флешку (USB або SD) – колонки читають MP3, AAC і OGG.

Щодо управління, то на самих колонках є регулятор гучності, перемикачі джерел і режимів еквалайзера та управління вмонтованим програвачем. Те ж саме, але в трішки зручнішому виді, продубльовано на пульті ДУ. А ось чого акустиці не вистачає, так це невеличкого екрану, на якому показувалися б поточні налаштування, є тільки система світлодіодів, що вказує на те, яке джерело зараз підключено і який режим еквалайзера вибрано.

Звук

За звук відповідає пара динаміків: 25-міліметровий купольний високочастотник і 100-міліметровий середньочастотник. З музикою вони справляються на подив пристойно. Смачно озвучують гітари, відмінно передають голос і непогано басять. Проблеми є лише з надміром високих частот – в особливо епічних композиціях (типу Two Steps from Hell – Children of the Sun або в творчості Epic Score) твітери працюють на межі можливостей, і їх треба приглушувати.

Стосовно ігор і фільмів, то тут у нас взагалі немає претензій. У Battlefield 1 створюється повне відчуття, що ти опинився на полі бою. Приголомшуючі вибухи, пролітаючі звідусіль кулі, – все це достовірно передається і, головне, відмінно позиціонується. Не підводять колонки і в спокійніших іграх, відмінно виділяючи голоси і музику.

* * *

Свої гроші колонки відпрацьовують на сто відсотків. Можна, правда, причепитися до дивного управління, проте, враховуючи все інше, не варто.

Джерело: www.igromania.ru.

Автор: Константин Іванов


...
  всі