рус
укр
 

Огляди та публікації

Огляд мультимедійної акустики SPS-701

Є підозра, що сучасний користувач дедалі активніше нехтує комп'ютерними мультимедійними колонками. Повноцінний десктоп відходить у минуле, а разом з ним і повноформатна настільна/полична акустика (про підсилювачі та пасивні колонки мова й зовсім не йде). Їхнє місце посідають мобільні технології, відповідні пискавки та аксесуари портативних розмірів.

Проте знайома нашим користувачам компанія SVEN не втомлюється пропонувати дедалі нові продукти класичного формату 2.0. Сьогоднішній двосмуговий гість з корпусом з MDF здатний здивувати соковитим та об'ємним звуком, а також функцією безпровідного підключення до пристроїв відтворення (в SVEN SPS-701 вмонтовано Bluetooth-модуль).

Особливості

Колонки відносно легкі і негабаритні, помістяться і на комп'ютерний стіл і на компактну полицю. Розміщувати SVEN SPS-701 у просторі рекомендуємо якомога вище від підлоги, це благотворним чином позначиться на розсіюванні звуку і на необхідному балансі.

У комплекті є всі необхідні кабелі для підключення АС до джерела відтворення сигналу через лінійний конектор. Для сполучення SVEN SPS-701 з безпровідним пристроєм натискаємо кнопку Bluetooth (розпочне блимати синім вогником), після декількох секунд комунікації світловий сигнал буде зафіксовано.

І в провідному і в безпровідному форматах ми використовували плеєр Sony Walkman NWZ-A15 із звуковими файлами FLAC і MP3. Жодних проблем з підключенням в обох випадках не виникло.

Якість звуку

Для того, щоб розкрити увесь звуковий потенціал SVEN SPS-701, нам довелося викрутити регулятори високих і низьких частот з бічного боку активної колонки на 50-60% від максимуму (тобто приблизно на дванадцять годин). У такому положенні вихідний сигнал стає максимально детальним, об'ємним і соковитим (не глухим).

Потужності і запасу гучності SVEN SPS-701 досить для невеличкої кімнати або кухні, проте пам'ятайте, що колонки не надто великих розмірів, через це вихідний звук дуже локальний. Тут дещо не вистачає заповнюючого об'єму і щільності, як у випадку з великими спікерами і повноформатними динаміками.

Але навіть на максимальній гучності сигнал не втрачає в якості, бас не випинає, високі не скиглять і не шиплять. За допомогою цієї акустики можна без зусиль оцінити різницю між MP3 і FLAC. Треки без компресії звучать яскравіше, об’ємніше і природніше.

Висновки

Загальне враження від знайомства з SVEN SPS-701 позитивне; вимагати від досить мініатюрних колонок якості класу Hi-Fi неправильно. Об'ємніший і реальніший звук живе зовсім в інших категоріях і зовсім інших габаритах.

На нашу думку, справедлива ціна на SVEN SPS-701 могла б бути й нижчою за існуючу, проте ми, все ж, рекомендуємо цю новинку від SVEN усім, хто небайдужий до гідного звуку мультимедійної спрямованості.

Источник: www.itndaily.ru....
  всі