|
Огляди та публікації
23.08.2016
Огляд музичного «комбайна» MS-2050 з підтримкою Bluetooth
Мультимедійна акустична система SVEN MS-2050 формату 2.1 демонструє низку можливостей, що декілька років тому були властиві лише дорогим музичним центрам. Так, пристрій підтримує під’єднання до мобільних пристроїв і комп’ютерів за допомогою Bluetooth, відтворює файли з USB-флешок і карток пам’яті, а також налаштовується на будь-які FM-станції. Дизайн та особливості конструкції Як матеріал для корпусів сабвуфера і сателітів виробником традиційно обрано дерево (МДФ). Здавна вважається, що саме особливі властивості дерева надають звучанню соковитості та об’ємності. Фронтальні панелі акустики фанеровано чорним пластиком глянсової текстури. Таке оформлення гармоніює з дизайном сучасної електроніки.
У нижній частині лицьової панелі сабвуфера розташовано трубу фазоінвертора. Прикрасою служить вставка «під метал» з декоративним шліфуванням. Згори розміщено великий цифровий дисплей, регуляторгучності і кнопки управління основними параметрами відтворення. Службові індикатори та інші символи висвічуються на екрані в трьох кольорах: червоному, синьому і жовтому. Напівпрозорий регулятор гучності у робочому режимі підсвічується чотирма світлодіодами.
НЧ-динамік виведено на бічну стінку і прикрито тканинною сіткою. Чорні дифузори динаміків колонок чудово поєднуються з оформленням сабвуфера. Внутрішню начинку акустики виготовлено якісно й акуратно: усі елементи мають добротний вигляд, важливі з'єднання рясно змащено клеєм. Для стійкої фіксації на столі сателіти обладнано невеличкими ніжками із спіненого матеріалу, а сабвуфер – високими ніжками з міцного пластика.
Окрім дисплея та елементів управління на лицьовій панелі сабвуфера розташовано USB-порт і слот кардрідера. На задній стінці розміщуються роз'єми для провідного підключення системи до джерела звуку. Ручка-регулятор виконує дві функції: її можна повертати для налаштування гучності та натискати для послідовного перемикання джерел звуку. Комплект постачання У комплект постачання разом з комутаційними кабелями входить кріплення для підвішування сателітів на стіну. Комплектація включає компактний пульт дистанційного управління зі зручними кнопками. До нього додаються також батарейки типу ААА. Акустика 2.1 в роботі Потужність акустики розраховано на озвучення невеликих за площею приміщень. Щоб зібрати акустику, не доведеться заглядати в інструкцію: кольорові схеми підключення на задніх стінках сателітів з наочними підписами інтуїтивно зрозумілі. Довжини кабелів з лишком вистачає для розміщення колонок по обидва боки телевізора чи монітора. Щоб підвісити сателіти на стіну, доведеться придбати подовжуючі кабелі.
Антена FM-радіо добре приймає будь-які радіостанції. Приймач ловить сигнал і без антени: у цьому випадку йдеться про основні станції. При підключенні флешки або карти пам'яті система автоматично розпочинає відтворення треків з цих джерел, а після від'єднання накопичувачів продовжує програвання з джерела, що використовувалося до цього. Накопичувач сканується дуже швидко: на розпізнавання флешки з декількома сотнями композицій потрібно усього кілька секунд. Вмонтований програвач не працює з теками: усім трекам на носієві присвоюються порядкові номери, відповідно до яких встановлюється послідовність відтворення. Для SVEN MS-2050 бажано вибирати флешки із звичайною швидкістю обсягом до 8 Гб з файловою системою FAT. Що ж стосується особливостей звукопередачі, то слід відзначити яскраво виражений, акцентований бас. Пояснення тут просте: сабвуфер розпочинає звучати з 30 Гц, а сателіти – з 100 Гц. Проте, як кажуть, басів багато не буває: завдяки ним SVEN MS-2050 можна використовувати для прослуховування музики будь-якого жанру. Чиста і дзвінка «верхівка» надає можливість насолоджуватися інструментальними творами з щонайтоншими музичними нюансами.
Підсумок SVEN MS-2050 – відмінний варіант для використання в домашніх умовах. Сучасний дизайн впишеться в будь-який інтер'єр. Завдяки вмонтованому Bluetooth-модулю до системи можна підключати мобільні пристрої. Користувач може вибрати найбільш зручний варіант розміщення акустики: розмістити сателіти на столі чи підвісити на стіну.
Джерело: www.droidnews.ru. Автор: Євлампій Уточкін
|
|