рус
укр
 

Огляди та публікації

19.08.2016

Слухати музику і бути на зв'язку: огляд флагманської безпровідної гарнітури AP-B480MV

Сьогодні безпровідні гарнітури стають дедалі популярніше та упевненіше витісняють з вітрин звичні провідні пристрої. Безпровідні гаджети мають чимало переваг: по-перше, їх набагато зручніше підключати до мобільних девайсів; по-друге, навіть найпростіші гарнітури можуть похвалитися повним набором стаціонарних елементів управління; і по-третє, на відміну від провідних «побратимів», їх можна використовувати на значній відстані від підключеного джерела звуку. В зв'язку з цим компанія SVEN, що займає позицію одного з провідних виробників акустичних пристроїв, розширює лінійку безпровідних гарнітур. Сьогодні в нашому огляді флагман – гарнитура SVEN AP-B480MV з підтримкою SD-карток.

Комплект постачання

Упаковка SVEN AP-B480MV є такою собі валізкою з прозорими пластиковими стінками, через які можна роздивитися пристрій з усіх боків. Компанія SVEN не зрадила традиції і в дизайні упаковки використовувала звичні синій і білий кольори. Не відкриваючи коробку, дізнаємося про основні достоїнства гарнітури: список технічних параметрів винесено на упаковку. Комплект постачання містить усе необхідне: аудіокабель для альтернативного під’єднання до джерела звуку, кабель для заряджання акумулятора USB до micro USB, детальну призначену для користувача інструкцію і гарантійний талон.

Екстер'єр і конструкція

Незважаючи на великий функціонал AP-B480MV має набагато компактніший вигляд за інші моделі у цій лінійці. Дизайн строгий і лаконічний, тут немає яскравих елементів, тому гарнітура добре доповнить діловий образ. Для корпусу було обрано товстий глянсовий пластик чорного кольору. Чашки декоровано сріблястою окантовкою і вставками «під метал». Конструкція доладна: одним рухом руки гарнітура перетворюється на мініатюрний гаджет, який поміститься У будь-яку сумку і не зламається в процесі транспортування.

Зсередини наголов’я підбите поролоном з обробкою з прогумованої екошкіри. Цей матеріал на відміну від шкірзамінника виготовлено з натуральних компонентів, тому шкіра під ним добре дихає. Обробку м’яких амбушурів зроблено з натуральної шкіри. Вони щільно прилягають до вух і створюють гарну звукоізоляцію. Чашки кріпляться до наголов’я за допомогою шарнірів. Усі компоненти щільно підігнано один до одного, люфтів і проміжків ми не помітили. На пластику немає задирок, шви прострочено рівно й акуратно.

Під час роботи

Усі елементи управління розміщено з лівого боку, користуватися ними зручно однією рукою. Завдяки вдалому розташуванню кнопок до них звикаєш з перших хвилин використання гарнітури. За допомогою стаціонарних елементів управління можна приймати вхідні виклики, здійснювати набір останнього номера, регулювати гучність, запускати і припиняти відтворення, а також перемикати музичні доріжки. Слайдер управління живленням розміщується на торці наголов’я. Тут же розташовано порт micro USB і роз'єм для карток micro SD.

Режим сполучення активується під час першого вмикання гарнітури. До речі, SVEN AP-B480MV сумісна з гаджетами, обладнаними модулями Bluetooth 2.1. Поруч з блоком управління розміщено світлодіодний індикатор, що оповіщає користувача про стан гарнітури і рівень заряджання акумулятора. Для усіх дій передбачено звуковий супровід: користувач отримує повідомлення англійською мовою. Фрази прості і гранично зрозумілі навіть для тих, чиї знання іноземної мови обмежені базовим рівнем.

У гарнітурі передбачено вмонтований радіоприймач, який налаштовується на будь-які FM-станції. SVEN AP-B480MV працює автономно – можна слухати музику з SD-карток. Зовнішні носії повинні відповідати таким критеріям: файлова система FAT32, обсяг не більше 16 Гб, клас не вищий 10. Якщо акумулятор розрядиться, можна підключити гарнітуру до джерела звуку за допомогою аудіокабелю mini-jack (3,5 мм) з комплекту постачання.

Частотний діапазон SVEN AP-B480MV аналогічний спектру попередніх моделей. Акцент зроблено на середні частоти, тому діапазони низьких і високих частот дещо звужені. На якість звучання це практично ніяк не впливає, а ось на голосовій передачі позначається позитивно: під час виходу на зв'язок співрозмовники відмінно чують один одного навіть при фоновому шумі. Радіус дії гарнітури досягає 10 метрів. При активному використанні усіх функцій пристрою повного заряду акумулятора вистачає у середньому на 8 годин.

Висновок

Не виходячи за рамки середньої цінової категорії, компанії SVEN вдалося створити гарнітуру, яка багато у чому не поступається дорогим безпровідним пристроям. Приємне враження справив строгий екстер’єр, добротне виготовлення і зручна конструкція. Завдяки «дихаючій» обробці амбушурів і наголов’я, використовувати гарнітуру можна годинами і водночас не відчувати незручностей. Величезним плюсом є можливість підключення до SVEN AP-B480MV карток пам’яті – ця особливість перетворює гаджет на повноцінний аудіопрогравач.

Джерело: www.droidnews.ru.

Автор: Євлампій Уточкін


...
  всі