рус
укр
 

Огляди та публікації

28.07.2016

Акустичний 4-в-1: огляд цікавої багатофункціональної АС SVEN MS-305

Компанія SVEN продовжує активно розвивати лінійку недорогих, але дуже цікавих для покупців акустичних систем, і сьогодні ми протестуємо чергову новинку – модель MS-305.

Трикомпонентний набір реалізує в собі виняткові можливості, що дають змогу назвати його мультимедійним комбайном. Трифонік підключається до будь-якого джерела звуку з лінійним виходом – до комп'ютера, телевізора, планшета, водночас вона вміє програвати файли з флешки, працює як радіоприймач і підтримує безпровідний зв'язок за допомогою Bluetooth. Важливо, що система коштує зовсім недорого, що автоматично робить її дуже принадною для купівлі.

У коробці

SVEN MS-305 продається з усіма необхідними кабелями. Згадати слід лише про те, що за умовчанням лінійний кабель розраховано на підключення до 3,5-міліметрових виходів, тому у разі наявності в комп'ютері дорогої аудіокарти доведеться додатково купити перехідник. Також у комплекті постачання є пульт управління, відразу з батарейками.

Конструкція

З точки зору дизайну система має чудовий вигляд. Сателіти оформлено в невеличких дерев'яних корпусах з пластиковими накладками спереду.

Дивлячись на них, можна подумати, що вони двосмугові. Проте на практиці усе виявилося інакше: верхній динамік – декоративна заглушка, а знизу встановлено повноцінну широкосмугову голівку. Благо, забігаючи вперед, відмітимо – для своєї ціни акустика грає пречудово.

Сабвуфер складніший і цікавіший. Він базується на традиційному фазоінверторному оформленні з багатим потенціалом.

По-перше, спереду є дві зручні клавіші для перемикання режимів без використання пульта. Плюс, тут же встановлено величезну ручку для зміни гучності.

По-друге, за глянсовим пластиком приховано світлодіодний індикатор. У вимкненому стані ви його не побачите, але коли акустика працює, на ньому відображається поточний режим, гучність, частота станції тощо.

Дуже важливим чинником є наявність повноцінної механічної ручки для роздільного регулювання гучності сабвуфера, яку розміщено ззаду. Це надає можливість підлаштувати систему під будь-який музичний напрям. Погодьтеся, багато слухачів мають абсолютно різні уподобання, а фіксований рівень – це дуже погано. Тут проблему вирішено повністю.

Залишається додати, що попри невеличкі розміри, SVEN MS-305 легко розміщується як акустика для домашнього РК-телевізора, так і на скромному комп'ютерному столі.

Тестування

Спершу давайте подивимося на графік АЧХ. Для своєї ціни сателіти показують просто чудовий результат. Вони забезпечують практично ідеально рівне «плато» в найвимогливішому діапазоні від 200 до 5000 Гц. Верх некритично піднятий, що лише додає звучанню живого забарвлення, спад на найвищих частотах зовсім несуттєвий. Сабвуфер узгоджено цілком непогано. Він грає без яких-небудь сторонніх «горбів», та й нижня частота на рівні 50 Гц викликає повагу. Загалом, для такого недорого продукту виходить дуже і дуже непогано.

У цілому ж, суб'єктивні враження від прослуховування чітко співпадають з приємними асоціаціями під час розгляду цієї картинки. Система грає живо, звук абсолютно нескутий і динамічний. Приємно дивує невеликий сабвуфер. Він звучить по-справжньому потужно і напористо. Запросто допустимі високі рівні гучності, з ними SVEN MS-305 справляється без надзусиль.

Якщо ж говорити про розширені можливості, то до них жодних претензій. Радіоприймач упевнено ловить усі станції, а зв'язок через Bluetooth чітко функціонує в радіусі позначених 10 метрів, упевнено пробиваючи залізобетонну стіну. Водночас якість звуку не дуже відрізняється від провідного підключення до хорошого джерела.

Висновок

У підсумку можна сказати, що модель SVEN MS-305 однозначно коштує витрачених на неї грошей. По-перше, набір несподівано потішив гарним звуком. По-друге, є дуже приємні додаткові функції у вигляді радіоприймача і підтримки Bluetooth.

Джерело: techlabs.by.

Автор: TECHLABS Team

Фотографії зроблено в студії TECHLABS, фотограф Кирило Кручинін


...
  всі