рус
укр
 

Огляди та публікації

01.06.2016

Огляд гарнітури SVEN AP-B450MV

AP-B450MV – безпровідна і доступна за ціною гарнітура від компанії SVEN. З-поміж основних її плюсів – легкий корпус, акуратний дизайн і можливість підключатися як без кабелю, так і з ним. Далі, як завжди, читайте детальний огляд – забігаючи вперед, скажемо, що модель дійсно цікава.

За традицією, розпочнемо з дизайну. Внутрішня поверхня наголов’я зроблена білосніжною і має гарний вигляд. Водночас матова біла поверхня дуже практична, пластик під час тестування абсолютно не забруднився. На голові гарнітура фіксується за допомогою спеціальної м'якої вставки, виготовленої з гуми чорного кольору. Можна не переживати за стан вашої зачіски, адже гарнітура не тягне волосся. Плюсом є також відносно невелика вага – вона становить всього 180 г.

Сам пристрій зроблено ідеально, всі деталі добре підігнано, проміжків не помітно. На вигляд можна відразу й не зрозуміти, що цю гарнітуру ви можете за бажанням регулювати за розмірами і навіть компактно складати для зручнішого транспортування. Хід утримувачів чашок тут – 3 см, навушники водночас закріплюються на спеціальних шарнірах, таке рішення дає змогу розташувати їх на вушних раковинах максимально зручно.

Подушки на чашках мають дуже стильний вигляд. Зроблені вони з м’якого матеріалу із софт-тач поверхнею. Шумоізоляція відмінна, навушники на голові сидять дуже зручно, абсолютно жодного дискомфорту не виникає навіть після багатьох годин використання пристрою. Щодо внутрішніх компонентів, то їхнє складання виконано також без нарікань. Добре зроблено й елементи управління, що розташувалися на лівій чашці навушників.

Елементи управління, а також інтерфейсні роз’єми, що розташувалися на лівій чашці, рознесені на групи, що дуже зручно – під час управління клавіші один одному не заважають. Великим пальцем руки можна легко й просто намацати клавішу активації – поруч з нею вмикається двокольоровий діод, водночас у навушниках звучить спеціальне звукове сповіщення. У режим сполучення навушники легко переводяться довгим натисненням клавіші живлення. Крім вищеописаного функціоналу, кнопка живлення відповідає за початок і завершення виклику (і перше, і друге здійснюється коротким одноразовим натисненням клавіші).

Спеціальний джойстик, що розмістився на лівій чашці, дає можливість коротким натисненням запустити або зупинити відтворення звуку в навушниках, а також відрегулювати гучність звучання. Коли звук досягає максимуму гучності, ви почуєте попередження.

Управління SVEN AP-B450MV просте й інтуїтивно зрозуміле. Якщо ви підключите до гарнітури стереокабель, що входить, до речі, у комплект постачання, гарнітура перейде у режим звичайних навушників. І якщо акумулятор пристрою розрядиться в самий непідходящий момент, ви можете не переживати: через кабель відтворення музики буде продовжено.

Під час прослуховування ми відразу звернули увагу, що звукове забарвлення концентрується на діапазоні середніх частот. Не можна сказати, що в музиці гарнітура проявляє себе ідеально, а ось в телефонних переговорах усе відмінно – голос того, з ким говориш, звучить дуже чітко, водночас не чутно жодних сторонніх шумів. Мікрофон розташовано зручно, тому співрозмовник чутиме вас чітко, навіть незважаючи на перешкоди, які можуть виникнути.

Модуль Bluetooth 4.1, яким укомплектовано SVEN AP-B450MV, забезпечує підтримку профілів HSP/HFP і A2DP, надаючи змогу обмінюватися інформацією із зв’язаними девайсами на досить великій відстані. Приміром, сигнал зберігається і при досить великому віддаленні від приєднаного смартфону – близько 20 м. Для комфортної розмови, приміром, у квартирі цього буде більш ніж достатньо. Акумулятор на 250 мА•год. забезпечить роботу протягом майже 10 годин підряд на одному заряді. У реальній роботі запасу такого акумулятора вистачає на декілька днів.

Ціна на гарнітуру невисока - близько 25 у.о. Незважаючи на бюджетний рівень SVEN AP-B450MV, вона має багато достоїнств: симпатичний сучасний дизайн, зручне управління, непогану автономність і дальність роботи, а також відмінну якість звуку під час телефонних переговорів. Для спілкування чи прослуховування легкої музики – варіант відмінний.

Джерело: www.vrgames.by.

Автор: Ігор Васильєв


...
  всі