рус
укр
 

Огляди та публікації

22.06.2016

Огляд ігрової миші SVEN GX-990 Gaming

Дякуємо компанії SVEN за наданий на огляд продукт. До редакції сайту InFuture.ru на огляд надійшла ігрова оптична миша SVEN GX-990 Gaming. Хоч я й активний користувач макбука air (тому про мишу я геть забув), мені стало цікаво протестувати цю модель.

Упаковка і зовнішній вигляд

Останнім часом чимало компаній стали приділяти більше уваги упаковці своїх продуктів. Компанія SVEN не виняток. Чого варте одне тільки відкриття верхньої частини коробки, яке дає нам змогу оцінити нашвидкуруч зовнішній вигляд миші і прочитати основні функції управління маніпулятора. Так і хочеться якомога швидше вийняти річ з упаковки.

Комплектація стандартна: це коротка інструкція з експлуатації трьома мовами, CD-диск з додатковим ПЗ для глибшого налаштування миші, гарантійний талон і сама миша GX-990.

Перше, на що звертаєш свою увагу, коли виймаєш мишку з коробки, так це її сучасний, футуристичний і стильний вигляд. З такою мишею не соромно буде прийти на який-небудь ігровий турнір. Корпус має покриття Soft Touch, і це відразу відчувається під час першого дотику та обхвату мишки.

Друге, це довжелезний кабель (1,7 м) у темно-червоному тканинному обплетенні. Така конструкція дає нам зрозуміти, що миша SVEN GX-990 не для офісних працівників, а створена для активних геймерів.

Вага миші – 180 грамів. Така обважнена конструкція забезпечуватиме нам плавний хід як при стандартній роботі, так і в ігрових моментах. Зосередити свій приціл в якому-небудь шутері буде набагато зручніше й швидше.

Перше вмикання

Мишу я під’єднав до iMac 2013 р., в якому, як відомо, відсутній CD-привід. Найбільше я побоювався, що доведеться ставити драйвери, але цього не сталося. Після підключення миші через USB 3.0 порт – миша відразу ж запрацювала. І, що ви думаєте, я став робити в перші хвилини? Вірно, я став спостерігати за змінюваним підсвічуванням миші, яке почало грати усіма барвами веселки. Особливо це вражає увечері. Режим підсвічування та інтенсивність світіння елементів можна поміняти за допомогою ПЗ з комплекту постачання або з сайту виробника. Доступні 8 кольорів.

На жаль, встановити ПЗ на MacOS не вдалося, тут потрібна операційна система Windows. Але підсвічування підсвічуванням, а нас цікавила безпосередньо робота самої миші та її продуктивність.

Ігровий процес

Ігровий процес – він і в Африці ігровий процес. Усе залежить від конкретної гри та ігрових завдань. У стратегіях, наприклад, я грав на максимальною дозвільною здатністю 2500 dpi, а ось у шутері я знижував цей показник до 2000. Благо управляти цією функцією дуже зручно прямо з мишки.

Спеціальне ПЗ

Функціональність додаткового софту тішить безліччю корисних налаштувань та інструментів. Наприклад, можна змінювати частоту опитування, призначення кнопок, режим сенсора, створювати макроси і зберігати різні профілі для різноманітних ігор у пам'яті миші. Дизайн програми звичайно вже дуже застарів, проте для гравців це не є головним.

Висновки

Я знайшов один мінус, а саме присутність в комплекті CD-диска. Нинішнє покоління вже заледве може відповісти на питання, а що це таке? Замість нього можна вже давати посилання на скачування ПЗ через, наприклад, QR код або використовувати у комплекті просту флеш-карту.

В усьому іншому – одні плюси. Середня ціна на Яндекс.Маркету на цю модель складає 1300 крб. Непогано, якщо врахувати, що є ігрові миші за 6500 і 12000 рублів. Тому, якщо ви початківець геймер, це буде відмінним вибором. Компанія SVEN на ринку периферійних пристроїв не перший рік, тому за якість я б не став переживати. Попрацювавши з цією мишею тиждень, я упіймав себе на думці, що мені не дуже вже сильно хочеться повертатися до своєї стандартної "магічної" фруктової миші.

Джерело: www.infuture.ru.

Автор: Олександр Ієвлєв


...
  всі