рус
укр
 

Огляди та публікації

06.04.2016

Чорний ящик. Тестування 2.1-акустики SVEN MS-307

На фоні всеохоплюючого здорожчання гарний пристрій менше ніж за п'ять тисяч сприймається як справжній подарунок. Узяти, приміром, акустику SVEN MS-307. Коштує 4290 рублів, а звук такий, що позаздрять і дорожчі моделі.

Чорний квадрат

Сам комплект — класика 2.1-наборів. Сателіти є невеличкими коробочками з МДФ з лицьовою панеллю з глянсового пластика. Сабвуфер — точна копія колонок, але більший і з кнопками спереду. По центру у нього стоїть великий регулятор гучності і клавіші «вперед», «назад», «пауза/старт», «джерело». На сабі ж традиційно знайшли собі місце усі роз'єми, тумблер живлення і регулятор низьких частот. Це не дуже зручно, проте виручає пульт ДУ.

Варіантів підключення до джерела звуку MS-307 має безліч. Для комп'ютерів, плеєрів і телевізорів є аналоговий RCA. Для телефонів передбачено модуль Bluetooth. Для флешок і SD-карт є відповідні порти, РК-дисплей і вмонтований плеєр. Мало? Ну, ще й FM-модуль є.

Звук

Звучить усе це на подив насичено. Сумарної потужності в 40 Вт вистачає, щоб наповнити музикою кімнату в 10-15 м². Сцена у MS-307 напориста, потужна. Нижні частоти не задерті, як у дешевих сабвуферів. При грамотному балансі вони відмінно вписуються в композицію і не забивають картину.

Взагалі, низький діапазон є однією із сильних сторін цієї системи. Він непогано деталізований, добре поводиться на середній і низькій гучності. Проте якщо викрутити до упору ручку баса, то сабвуфер трішки «веде». Це особливо помітно під час прослуховування електронної музики.

Що ж до сателітів, то динаміки роблять упор на середню частину діапазону. А звідси витікають невеличкі проблеми з класичною музикою і добра робота з жанрами типу дабстепа. Не підкачала й деталізація. Так, це не кришталево чистий і стерильний Harman/Kardon, проте і коштує ця річ на порядок дешевше.

     • гарний звук;
     • безліч варіантів підключення;
     • пульт ДУ.

Як для ціни за 4290 рублів, то в MS-307 взагалі нема до чого причепитися. Акустика 2.1 припаде до душі прихильникам електронної музики, а також відмінних низьких частот.

Джерело: igromania.ru.

Автор: Антон Баєв


...
  всі