рус
укр
 

Огляди та публікації

05.02.2016

Огляд компактної мультимедійної акустики 2.0 SVEN SPS-605

SVEN SPS-605 – невеличка двокомпонентна акустика, яка чудово підходить для використання з будь-якими електронними пристроями: комп'ютерами, ноутбуками, планшетами, MP3-плеєрами і навіть телевізорами. Ці колонки не займають багато місця, але водночас забезпечують досить високий рівень звучання навіть порівняно з вмонтованими аудіосистемами телевізорів.

Екстер'єр

Зовнішній вигляд поєднує у собі класичні риси і приємні кольорові контрасти. Корпуси виготовлено з панелей MDF, склеєних між собою. Зважаючи на це, конструкція вирізняється високою міцністю, колонки не деренчать і не вібрують навіть на високій гучності. Для зовнішньої обробки використано вінілову плівку, а передні панелі закрито накладками з глянсового пластика. Зовні SVEN SPS-605 чудово доповнюють сучасні монітори і плоскопанельні телевізори.

Органи управління розташовано на найлогічнішому місці – на передній панелі одній з колонок. Правша може встановити цю колонку праворуч, а лівша – ліворуч, щоб регулятори завжди були під рукою. Традиційну кнопку вмикання доповнює ручка регулювання гучності, а між ними розташовано вихід для навушників та індикатор живлення. Виходить зручно – усе під рукою.

Усі необхідні кабелі прикріплено до корпусів. Тому після розпаковування відразу ж можна насолоджуватися музикою чи кіно. Довжину шнурів підібрано оптимально: колонки можна використовувати не лише з ноутбуком, а й встановлювати обабіч широкоекранного монітора. До того ж, джерело живлення вмонтоване в основну колонку, так що ніщо не плутатиметься на підлозі під ногами.

Звучання

Звучання SVEN SPS-605 можна оцінити високо. Для своєї ціни система грає відмінно: гучно і повноцінно. Навіть у середньому за розмірами приміщенні вистачає половини можливої гучності. Бас присутній мінімально, що властиво для акустики подібних розмірів. Головне, що він є, і загальна картина від цього лише виграє – не видається надмірно сухою. Середина нормально пропрацьована, а недостатність верхів абсолютно не напружує. Запросто можна слухати будь-які музичні напрями і дивитися кіно.

Висновок

SVEN SPS-605 – відмінний варіант акустичної системи для фонового відтворення музики вдома чи в офісі під час робочого дня, а увечері колонки запросто озвучать кіно. До того ж акустика компактна, має чудовий вигляд і зовсім недорого коштує.

Джерело: www.techlabs.kz.

Автор: TECHLABS Team

Фотографії зроблено в студії TECHLABS, фотограф Кирило Кручинін


...
  всі