рус
укр
 

Огляди та публікації

08.12.2015

Огляд SVEN 312 – доступної акустики для ноутбука

SVEN 312 – компактні комп'ютерні 2 колонки за дуже приємною ціною, що стануть відмінним доповненням для ноутбука чи класичного десктопа у випадках, де не потрібний занадто потужний звук. Така акустика надає змогу економити робочий простір, а рівень звучання можна оцінити як достатній для більшості слухачів і користувачів ПК.

Конструкція

Корпуси виготовлено з декількох пластикових частин. Основні мають звичайну матову текстуру, передні панелі – глянсові.

Для встановлення на поверхні столу використовуються невеличкі ніжки-таблетки, а самі динаміки нахилено у бік слухача, таким чином досягається оптимізація напряму і поширення звукової хвилі.

Органи управління представлено звичайним безвідмовним набором елементів. Для вмикання передбачено механічну кнопку, а гучність регулюється великою ручкою з упорами в крайніх положеннях.

Звучання

У плані звучання SVEN 312 стовідсотково відпрацьовує свої $7. В цілому, виходить гарна звукова картина без яскраво виражених провалів і недоліків високих частот. Гучності із запасом вистачає для комфортного прослуховування музики і кіно. У будь-якому випадку, модель запросто переграє вмонтовану акустику будь-якого дорогого мультимедійного ноутбука чи вмонтовані в монітор гучномовці.

Висновок

Якщо ви невдоволені звучанням свого портативного комп'ютера і водночас не хочете захаращувати місце на робочому столі, а бюджет обмежений, то SVEN 312 стане відмінним вибором. Колонки гранично доступні й симпатичні на вигляд, водночас видають гарний звук.

Джерело: www.techlabs.kz.

Автор: TECHLABS Team

Фотографії зроблено в студії TECHLABS, фотограф Кирило Кручинін


...
  всі