рус
укр
 

Огляди та публікації

01.12.2015

Огляд SVEN AP-B570MV – доступна безпровідна музика

SVEN AP-B570MV доступна лише в темному варіанті корпусу. В основі використано пластик з глянсовим покриттям, який відмінно збирає відбитки пальців, так що слід бути акуратнішим.

Сліди пальців – це, мабуть, найголовніша проблема, з якою може зіткнутися користувач. І хоча вони легко стираються ганчірочкою, краще звести контакти з корпусом до мінімуму, тим паче, що гарнітура безпровідна, і все управління можна здійснювати із смартфона, до якого під’єднано пристрій.

На навушниках, на бічній грані одній з чашок, розташовано декілька елементів управління, це кнопка вмикання і регулятор гучності.

Роз'єми для підключення розподілено між двома чашками. На одній з них – micro USB для заряджання (дуже зручно, оскільки стандартний Android-кабель у будь-якого користувача завжди під рукою), на другій – аудіороз'єм для звичайного під’єднання.

Самі чашки SVEN AP-B570MV виготовлено у формі крапельок. На зовнішній частині позначено ліву і праву чашки, так що переплутати їх просто неможливо. Чашка двоскладова, динамік ховається в окремій частині, підвішеній до основи. Є можливість зміни кута для повного налаштування і комфортного носіння – це, безсумнівно, плюс пристрою.

Амбушури зроблено з кожзаму, якість виготовлення добра. Матеріал не роздратовує, забезпечується гарна звукоізоляція під час тривалого використання.

Є можливість складання чашок – у зібраному стані навушники займають мало місця. Додати б у комплект ще чохол для транспортування.

Наголов’я SVEN AP-B570MV незвичайної форми, воно розташоване трохи під кутом. Є направляючі наголов’я для збільшення довжини, запас досить великий. Виготовлення навушників гарне, нічого не скрипить і не люфтить. Претензій до виготовлення та якості немає.

У чашках SVEN AP-B570MV приховані 40-міліметрові неодимові динаміки. Підключення до смартфона здійснюється через Bluetooth 4.0. Управління навушниками дуже просте, під час першого під’єднання потрібно натиснути основну кнопку на декілька секунд, загориться світлодіодний індикатор червоного і синього кольорів. Після цього треба знайти гарнітуру на екрані свого смартфона чи планшета і підключитися. Усе дуже просто. Ще один плюс гарнітури – під’єднати можна водночас два пристрої. Надалі кнопка вмикання використовується і для відповіді на вхідний виклик. У цієї моделі є вмонтований мікрофон, так що можна запросто відповідати на вхідні виклики, співрозмовник вас відмінно чутиие, навіть якщо розмовляти не надто голосно.

Навушники в основному потішили якістю відтворення музики. Звук збалансований на широкому діапазоні частот. Чудові високі частоти, посилені низькі частоти. Краще за все розкриваються живі композиції, інструменталка, джаз, танцювальна музика. Звук детальний і об'ємний. Проте якщо слухати, приміром, рок, то на максимальній гучності навушники вже трішки «фонитимуть», але якщо максимальну гучність трохи збавити, то ця проблема зникає і звук стає таким, як і має бути.

Стосовно ж часу роботи, то вмонтованого акумулятора вистачає приблизно на 18 годин автономної роботи при прослуховуванні музики – і це досить гарний показник. У середньому я гарнітуру заряджав приблизно один раз на 3-4 дні.

SVEN AP-B570MV – це приклад гарної безпровідної гарнітури, що недорого коштує. Ціна на неї – дуже адекватна на тлі конкурентів. Власників порадує не лише звучання, а й незвичайний зовнішній вигляд. До сильних сторін моделі можна віднести: великий час автономної роботи, можливість провідного підключення (у разі потреби), вмонтований мікрофон, легку вагу, конструкцію, що легко складається, і під’єднання до двох джерел одночасно.

Єдине, що може не сподобатися – це глянсовий мазкий корпус і відсутність чохла у комплекті, проте, поза сумнівом, SVEN AP-B570MV варті своїх грошей, це відмінний варіант як для прослуховування музики, так і для відповіді на вхідні дзвінки. А враховуючи, що у нас зараз повною мірою вступає в свої права зима, то можна «вбити» усіх зайців одразу – і навушники, і гарнітура, і «грілка» для вух. Загалом, можемо сміливо радити цю недорогу гарнітуру як подарунок на Новий рік.

Джерело: www.migom.by.

Автор: Олексій Дяченко

Фотографії Олексій Дяченко


...
  всі