рус
укр
 

Огляди та публікації

12.11.2015

Гарнітура SVEN AP-860MV – мінімум формату «плюс»

Праця і розваги в інтернеті без звуку сьогодні неможливі. Отже навушники з мікрофоном давно стали аксесуаром must have для будь-якого більш-менш активного користувача (термін must have у перекладі з англійської означає «потрібно мати», тобто йдеться про річ, яку потрібно обов'язково мати або придбати – прим. редактора). Характерно, що вони ж є й найнедовговічнішим елементом, бо через активне використання доволі швидко ламаються. У зв'язку з цим гарнітури, що успішно виконують свої функції, проте коштують зовсім недорого, користуються попитом, потрібні й важливі. Сьогодні у нас тестуються навушники SVEN AP-860MV. Модель вирізняється гарною якістю з-поміж бюджетних побратимів, а також оптимальною ціною. Водночас конструкція навушників засвідчила, що вони можуть бути набагато довговічнішими за своїх «колег».

Упаковка

Навушники поставляються у біло-синій коробці з прозорим віконцем з пластика. Через нього можна відразу придивитися до моделі, а також прикинути розміри.

Усередині, окрім самого пристрою, є також інструкція з підключення.

Конструкція, зовнішній вигляд

Дизайн у навушників класичний, ненав'язливий і дуже простий. Широке наголов’я, обтягнуте шкірзамінником, завершується овальними чашами. Вони закріплені практично монолітно для того, щоб місце стику чаш і наголов’я дуже міцним. Передбачено регулювання довжини наголов’я, що дає змогу зручно розташувати їх на голові.

Зовні дуга наголов’я SVEN AP-860MV вкрита товстим і жорстким матеріалом на кшталт шкірзамінника, зсередини – підбита поролоном і обтягнута м'якшим матеріалом. Серцевина виготовлена з широкої смужки пластика. Регулювання довжини здійснюється за допомогою зміщення чашок навушників і пластикових фіксаторів вгору і вниз наголов’ям.

Чашки великі, динаміки прикрито тонкою смугою поролону. За прилягання і зручність носіння повністю відповідають широкі валики амбушурів. Тут ми бачимо той же поролон, тільки товщий, обтягнутий тонким і м'яким матеріалом, як і на внутрішній стороні обруча. Поверхня на дотик м'яка і приємна.

До середини лівого навушника рухливо прикріплено виносний мікрофон. З'єднання надає можливість пересувати його – відхиляти вгору, якщо не потрібний, чи підводити до рота під час розмови. Місце стику виглядає дуже надійним – це великий плюс. Як відомо, кріплення мікрофона є часто-густо одним з найслабкіших місць гарнітур, як і шарніри чашок (яких у цій конструкції немає). Водоночас ніжка мікрофона згинається, що дає змогу розташовувати його оптимальним чином, щоб вас чули якнайкраще. Згори динамік обтягнуто все тим же поролоном, що оптимізує звук.

Кабель для під’єднання довгий, тягнеться від лівого навушника. Згори на кабелі розміщено коліщатко регулювання звуку. А ближче до кінця шнур розгалужується на два роз'єми – для мікрофона та навушників. Гарнітуру можна підключати до будь-якого ПК, що має відповідні роз'єми.

Загалом, гарнітура SVEN AP-860MV залишає враження простого і надійного пристрою. При цьому баланс зручність/надійність дещо зміщено у бік міцної конструкції, але для певних завдань це саме те, що треба.

Під час роботи

Насамперед такі навушники призначено для тих, кому регулярно доводиться розмовляти через інтернет. Звук у SVEN AP-860MV гарний, надає можливість спокійного спілкування без якихось технічних неполадок. Але, зрозуміло, девайс підійде і для інших завдань – послухати музику, подивитися відео, пограти в шутери. З усім цим вони теж справляються добре. І нехай це не професійні навушники для меломанів, що відображають щонайтонші нюанси інструментальних творів, проте зі своїми завданнями ця гарнітура справляється відмінно. Слід визнати, що у цьому відношенні звучання приємне, справді набагато краще, ніж у більшості стандартних гарнітур. Воно несподівано соковите, м'яке й об'ємне – для середнього діапазону навушники підходять чудово. Баси виражено менш явно, приглушено, але слух це не ріже. Запас гучності чималий, навіть на максимумі шумів немає. Насправді, ми не очікували від простих навушників такого якісного звучання.

Посадка дискомфорту не викликає, можна використовувати гарнітуру годинами. Голову і вуха пристрій не перетискає, вушні раковини повністю закриті. Якщо правильно відрегулювати розміри, то жодних проблем із звукоізоляцією (яких ми побоювалися у зв'язку з відсутністю шарнірів) не виникає.

Висновок

Гарнітура SVEN AP-860MV – відмінний варіант для свого цінового діапазону. Модель досить проста, без наворотів щодо дизайну. Та зате вона потішить свого користувача надійною конструкцією та гарною якістю звуку. А з урахуванням ціни приблизно 7 умовних одиниць цього вже більш ніж достатньо.

Отже, перед нами добротне доступне рішення, причому в цьому ціновому діапазоні знайти щось краще буде дуже непросто. Варіант оптимальний для обладнання робочих місць в офісах, коли бюджет обмежений, а також цілком доречний у рамках домашнього використання за відсутності якихось підвищених фахових вимог.

Джерело: www.techlabs.by.

Автор: Марина Камаєва

Фотографії зроблено в студії TECHLABS, фотограф Кирило Кручинін


...
  всі