рус
укр
 

Огляди та публікації

04.11.2015

Огляд навушників SVEN AP-B250MV. Бюджетні не означає, що погані

Дедалі частіше чимало користувачів смартфонів шукають для себе бюджетні навушники, які давали б змогу не просто спілкуватися зі своїми знайомими, одночасно не прикладаючи до голови свій телефон, а ще й слухати музику в якісному звучанні. Звичайно, вибір досить великий, проте завжди можна знайти те, що справді відповідає цим вимогам. Сьогодні нам хотілося б презентувати вам одну з найостанніших новинок бюджетних безпровідних гарнітур компанії SVEN, модель, що дістала назву AP-B250MV. Давайте познайомимося з нею трохи ближче.

SVEN AP-B250MV сполучається із смартфоном чи планшетом за допомогою безпровідного зв'язку Bluetooth. Крім того, пристрій наділено вмонтованим мікрофоном, що надає можливість відповідати на дзвінки і розмовляти зі своїми знайомими, не виймаючи смартфон з кишені. І найголовніше, що приваблює покупців – це ціна. На момент написання огляду, середня вартість SVEN AP-B250MV, за даними сервісу ЯндексМаркет, складала приблизно 1440 рублів, що не може не тішити.

Комплектація


Пристрій надходить на прилавки магазинів у невеличкій коробці білого кольору, на якій можна знайти усю необхідну інформацію про цей продукт. Усередині упаковки – навушники, кабель USB для заряджання, чохол і книжка з експлуатації. Порадувала наявність USB-кабеля, враховуючи вартість пристрою, можна було б припустити, що розробники позбавлять покупців такого задоволення, проте, як виявилось, він є – і це не може не тішити.

Зовнішній вигляд

SVEN AP-B250MV має дуже компактні розміри, а це свідчить про те, що перевозити його із собою куди завгодно не складатиме особливих труднощів, та й покласти навушники можна практично куди завгодно, навіть до кишені. Навушники обзавелися гнучкою дужкою, вони зручно сидять на голові. Усередині дуги навушників спеціальний металевий сердечник, завдяки якому і відбувається автоматичне складання у кільце, після того, як ви знімаєте їх.


Частини його наголов’я створено так, щоб їх зручно можна було пропустити за вуха, що надає змогу надійної фіксації навіть тоді, коли ви носите окуляри, бо навушники в жодному разі не зашкодять вам. Спочатку ця модель навушників створювалася для людей, які ведуть активний спосіб життя, проте це не означає, що SVEN AP-B250MV не сподобається прихильникам сидячого способу життя біля комп'ютера. Одне слово, SVEN AP-B250MV підійдуть усім.


На лівій чашці розташувалися основні кнопки управління, проте про них трохи пізніше. Тут же можна побачити світлодіоди, що інтегровані у центральну кнопку. Коли пристрій переходить у режим сполучення, індикатори почергово загоряються червоним і синім світлом, а після успішного під’єднання горітиме лише синій діод. Якщо пристрій вичерпав заряд акумулятора, відразу ж загоряється червоний.


На правій чашці розташовано вмонтований мікрофон і роз'єм для заряджання пристрою. Як ви, напевно, вже здогадалися, усередині вмонтовано також акумулятор.


Стосовно тканинного чохла, то його можна використовувати практично для всього, розпочинаючи з перевезення самої гарнітури і закінчуючи тим, що його можна просто віддати своїй дівчині для того, щоб вона зберігала у ньому різний дріб’язок.

Звук

Що ж стосується найголовнішого складника у будь-якій гарнітурі – звуку, то SVEN AP-B250MV, враховуючи його вартість, цілком оправдує себе. Середні й низькі частоти налаштовано не найкращим чином, проте їх вистачає для того, щоб можна було насолодитися своїми улюбленими треками на середній гучності. Усі недоліки у налаштуванні звуку проявляються лише після того, як ви піднімете рівень гучності до максимуму. Відразу ж проявляють себе високі – і починаєш розуміти, що басів все ж не вистачає.


Сподобалося те, що шумоізоляція в цьому пристрої на тому рівні, коли ви можете насолоджуватися не лише музикою, а й не пропустити, приміром, сигнал автомобіля або того ж велосипедиста, який їде позаду вас. Стосовно максимальної гучності, то навряд чи з'явиться необхідність завжди тримати її на максимумі, хіба що у занадто шумних місцях, приміром, в метро і т. інш.


Одним з мінусів SVEN AP-B250MV є розташування його мікрофона, відразу ж зрозуміло, що чекати від нього чогось надзвичайного не варто. По-перше, розташовано його на правій чашці, тобто поруч з вухом. Природно, співрозмовника чути добре, але не вас. Найцікавіше в тому, що краще не стане, якщо ви навіть станете кричати. Тобто потрібно буде або зняти навушники і говорити в мікрофон, після чого одягати їх, щоб почути співрозмовника, або ж скористатися мікрофоном свого смартфона.

Акумулятор

Якщо з мікрофоном усе не так добре, то що стосується акумулятора, слід віддати належне розробникам. Акумулятора потужністю в 200 мА • год. вистачає приблизно на 8-10 годин роботи. Проте розробники заявляють до 11 годин роботи і якщо помірно користуватися пристроєм, то це дійсно так. Інакше кажучи, без заряду ви точно не залишитеся.

Кнопки управління та під'єднання

Розпочнемо з під’єднання до смартфона. Насправді усе занадто заплутано і не зовсім зручно. Для того, щоб успішно під’єднатися до пристрою, спершу необхідно увімкнути блютуз на своєму смартфоні, після чого натиснути пошук і лише потім увімкнути навушники, утримуючи центральну кнопку. Повинні загорітися обидві лампочки, червона й синя. Далі усе відбувається автоматично. Якщо ви увімкнете спочатку гарнітуру і лише потім розпочнете пошук пристроїв через свій смартфон, то телефон просто не знайде SVEN AP-B250MV.


Стосовно кнопок управління. На правій чаші розташовано 3 кнопки: центральна – для відповіді на виклики, вмикання/вимикання музики і пристрою; клавіші, що додають і зменшують гучність, і вони ж відповідають за перемикання треків. Кнопки, які відповідають за управління гучністю і перемиканням треків, як нам здалося, зроблено не дуже вдало, бо їхні функції потрібно було б зробити навпаки. Під час короткого натиснення на клавішу перемикається трек, а при утримуванні додається або зменшується гучність. Не зовсім зручно, бо іноді доводиться швидко викрутити гучність, а для цього необхідно натискати на клавішу і після чого очікувати на диво.

Висновки

Давайте підіб'ємо підсумки щодо SVEN AP-B250MV. Відмінна ціна, дуже непогана якість звуку, чудовий дизайн і матеріали – усе це не може не тішити своїх покупців. Звичайно, є свої мінуси, проте, як нам здається, вони не так значні, враховуючи, що пристрій усе ж належить до бюджетних. З основними завданнями гаджет справляється – і це головне.

Джерело: megaobzor.com.

Автор: Айдар Габдулхаков


...
  всі