рус
укр
 

Огляди та публікації

29.09.2015

Огляд SVEN AP-B570MV. Стильна безпровідна гарнітура

У наше розпорядження потрапила нова серія безпровідних навушників від компанії SVEN. Увійшли до неї одразу три моделі, об'єднує їх відсутність кабелів, легка вага і спрямованість на молодіжну аудиторію. Розпочнемо тести із старшої моделі. Ми радо представимо перший детальний огляд гарнітури SVEN AP-B570MV.


Ціна гарнітури адекватна на фоні конкурентів та з урахуванням поточного розкладу курсу долара. Водночас виробник приділяє увагу якості, незважаючи на збереження доступної вартості. Але чи так усе добре, подивимося далі.

Комплектація

Постачаються SVEN AP-B570MV в упаковці з м'якого картону з прозорим оформленням. Оформлення коробки добре впізнаване поєднанням білого і синього кольорів. На грані винесено усю необхідну технічну інформацію.


Комплектуючі розміщено в окремій коробці. Це кабель micro USB, аудіокабель, набір технічної документації. Є все необхідне для початку комфортного використання.

Зовнішній вигляд

SVEN AP-B570MV буде доступна лише в темному варіанті виготовлення корпусу. В основі використовується пластик з глянсовим покриттям.


Практичними ці навушники назвати складно, основний упор тут зроблено на ефектний зовнішній вигляд. Ефект лаку, блиск, відбиті сонячні промені, усе це привносить свої приємні нотки.


Головна проблема, з якою зіткнеться користувач, це сліди пальців. І хоч вони легко стираються ганчірочкою, краще звести контакти з корпусом до мінімуму.


Цей момент, судячи з усього, врахували при виборі місця для кнопок управління. Кнопку вмикання і регулятор гучності розміщено на бічній грані однієї з чашок.


Роз'єми розподілено між двома чашками. На одній – micro USB для заряджання, на іншій – аудіороз'єм для аналогового підключення. Останній може згодитися для акумулятора, якщо той несподівано розрядиться.


Самі чашки в SVEN AP-B570MV мають краплевидну форму. На зовнішній частині зазначено де лівий, а де правий бік. Чашка двоскладова, динамік ховається в окремій частині, підвішеній до основи. Є можливість зміни кута для індивідуального підлаштування і комфортного носіння.


Амбушури зроблені з кожзаму. Якість виготовлення добра. Матеріал не роздратовує, забезпечується гарна звукоізоляція. Але під час тривалого використання в літній час можуть бути проблеми із запітнінням.

Є можливість складання чашок, у зібраному стані навушники займають мало місця. Додати б ще в комплект чохол для транспортування.


Наголов'я у SVEN AP-B570MV цікавої форми, воно розташувалося трішки під кутом. Є направляючі наголов’я для збільшення довжини, запас досить великий. Навушники справляють приємне враження. Претензій до виготовлення та якості у нас немає.

Тестування

E чашках SVEN AP-B570MV приховано 40 мм неодимові динаміки. Під’єднання здійснюється через Bluetooth 4.0. Управління навушниками дуже просте, при першому під’єднанні потрібно затиснути основну кнопку, загориться світлодіодний індикатор. Після цього треба знайти гарнітуру з екрану свого смартфона або планшета. Сполучити можна відразу два пристрої. Надалі кнопка вмикання використовується і для відповіді на вхідний виклик. У цієї моделі є вмонтований мікрофон. Підлаштувати рівень гучності можна як регулятором гучності гарнітури, так і регулятором гучності підключеного пристрою.


Навушники порадували якістю відтворення музики. Звук збалансований на широкому діапазоні частот. Хороші високі частоти, посилені низькі частоти. Краще всього розкриваються живі композиції та танцювальна музика. Можна припустити, що ці навушники настроювалися під молодіжну аудиторію. Проблем при виході на максимальну гучність помічено не було. Звук детальний і об'ємний. Ця модель добре підійде також геймерам, створюючи свою атмосферу.

Вмонтованого мікрофона достатньо для використання SVEN AP-B570MV як розмовної гарнітури. Фактично тут не передбачено системи шумоприглушування. Співрозмовники чутимуть увесь навколишній шум.


Акумулятора вистачає приблизно на 18 годин автономної роботи прослуховування музики. Заряджати можна один раз на декілька днів.

Підсумки

SVEN AP-B570MV – це приклад хорошої реалізації при збереженні доступної вартості. Власників порадує не лише звучання, а й зовнішній вигляд. До сильних сторін віднесемо тривалий час автономної роботи, можливість провідного підключення, звукоізоляцію, вмонтований мікрофон, доладну конструкцію, легку вагу, комфортне носіння. Не сподобатися може хіба що маркий корпус і відсутність чохла у комплекті.

Джерело: megaobzor.com.

Автор: Ленар Хайруллін


...
  всі