рус
укр
 

Огляди та публікації

09.09.2015

Огляд SVEN AP-B250MV: спорт знову в моді

AP-B250MV є однією з останніх новинок у лінійці бюджетних безпровідних гарнітур SVEN. Передусім, це пристрій з інтерфейсом Bluetooth і вмонтованим мікрофоном примітний своєю цікавою конструкцією. Завдяки гнучкій дужці навушники зручно сидять на голові, а після зняття автоматично компактно складаються. Отже, ми маємо нетривіальний продукт з 30-міліметровими динаміками, зручний під час використання і транспортування.

Конструкція

По сути, SVEN AP-B250MV є накладними навушниками з гнучкою дужкою. Частини наголов’я пропускаються за вухами, тому фіксація виходить дуже надійною, навіть якщо ви носите окуляри. Модель добре підходить для спорту та активного способу життя, зручно її використовувати сидячи за комп'ютером, під час щоденного слідування на роботу чи з роботи, а також мандрівок Словом, сценаріїв використання – безліч.

Усередині дужки розміщено металевий сердечник у напруженому стані – завдяки цьому він автоматично скручується кільцем, слід лише навушники зняти з голови. Так модель виходить компактнішою, її запросто можна покласти в кишеню одягу, невеличку сумочку чи плоску кишеню рюкзака.

Управління реалізоване максимально просто. На правій чашці є велика кругла кнопка для вмикання пристрою, прийому дзвінка чи зупинки трека. А з боків двома півкільцями розташовані кнопки регулювання звуку. Для зручності «сліпого» управління клавіші розділено глибокими канавками, а кнопки регулювання гучності мають по невеличкому виступу в центральній частині. Усе це справді здорово спрощує роботу з гарнітурою, адже виносного пульта не передбачено, а щоразу знімати з голови – морока.

На правій чашці розташовано також роз'єм для підключення зарядки і точкове гніздо мікрофона. Очевидно, що в ній же розміщено й акумуляторну батарею.

Ще одна особливість зовнішнього виготовлення – інтегровані у центральну клавішу світлодіоди. Річ у тому, що клавіша ця напівпрозора, тому приховані в ній «світлячки» добре видно. У режимі сполучення поперемінно моргають дві лампочки, синя і червона, а в зв'язаному із смартфоном стані горить лише синій діод.

Додатково можна відзначити наявність тканинного чохла в комплекті постачання. Він служить для транспортування гарнітури, а також придатний для перенесення супутніх дрібничок – зарядного кабелю, ключів тощо. Кабель, до речі, входить до комплекту постачання. Це стандартний Micro-USB, який також повсюдно використовується для заряджання мобільних пристроїв.

Звучанння

SVEN AP-B250MV звучить добре, як і належить спортивній гарнітурі. Неповна звукоізоляція обумовлена безпекою власника, щоб на тлі музики під час бігу можна було почути автомобільний гудок чи сигнал велосипедиста.

Навушники забезпечують рівну звукову картину з нормальним басом і детальною серединою. Нижній край верхніх частот трохи задертий, через що з'являється яскраве забарвлення, що може здатися надмірним для високої гучності. До речі, сама гучність цілком значна. У нормальних умовах ми б не порекомендували слухати музику на максимумі. Це може згодитися лише в особливих випадках, наприклад, у метро чи при сильному вітрі.

Стосовно автономності, то для акумуляторної батареї місткістю 200 мА • год. вона цілком пристойна. У режимі безперервного відтворення контенту гарнітура пропрацювала трохи більше 10 годин, тобто заявлені «до 11 годин» абсолютно правдиві.

У підсумку

SVEN AP-B250MV забезпечує якісний звук, добре тримається на голові, плюс надає усі радощі безпровідних моделей. Можна також відзначити гідну автономність пристрою та оригінальний механізм складання, що перетворює гарнітуру на ідеальну повсякденну супутницю.

Джерело: www.techlabs.by.

Автор: TECHLABS Team

Фотографії виготовлено в студії TECHLABS, фотограф Кирило Кручинін


...
  всі