рус
укр
 

Огляди та публікації

25.05.2015

Зручно! Огляд компактної акустики SVEN 280

Мініатюрні колонки чудово підходять для встановлення у тих місцях, де неможливо або недоцільно використовувати повнорозмірну акустику. Це, наприклад, може бути невеличкий столик для ноутбука або куточок у дитячій кімнаті. Пропозицій у продажу предостатньо, проте у кожної моделі є свої цікаві особливості. В акустики, що розглядається сьогодні, SVEN 280, таких декілька.

Конструкція

Здавалося б, чим може здивувати акустика за $10-15... Виявляється, може! Основною відмінною рисою цієї моделі є використання хитрих поворотних підставок для її встановлення. Невеличкі корпуси-пенали сполучені з нижніми підставками за допомогою шарнірного механізму з можливістю обирати будь-який кут нахилу.

Таким чином колонки можна встановлювати на горизонтальній поверхні, вибираючи практично будь-яку орієнтацію динаміка. Плюс до цього додається настінне кріплення.

Провідна система надає змогу використовувати SVEN 280 у будь-яких варіаціях. Якщо джерелом звуку буде комп'ютер, то як джерело живлення можна використовувати будь-який порт USB. Захочете підключити до планшета чи телефона, жодних проблем – у комплекті постачання є мініатюрний мережевий адаптер на п'ять вольт.

Звучання

У кожній колонці використовується по одному широкосмуговому динаміку загальною потужністю п'ять ватів. Загалом можна сказати, що така акустика добре озвучує невеликий простір, і для більшості користувачів принципово іншої якості просто не потрібно. Приміром, якщо говорити про ноутбуки, то дивитися кіно з використанням SVEN 280 у рази приємніше, ніж з штатними динаміками навіть дуже дорогих моделей, що позиціонуються як мультимедійні.

Зручності додає роз'єм для під'єднання навушників. Він завжди під рукою, що оцінять користувачі десктопів. Якщо потрібно буде швидко перемкнутися з динаміків на навушники, немає жодної потреби лізти під стіл, вишукуючи необхідний штекер.

У підсумку

Мініатюрна акустика SVEN 280 нам сподобалася. По-перше, фішкою моделі є справді цікава конструкція, що забезпечує будь-які варіанти розміщення і підключення.

По-друге, звучання колонок відмінне, а ціна демократична. Це дає можливість рекомендувати їх більшості демократичних користувачів. Тепер не треба чекати кращих часів для придбання хорошого «звуку» – SVEN 280 не обтяжить навіть найскромніший бюджет.

Джерело: www.techlabs.by.

Автор: TECHLABS Team

Фотографії зроблено в студії TECHLABS, фотограф Кирило Кручинін


...
  всі